IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Skrzynka Matyldy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 265
Matylda Hornybottom
Like a Star @ heaven
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Do drzwi zapukał listonosz by wręczyć spory pakunek.

Szanowna panno Hornybotton

wierzę szczerze iż pani przebyła niezwykle długą i ciężką drogę by dostać się do naszego miasta. Aby ulżyć pani w trudnych chwilach przystosowania się przesyłam prezent- masażer relaksacyjny.

Z wyrazami szacunku, Edward Withinghall- Browns.

W paczce znajdował się Wibrator Elektryczny.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 324
Hayden Maclean
Droga Matyldo,
dziękuję za Twoją troskę. Czuję się dobrze, a rana ładnie się goi.
To przykre, że od początku spotkały Cię tu nieprzyjemności. Ja zdążyłem się zaaklimatyzować i poznać ciekawych ludzi. Dostałem również etat na uczelni. Postaram się zorientować czy nie znalazłoby się tam stanowisko również dla Ciebie.
Musisz być dzielna. To dla nas wszystkich trudny okres. Ale myślę, że sobie poradzisz.
Jeśli będzie Ci doskwierała samotność, daj mi znać. Wyjdziemy gdzieś razem.

Z poważaniem,
Hayden
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Szanowna panno Hornybotton

W imieniu Komendy Miejskiej Policji w NeoZigguracie oddziału XYZ, pragnę poinformować Panią o przyjęciu na stanowisko protokolantki. Zakres Pani obowiązków przedstawiony zostanie już w pierwszych dniach pracy. Przysługuje Pani wynagrodzenie wynoszące 18 Kredytów i 12 Jednostek Węgla.

Z wyrazami szacunku,
Lucien Longbottom
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 324
Hayden Maclean
Matyldo,

chciałbym Cię najmocniej przeprosić za to, co zrobiłem. Było to wysoce nietaktowne i nie powinno się wydarzyć. Wiedz jednak, że nie targały mną litość, czy cokolwiek innego uwłaczającego Twojej osobie. Spontaniczny gest, który był podyktowany chwilą.

Jeszcze raz przepraszam. Nie miej mi proszę tego za złe.

Hayden

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1536
Nathan Lamb
Matyldo

Wiem ze to głupie tak w ostatniej chwili. Jutro mam ślub koleżanki, naszej wspólnej w zasadzie. Miałem zamiar odpuścić to przyjęcie, ale okoliczności się nieco zmieniły. Może masz jakąś rezerwową sukienkę i chciała byś pójść ze mną na ślub i przyjęcie weselne?

Lamb
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Skrzynka Matyldy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» PokeWars