IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Theodore Schneider

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 44
Theodore Schneider
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1292
Charlotte Moncreiff
Panie Schneider

Mile zaskoczyła mnie pańska wiadomość i oferta. Bardzo chętnie ją przyjęłabym, ale nie mogę niczego obiecać. Proponuję spotkanie u mnie w dniu ... Z przyjemnością porozmawiam z panem o planach na okres Święta Ognia.

Z pozdrowieniami
C. Moncreiff
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 664
Odette Sinclair - Pirce
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1857
Fanny Marchant
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 502
Dave Silverton
Szanowny Panie Dyrektorze,

Na samym wstępie pragnę podziękować Panu za to, że mogę pracować w Pańskim teatrze z tak znakomitą gamą artystów, od których tak wiele mogę się uczyć każdego dnia pracy.
W ostatnim czasie w drodze do pracy przydarzył mi się pewien przykry incydent przez który nieomal nie straciłem życia pod kołami automobilu. Przed niechybną śmiercią w ostatniej chwili uratował mnie młody człowiek o nazwisku Fabian Sinclair, który jak się okazało jest muzykiem i specjalizuje się w grze na skrzypcach. Miałem okazję osobiście wielokrotnie słyszeć jego grę i jestem pod wielkim wrażeniem jego talentu oraz wybitnego wrażliwego ucha, bez którego nie mógłby tak pięknie grać na swoim ulubionym instrumencie. Jak się później okazało swój talent odziedziczył po ojcu, który tak samo jak Fabian również był wybitnym skrzypkiem, często grającym w teatrze. Matka jego była nauczycielką muzyki i świetnie grała na pianinie, tak więc Fabian od najmłodszych lat miał do czynienia z muzyką i siłą rzeczy stała się ona jego życiową pasją.

Chciałbym Pana prosić na prywatnym gruncie aby pamiętał Pan o Fabianie Sinclairze gdyby zaszła potrzeba zatrudnienia skrzypka - jest naprawdę świetny w tym co robi a ja za jego szlachetny czyn mogę się tylko odwdzięczyć pisząc do Pana ten polecający list.
Dziękuję za Pańską uwagę.

Z wyrazami szacunku,
        Dave Silverton
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1320
Fabian Sinclair
Do Dyrektora Teatru

Szanowny Panie Dyrektorze,

Jestem studentem Wydziału Muzyki , na Uniwersytecie NeoZigguratu , w październiku rozpoczynam czwarty rok nauki. Pracuję również na pół etatu, jako muzyk w klubie Black Paradise , gram na imprezach okolicznościowych i udzielam lekcji gry na skrzypcach.  Gram różne rodzaje muzyki, od utworów klasycznych, pod kątem których się kształcę, po swing i jazz wymagany w mojej obecnej pracy.  
Moi rodzice również byli muzykami. Ojciec mój – Gerard Sinclair, pracował w Pana teatrze, również jako skrzypek, natomiast moja matka Bonnie, uczyła gry w Przyakademickiej szkole powszechnej. Obcuję z muzyką od najmłodszych lat, gry zacząłem się uczyć w wieku czterech lat.  
Jeżeli kiedykolwiek zaszłaby potrzeba zatrudnienia czy przyuczenia skrzypka w Pana teatrze, rad będę, gdyby Pan pamiętał o mojej kandydaturze.   Z chęcią zjawię się przedstawić swoje umiejętności.  

Z poważaniem
Fabian Sinclair.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Theodore Schneider
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1