Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Skrzynka pocztowa Alexandra

Idź do strony : 1, 2  Next
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Skrzynka pocztowa Alexandra  Wto Wrz 29, 2015 5:13 pm

Skrzynka pocztowa Alexandra 3a4825fcc131395676e363c402ec39c5

1. Prywatna do apartamentu.
2. Służbowa do biura w ratuszu.
Odette Sinclair - Pirce
Odette Sinclair - Pirce
Liczba postów : 652
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Pon Lis 23, 2015 10:48 am

1.

Skrzynka pocztowa Alexandra 19enx8j
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Gru 03, 2015 8:21 pm


Alexandrze,
strasznie mnie bolała głowa następnego ranka po pokazie. Wierzę, że nie miałeś takich problemów? Pewnie nie, w końcu nie zmieszałeś sobie drinków. Mam nadzieję, że bawiłeś się lepiej ode mnie,
Fanny
.
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Gru 03, 2015 9:53 pm


Alexandrze,
rzec muszę, że nie wiem czy przez Ciebie. Kto wie? Różne rzeczy się zdarzają.
Dziękuję. Choć nie wiem, czy powinnam. Czuję się winna z myślą, że ją mam.
Fanny
.
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Nie Gru 06, 2015 8:31 pm


Drogi Aleksandrze,
niestety, nie możesz.
Chciałabym z Tobą porozmawiać o pewnej sprawie. Mam nadzieję, że się za mną wstawisz u odpowiednich osób. Tobie również może się to później przydać.
Fanny
.
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Nie Gru 06, 2015 9:16 pm


Aleksandrze,
pojawię się w Twoim biurze w najbliższym czasie. Potem może pójdziemy na kolację. Przypuszczam, że jeszcze nie byłeś w Chimerze?
Fanny
.
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Pią Gru 18, 2015 10:15 pm

Skrzynka pocztowa Alexandra P8E97k5
Isleen Callahan
Isleen Callahan
Liczba postów : 170
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Sob Gru 26, 2015 1:51 am



Nie zdradze Ci o czym myslalam, to byłoby zbyt proste. Z przyjemnoscia zjem z Toba kolacje. Spotkajmy sie xx maja, oczywiscie jesli ta data Ci odpowiada.

Isleen
Antonia Bertram
Antonia Bertram
Liczba postów : 461
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Pon Sty 04, 2016 6:30 pm

Najdroższy
Dziękuję za perfumy, chociaż dla mnie największym prezentem jest Twój uśmiech. Proszę, zabierz mnie od rodziców i nie każ ukrywać naszej miłości.
Isleen Callahan
Isleen Callahan
Liczba postów : 170
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Pią Sty 29, 2016 1:24 am



Alexandrze

Podejrzewam, ze nie przywykłes do takiego traktowania, lecz przeciez nie ja jestem sedzia. Moje milczenie nie oznacza jednak zadnej z tych rzeczy, o ktorych moglbys pomyslec.
Nastepny wtorek bedzie idealny na spotkanie.

Isleen


Spoiler:
Antonia Bertram
Antonia Bertram
Liczba postów : 461
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Pon Lut 01, 2016 5:20 pm

Najdroższy

Słyszałam jaki sukces odniosłeś.
Jestem z ciebie dumna! Uściskałabym i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła to uczynić.

Tęsknię
Tonia
Jonathan Hellyer Jones
Jonathan Hellyer Jones
Liczba postów : 49
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Lut 04, 2016 3:45 pm

Skrzynka pocztowa Alexandra 25qzv9d

treść:
Vivien Morano
Vivien Morano
Liczba postów : 213
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Pią Lut 26, 2016 1:19 pm

Szanowny panie Ministrze,
bardzo dziękuję za troskę, nie spodziewałabym się jej po Panu!
Odpowiedź brzmi "nie, dziękuję".
Miłego dnia
Vivien Morano

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Sob Mar 12, 2016 11:17 pm

Asystentka wniosła do gabinetu Alexandra bukiet kwiatów w wazonie. Poinformowała mężczyznę, że doręczyciel wziął od niej podpis na karcie i poszedł, nie chcąc udzielić żadnych informacji o nadawcy. Zapewne sam nie wiedział od kogo były, wszak był li jedynie biedakiem wykonującym posługę!

"Kochanie, twój Z" - głosił liścik.
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Pon Kwi 18, 2016 11:56 am

Na kopercie nie było nadawcy. W liście - podpisu. Nie było nawet znacznak. Znak, że ktoś po prostu podrzucił kopertę ukradkiem.

Nie powinieneś. To nie jest komfortowa sytuacji ani dla mnie, ani dla Ciebie. A dla mnie jest przy okazji niebezpieczna. Nawet, jeśli chciałabym się z Tobą spotkać, nie mogłabym. Nie podejmę dodatkowego ryzyka. Łatwiej się odmawia na odległość. Łatwiej utrzymać rozum w ryzach. Łatwiej nie ulegać własnym egoistycznym pragnieniom.
Świat jest o wiele większy, Alexandrze. I nawet jeśli chcielibyśmy to zignorować, nie zdołamy od tego ucieć. Ty starasz się chronić obywateli uprzywilejowanych, ja - tych, w obronie których nikt nie stanie. Nikt nawet się nie zająknie, gdy spotyka ich krzywda. Ale ja nie zamierzam milczeć.
Zapomnienie jest najłatwiejszym rozwiązaniem. I chociaż coś mi mówi, że najłatwiejsze rozwiązania nie leżą w Twojej naturze, to jednak nalegam, byś tym razem odpuścił. Nie rób tego dla mnie. Zrób to siebie.
Ostrzegam, bo ja. *parę dodatkowych skreśleń* Uważaj na siebie.
Oliver Black
Oliver Black
Liczba postów : 1893
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Kwi 21, 2016 10:51 am

Alex

Mam pewien pomysł, który chciałbym z Tobą omówić ku naszej obopólnej korzyści. Jak będziesz w okolicy do wpadnij do mnie.

Oliver
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Sro Maj 18, 2016 11:04 am

Pod drzwiami swojego apartamentu Alexander mógł znaleźć niezaadresowaną paczkę. Znajdowały się w niej książki, które podarował Faith. Oraz list. Bez podpisu. Bez nadawcy.

Niczego od Ciebie nie chcę. Niewiele znaczą Twoje słowa, skoro odrzuciłeś mnie parę minut po ich wypowiedzeniu. To tylko staje się dowodem na to kim czym dla Ciebie jestem.
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Sro Maj 18, 2016 11:08 pm

Zastanawiam się ile czasu zajęło Ci spisanie tych słów. Szukałeś słów w głębi swojego serca? Zakładając, że je w ogóle masz... Czy może kłamałeś tak, jak okłamujesz wszytkich innych ludzi? Może już nawet nie widzisz różnicy. Skąd mam to wiedzieć? Otworzyłam się przed Tobą. Pozwoliłam sobie na czułość. Pozwoliłam sobie na tęsknotę. A Ty... Nawet w liście trudno napisać mi, że zostałam odrzucona. Zastanawiam się czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, jak daleko się posunęłam. Jak bardzo przekroczyłam granicę. Ile poświęciłam dla tych krótkich chwil przyjemności z Tobą. W imię czego? W imię wyrzucenia za drzwi, gdy nie byłam w stanie dać Ci jednoznacznej odpowiedzi. I żeby było jasne - niczego nie żałuję. Nie wiem jednak jak mogę Ci ufać, gdy każesz wybierać mi strony w tak radykalny sposób... Jestem rozdarta. Chcę przyjąć Twoją propozycję, ale nie mogę zostawić całkowicie tego, co budowałam przez ostatnie dwanaście lat. Jeśli nie mogę mieć wszystkiego, to czy zostanę z niczym?
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Sro Maj 18, 2016 11:40 pm

Nie potrzebuję wszystkiego, nie jestem zachłanna. Chcę tylko wiedzieć jaki naprawdę jesteś. Pozwól mi na to, nawet jeśli odpowiedzi na moje pytania nie będą mi się podobać. Tylko to wydaje się logiczne.
Dzień po dniu... Brzmi jak szmat czasu. Zdołasz utrzymać moje zaufanie przez tyle dni?
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Sro Maj 18, 2016 11:57 pm

Jakoś nie dziwią mnie Twoje roszczenia. Domagasz się praw, których nie masz. Ale... Postaraj się. Jeśli Ci na mnie zależy. Nie chcę się brzydzić budzenia u Twojego boku.
Potrzebuję czasu.
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Maj 19, 2016 9:44 pm

Zamów mechanika. Wtedy przyjdę. Chyba, że chcesz, żeby jakaś slumsiara przychodziła do Ciebie na herbatkę. Swoją drogą - naprawdę zastanawiam się, jak Ty to wszystko przetrawisz. I może jednak nie chodzi tu ani o mnie, ani tym bardziej o nas. Może chodzi o to, byś sam sobie udowodnił, że możesz dokonać niemożliwego. Nie zaprzeczę jednak, że ta gra jest... intrygująca.

PS. Nazwij mnie jeszcze raz okropną kobietą, a zaczniesz żałować, że nie zmieniasz zdania.
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Maj 19, 2016 9:57 pm

Oczywiście, że będę myślała to, co chcę. Nigdy nie miej co do tego żadnej wątpliwości. A do chłodziarki nikogo nie wyślemy - stań obok i użyj do zamrażania swojego serca.

PS. Fetysz na miarę Pana Ministra Sprawiedliwości.
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Maj 19, 2016 10:15 pm

Na święte zębatki! Jaki diabeł każe Ci zniżać się do poziomu humoru rynsztokowego? Przemyśl to sobie i dopiero wtedy odpisz.

Ps. Wolałabym bez. Nie dlatego, że to praktyczne. Ale dlatego, żeby nie zaspokajać Twoich fantazji. Wszak jestem okrutna, czyż nie?
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Maj 19, 2016 10:30 pm

Najważniejsze, to znać swoją wartość i tożsamość. Cieszę się, że mogę Ci w tym pomagać. Zapewniam Cię również, że jeszcze nie raz podam Ci pomocną dłoń.

Och, zgadzasz się? To interesujące. A myślałam, że planujesz mnie wyprosić z pomieszczenia.
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra  Czw Maj 19, 2016 10:44 pm

Mój drogi Alexandrze, zawsze będę przy Tobie, by Ci mówić, jakim sukinsynem jesteś. Poprowadzę Cię ku światłu, gdy będziesz brodzić w mroku. Odejmę pokarm od ust, gdy Twoje ego będzie już tak nadęte, że nie zniesiesz kolejnego komplementu.

Trzymam Cię za słowo. Mam nadzieję, że przynajmniej w tym mnie nie okłamujesz.
Sponsored content
Re: Skrzynka pocztowa Alexandra 

Skrzynka pocztowa Alexandra
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
Similar topics
-
» Skrzynka pocztowa Haydena
» Skrytka pocztowa Rory'ego O'Shea
» Skrzynka pocztowa Amosa
» Skrzynka pocztowa Faith
» Skrzynka Silvertona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: