IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Salon Piękności "Morano"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
First topic message reminder :

Fryzury
- Strzyżenie - 1,5K
- Trwała ondulacja - 6K
- Fryzury na specjalne okazje -5K

Makijaż
- regulacja brwi- 50 Ril
- henna brwi  - 0,5K
- manicure księżycowy -1 K

Zabiegi
- pelling ciała- 5K
- zabieg oczyszczania cery dojrzałej-6K
- maseczka- 1K

Masaże
- Masaż twarzy/ szyi/ dekoltu- 3K
- Masaż całego ciała - 7K

Depilacja - w zależności od części ciała, cena do uzgodnienia.

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro Paź 21, 2015 3:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 3578
Emily Black
- Listę? Ma ją może pani ze sobą? - zainteresowała się. Śmiech jest zawsze dobry, nawet jak pośmieje się troche w domu, a nie tutaj, a potem opowie Lily.. nie, chwila. Westchnęła lekko do siebie, jakby w odpowiedzi na te plotki, o ktorych teraz mówila Vivien.
- Ma pani rację. Ale prawda nie jest tak ciekawa i nie chce jej pisać żadna gazeta - leżala spokojnie, dając sobie ściągnąć maseczkę z twarzy. W końcu nie chciałaby wyjść z jej kawałkami na sobie.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 223
Vivien Morano
Vivien wybuchnęła śmiechem.
- Nie no, do pracy jej nie noszę, bez przesady. -przymierzała się powoli do brewek Emily. Black powinna mieć po wizycie w salonie Morano +10 do atrakcyjności, czy coś - Ale jak mnie Pani o jakiegoś zapyta, to powiem wszystko co wiem - zachichotała
Powrót do góry Go down
Emily Black
+10 do atrakcyjności to miała w swoich wyjściowych sukienkach.. Wtedy nawet Fanny zieleniała.
- Tak? To może pani wymienić kto jest na tej liście? - zainteresowałą się, ciekawa ile z tych osób zna.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Och, pani Black - zaśmiała się cichutko - Nie mogę tak odkrywać kart. No chyba, że przy większej ilości wina - zaczęła regulować jej brwi.
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Gdybym wiedziała kto pani hcodzi po glowie może i ja mogłabym coś dopowiedzieć? - zerknęla na nia na chwlile. W koncu miala wyrownywane brwi.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
Vivien zaśmiała się słodko i przyłożyła palec do ust. Najwyraźniej nie chciała nic mówić przy Chloe.
- Umówimy się na winko, to przyniosę listę. Słowo Murano droższe od pieniędzy - mrugnęła doń i dokończyła depilację.
- E voila ! Cudnie. Może podetniemy końcówki? - zaproponowała bo włosy Emily choć piękne, to zapewne ze względu na dzieci, które ciągnęły za włosy, były nieco zniszczone.
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Oczywiście - westchnęła lekko, nie biorąc tego za żadną zobowiązującą obietnicę. W końcu to tylko kosmetyczka.
- Końcówki? Jeśli to konieczne - przytaknęla, siadając.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
Em przyda się jakaś przyjaciółka, więc mogła się już bać, skoro Vivien sobie ją upatrzyła!
- Konieczne może i nie, ale zalecane. Malutkie dziecięce łapusie zawsze sięgają do włosów... - chwyciła jej kosmyk mięzy dwa palce - Niedużo skrócimy, góra 2 centymetry, a od razu wydadzą się zdrowsze. I od razu maseczkę zrobię - tu mrugnęła filtrowanie - na koszt firmy. Chloe zawołaj Olivię, niech przygotuje maseczkę wzmacniającą włosy i sie przyszykuje do mycia i skracania końcówek.
Powrót do góry Go down
Emily Black
Westchnęła lekko.
- Dobrze, niech będzie - skinęła głową i poprawiła ułożone włosy. Nie będzie się kłócić z kimś kto się zna lepiej, prawda? Zastanowiła się przy okazji na czym ona zna się "lepiej" i z niezadowoleniem stwierdzila, że na niczym.
Dokończyły pewnie usługę, porozmawiały o pierdołach, Em zapłaciła i wyszła.
zt
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 664
Odette Sinclair - Pirce
z apartamentu ---->

Odette obserwowała zza szyby automobilu to charakterystyczne przejście z pierwszej do drugiej. Nienawidziła wyjeżdżać z centrum, chociaż od czasu do czasu odwiedzała drugą.
Podjechała pod salon piękności. Panna Morano niby drugostrefowiec, ale ma kręciła tutaj niezły interes. Profesjonalna niż niektóre kosmetyczki z centrum. Wysiadła z auta, oczywiście nie ona prowadziła, miała swojego szofera.
Weszła do salonu, zamiatając suknią podłogę.
-Witaj Vivien. - zaszczebiotała - Znajdziesz dla mnie czas?
Bo przecież panna z elity nie miała zamiaru się zapisywać na godzinę, nie?
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
/początek

Mohihi, oczywiście, że Panie z elity były obsługiwane poza kolejką i osobiście przez samą Morano. Vivien była właśnie w trakcie pożerania drożdżówki i czytania Od Podszewki. Te pościgi, te wybuchy !
- Och, dla Pani zawsze, panno Pirce - uśmiechnęła się słodko, otrzepała rumiane policzki z lukru i umyła rączki. - To co dziś robimy, moja droga ? Maseczkę ! Koniecznie maseczkę - Morano miała dobre oko i wiedziała czego potrzeba jej klientkom.
Powrót do góry Go down
Odette Sinclair - Pirce
Odette uśmiechnęła się pewna siebie, pewnie wzbudzając irytację innych klientek, które czekały na swoją kolej. Z niesamowitą dumą przeszła się pod ich nosami w swojej niebosko drogiej sukni, stukając obcasami.
-Tak, myślę, że maseczka. A później pelling dłoni i manicure. Myślałam o czymś brokatowym. - popatrzyła się na swoje paznokcie, unosząc prawą dłoń, a potem przeniosła spojrzenie na Morano.-Dasz radę?
Zawsze kojarzyła jej się z taką słodką, głupiutką blondynką, ale miała dobry fach w dłoniach. Z reguły nie można jej było niczego zarzucić.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Oczywiście! - przytaknęła ją i zabrała ją do "pokoju vip" czyli po prostu przedzielonej części jej salonu, dla specjalnych gości. Była osłonięta, więc Odette nie będą nękały spojrzenia innych klientek.
Vivien umiała liczyć. Wiedziała ile Pirce u niej zostawia pieniędzy. Zasługiwała więc na specjalne traktowanie.
- To co, kawki, herbatki ? - zaświergotała wybierając kosmetyki do maseczki
Powrót do góry Go down
Odette Sinclair - Pirce
Zwłaszcza, że Odette za dobrą obsługę pozwalała sobie zostawić trochę napiwku, za każdym razem. Kto bogatemu zabroni?
-Tak, kawki z mlekiem, proszę. - odpowiedziała, siadając zapewne na jakimś wygodnym fotelu.
-Będę się szykować niedługo na pokaz mody, zamykam nową kolekcję. Nie chciałabyś moim modelkom zrobić paznokci? - zapytała. Fryzjerkę i makijażystkę dla modelek miała swoje, ale paznokcie Viviene podobały jej się na tyle, że chciałaby ją zatrudnić do pokazu.
-Masz dodatkową reklamę dla swojego salonu, bo wszyscy partnerzy będą oczywiście wymienieni. - uśmiechnęła się słodko.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
Kawka z mleczkiem raz ! Krzykneła do Chloe, by ją obsłużyła a sama ułożyła Odette na leżance i zaczęła nakładać maseczkę.
- Byłabym zaszczycona, panno Pirce - odparła chichocząc pod nosem- Kiedy by to miało być? I jakie zabiegi na paznokcie? Samo malowanie czy pełen serwis? - mrugnęła do niej.
Powrót do góry Go down
Odette Sinclair - Pirce
Odette z lubością się położyła i oddała w ręce Vivien.
- Nie, samo malowanie. Moje dziewczyny mają zadbane ręce.
Przecież wszystko musi być na wysokim poziomie, tak?
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
Och, w to akurat Vivi wątpiła, bo tylko jej klientki miały idealne paznokcie....no ale nasz klient,nasz Pan !
- Rozumiem. To co tam w wyższych sferach słychać? Jakieś nowe osobistości, jakieś romansiki ? - zapytała głodna informacji i świeżych jak ciasteczka Nainy ploteczek.
Powrót do góry Go down
Odette Sinclair - Pirce
Odette zachichotała, kiedy Morano zapytała się o ploteczki. Może przypomniała sobie wyjątkowo śmieszną? A może...
-Podobno u Granta była dziwka. - powiedziała ściszonym głosem -Wziął sobie pakiet łączony z Fitzroyem. Panna wyszła dopiero nad ranem. Nie wiem co ten człowiek sobie myśli. Może nikt go nie nauczył jak powinna zachować się elita? Chociaż z drugiej strony Blackowa jest w dobrej rodzinie urodzona, a zaczęła zachowywać się jak ostatnia ździra. Dogadałyby się z Beowulfową, chociaż tej szkoda trochę, trafić na takiego psychola...
Vivien otworzyła puszkę Pandory...? A Pirce ględziła dalej.
-Chociaż kochanka będzie miała teraz bliżej, bo ponoć Fitzroy kupił apartament. Kolejny pcha się na salony. Chodzą też plotki, że ponoć z Marchantową go coś łączy! Żeby tak na dwa fronty? I to wdowiec?!
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
Vivien za to lubiła słuchać, była dzięki temu na bieżąco.
- Dziwka? - zdziwiła się wielce - Przecież on po zawale jest, nie siadła mu pikawa po tym? - wyszczerzyła się słodko - Ja to mówiłam niedawno Chloe....prawda Chloe? - zwróciła się do pracownicy, a ta gorliwie pokiwała głową -...że jemu to odwaliło po tej Beowulfowej. Każdy by w końcu dostał kuku na muniu po takich ...atrakcjach - miała na myśli te nieszczęsne przesyłki - Może powinien iść z tym do psychiatry?... Och, naprawdę, Fitzroy i pani Marchant ?! - aż pisnęła - o pani Black słyszałam, ale pani Marchant...niebywałe ! - pokiwała teatralnie głową - A słyszała Pani o śmierci pani Salmons? - zapytała żywo - Podobno była u niej wcześniej jakaś orgia !
Powrót do góry Go down
Odette Sinclair - Pirce
Wzruszyła lekki ramionami.
- A skąd ja mam to wiedzieć? - zapytała tonem jakby była urażona, zaraz potem jednak zachichotała - Może lubi się przyglądać.
Zamknęła oczy, bo skoro Vivien nakładała maseczkę to w powieki pewno też coś wklepywała.
- Nie jestem zdziwiona tą całą Salmons. Była nikim innym jak dobrze ubraną ćpunką.
Empatia Odette była na naprawdę niskim poziomie.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
Vivien wydała z siebie parsknięcie wymieszane z okrzykiem obrzydzenia. Okropności. Wizja pana Fitzroya posuwającego dziwkę a dr Grant się temu przygląda z papierosem w ustach. FUJ !!!
- Och o pani Salmons nie mozna powiedzieć, że była damą - zgodziła sie
Powrót do góry Go down
Odette Sinclair - Pirce
-A zauważyłaś kto ostatnio się uspokoił? O'Shea. Żadnego skandalu, zaszył się w domu i udaje, że go nie ma. Może to i dobrze, nie mówię że nie miał talentu, ale trzeba mieć niewiele w głowie, żeby malować ciągle gołe baby. Ile można. - westchnęła.
Dobra, uznajmy, że było już po maseczce, Odette usiadła naprzeciw Vivien i dała jej pazurki do zrobienia.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Może dlatego, że pani Salmons umarła? - podsunęła- I ma jedną kochankę mniej - zachichotała - A tak poważnie to on chyba leży na odwyku, prawda? najwyższy czas. Taki przystojny a taki głupi - westchnęła cierpiętniczo - Ja powiem Pani, że tu nie ma żadnych porządnych, wolnych mężczyzn w tym mieście ! Albo dziwkarze, albo dziwaki.
Głupia nie była, wiedziała co Lamb wyprawia i jak na nią patrzy. Tatuś nie byłby zadowolony z takiego zięcioszka !
Powrót do góry Go down
Odette Sinclair - Pirce
-I jak tu znaleźć męża, co? - zaśmiała się, zerkając co tam Vivien robi z jej paznokciami - Chociaż pan Thorsten... całkiem przystojny i trzyma się z dala od skandali. Tylko jakiś taki.. chłodny, wiesz? Był u mnie ostatnio po garnitur. Straszny ponurak. Albo po prostu brak mu kobiety.
Powrót do góry Go down
Vivien Morano
- Pan Thorsten ? - zapytała - Nieeeee, za stary. Mógłby być moim ojcem, jakby się postarał - wzdrygnęła się.
Niby byłaby ustawiona, ale marzyła o księciu bez zmarszczek.
- Pan Lamb jest całkiem całkiem, ale ręce go tylko do macanek świerzbią...No naprawdę nie ma w czym wybierać!
Zostanie starą panną po kres swoich dni !
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Salon Piękności "Morano"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "Wrota Hadesu" - salon gier.
» Duży salon
» Dom - salon