IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Korespondencja Ferdinanda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 72
Ferdinand Bertram
Listy, pisma, noty, wszystko.

Ostatnio zmieniony przez Ferdinand Bertram dnia Pią Lis 06, 2015 7:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
Wodzirej
A cóż to ? Kurier z rana odwiedził Ferdka i dostarczył do jego mieszkania zjawiskowy bukiet pełen białych róż ,symbolu miłości czystej i niewinnej! Możesz go sobie postawić w wazoniku, nie ma za co ! W środku nie było żadnej karteczki, ciekawe kimże jest twój tajemniczy wielbiciel (to nic złego, jesteśmy tolerancyjni !) Albo wielbicielka?  
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 664
Odette Sinclair - Pirce

Identyczne zaproszenie zostało wysłane do Toni Bertam. (nie mogę znaleźć poczty)
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1857
Fanny Marchant
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1991
Oliver Black
Szanowny panie Bertram

W zawiązku z naszą rozmową u Państwa Marchant chciałbym zaproponować XYX jak o termin naszego spotkania. Myślę, że moje biuro zapewni nam komfortowe warunki do rozmowy.

Z poważaniem
Oliver Black
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 858
Alexander Willoughby

Ferdinandzie,

licze na Twoje poparcie w sprawie ustawy. Jestem pewien, ze informacje Cie nie ominely. Proponuje spotkanie w porze lunchu.

Willoughby

List:

List dostarczony w czasię dnia pracy, przez asystentkę Alexandra do biura Bertrama. (fabularne spotkanie do ustalenia)
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Korespondencja Ferdinanda
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1