IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Salon Piękności "Morano"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
First topic message reminder :

Fryzury
- Strzyżenie - 1,5K
- Trwała ondulacja - 6K
- Fryzury na specjalne okazje -5K

Makijaż
- regulacja brwi- 50 Ril
- henna brwi  - 0,5K
- manicure księżycowy -1 K

Zabiegi
- pelling ciała- 5K
- zabieg oczyszczania cery dojrzałej-6K
- maseczka- 1K

Masaże
- Masaż twarzy/ szyi/ dekoltu- 3K
- Masaż całego ciała - 7K

Depilacja - w zależności od części ciała, cena do uzgodnienia.

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro Paź 21, 2015 3:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 223
Vivien Morano
Vivi usmiechnela się porozumiewawczo.
- Dla Pani zawsze znajdę czas. - mrugnela. W końcu elita zawsze miała pierwszeństwo, nawet ten duren Wilolilo.
- To co robimy ? Och na pewno paznokietki i brwi! - zarekomendowała
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
Emily Black
- Brwi, paznokcie, maseczkę.. Co tam sobie pani zamarzy, na co pani ma czas. Jeśli są jacyś klienci umówieni to mogę poczekać -zapewniła dobrodusznie, nie wymagając, że ją zaraz Vivien obsłuży na miejscu, to nie sklep!
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Bez obaw,  ze wszystkim zdarzę - mrugnęła do niej
Czy iwerzyła w jej romans z Fiztroyem? Owszem. Czy ją to obchodziło ? Ani trochę. Black była świetną klientką i zostawiała u niej kupę pieniążków!
Przygotowała maseczkę i zaczęła jej nakładać na twarz.
- Jak tam leci ?  - zagadnęła
Powrót do góry Go down
Emily Black
Uśmiechnęła się w odpowiedzi i pewnie przesadziła się na leżankę czy co to tam było.
- Dobrze, właściwie czuję się coraz lepiej - skinęła lekko głową.
- Myślałam nad pedicure jeszcze..? - zerknęła na Morano. Pełen zestaw zabiegów, co się będzie szczypać.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Oczywiście - uśmiechnęła się porozumiewawczo. Maseczka mogła swoje odleżeć, ona w tym czasie postanowiła zająć się nogami. Akcja depilacja !
- To już chyba niedługo protezy, co ? Jakiś nowy projekt, czy takie jak ostatnio? Cudowne były te motywy kwiatowe ! - aż westchnęła, bo istotnie były zabójcze
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Jeszcze mniej wiecej miesiąc - przytaknęła ponownie. Zamknęła oczy i leżała tak, dając Viv robić co do niej należało.
- Będą.. trochę inne - nie chciała tak wszystkiego zdradzać - Ale chwalić się będę dopiero po montażu. Wzór zostanie taki sam, zapewne. Chociaż pan Grant wydawał się mieć jakiś pomysł odnośnie projektu.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
Choć wiadomo, że lepiej by Emily miała swoje kończyny, to projekt Granta, był naprawdę dobry! Pasował do pani Black.
- Och, może tak ogólnie Grant jest... - tu gwizdnęła i wykonała gest palcami, oznaczający kogoś stukniętego - ...ale w swoim fachu jest dobry.
Posiłkowała się plotkami, bo przecież go nie znała. W jej oczach był pedantycznym dziwadłem, z pechem do kobiet.
Powrót do góry Go down
Emily Black
Uśmiechnęła się, rozbawiona.
- Nie określiłabym go tak. Miał.. pecha w zyciu. Ale w tym, co robi jest najlepszy - dodała.
Otwarła oczy i spojrzała w sufit. A czy ona miała pecha w życiu?
- A jak u pani? - zerknęła na Viv.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Pecha... - prychnęła - ...jak wybierał, jak wybierał tak miał.  - tu urwała bo przecież musiałaby wspomnieć o romansie jej męża z Wiktorią Beowulf, a to trochę...niet.
- Ale fakt, protetykiem jest dobrym, choć szczęśliwie nie muszę z jego usług korzystać...no dobrze ! To nogi...znaczy noga, na zębatki przepraszam! Wciąż zapominam - zaśmiała się serdecznie
- U mnie...to co zwykle. Będę starą panną - parskneła - I musiałam spędzić Święto Ognia z tym kretynem Willoghbym  - przewróciła oczyma - Nienawidzę go.
Każdy wiedział jak Minister załatwił jej ojca. Nie było co zbierać przez wiele miesięcy.
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Dlaczego musiał pani? - Em nie miala pojecia czemu niby musiała. W końcu nikt jej nie kazał! Chyba. Zawsze mogła odmówić jeśli jej coś nei pasowało.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Żeby znowu zaszkodził mojemu ojcu ? - westchnęła - Po jego "wdzięczności", kancelaria mojego ojca ledwo się wykaraskała z upadłości. On zawsze bierze to co chce - zacisnęła wargi w wąską linię - Pierdzielony ministrzyna. Mam nadzieję, że od tego co wyprawia dostanie rzeżączki.  - tak, Morano go szczerze nienawidziła. - I żeby Pani wiedziała jakie nadmuchane ma ego ! Myśli, że wszystko mu wolno !
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Czyli zaprosił panią na Święto Ognia? - starała się to sobie w głowie ułożyć jakoś.
- Miał w tym jakiś cel czy po prostu się nudził? - zainteresowała isę. Nie lubiła plotek, ale o czymś trzeba było rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Ta. Oczywiście, że się nudził, wiedział, że dla mnie to będzie po prostu męka  - mruknęła niezbyt zadowolona - Potem w Black Paradise zaprosił do tańca, ale świdrował inne panny i tą swoją nieletnią lafiryndę, co się kleiła do tego skrzypka z Paradise. Wszyscy siebie warci.
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Och - skrzywiła się nieznacznie - I uważa się za gentlemena? - zdziwiła się lekko. Gentlemen takich rzeczy nie robił! NIe wpatrywał się w inne, gdy był z jedną. Nawet Oliver potrafił się powstrzymać, gdy bylo trzeba. Choć akurat on niehc sobie ogląda co chce.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Ta...i myśli, że wszystko mu wolno i jak zechce każda panna jego - prychnęła zirytowana - Się zdziwił jak mu zmiażdżyłam stopę obcasem - uśmiechnęła się mściwie. - TYM - pokazała na dość spiczasty obcasik
Oporządziła Emily, poplotkowały jeszcze i pani Black była wolna

/zt
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
Wodzirej
Jeszcze dzień na dobre nie wstał, gdy przez miasto przemknęła drobna postać. A może niejedna? Dwie? Trzy? Trudno było stwierdzić, skoro żadna nie została złapana za rękę. A mogła nie tylko przez wzgląd na porę. Co robiła tak wcześnie?
O tym mogli się przekonać wszyscy, z rana wychodzący do pracy.
Ulotki rozsiane na szybach sklepowych witryn, ławkach, za wycieraczkami samochodów. Wszędzie tam, gdzie mogło spotkać się ze wzrokiem przechodniów.
Czarno białe ulotki, niosące jedno posłanie, chociaż pod różnymi hasłami.
WŁADZA DLA LUDU! JEDNOŚĆ PRAW I OBOWIĄZKÓW! NIE - DLA WYZYSKU!
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
/przeskok

Ależ była wściekła! Ludzie to jednak były podłe szuje ! Cytując "Ktoś puścił bardzo brzydką plotę, jakoby rzęsy pani Morano szkodziły klientkom. Wiadomo, plotka rodzi plotkę, zaraz zgłosiła się jakaś inna kobiecina, która rozpowiadała, że Morano sprzedaje swoje towary homoseksualistom, ktoś dodał, że to podejrzane, że ona może też coś kombinuje. Jedni się burzyli, inni ze środowiska tolerancyjnego uznawali to za normalną rzecz, a kosmetyczka straciła na utargu i dobrym imieniu.
Musiała coś z tym zrobić ! Musi koniecznie skontaktować się z tatusiem, niech broni dobrego imienia córki!
A potem pracowała.

/zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Salon Piękności "Morano"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» "Wrota Hadesu" - salon gier.
» Duży salon