IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Park Miejski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
Liczba postów : 2043
Naina Webb
First topic message reminder :

Park jest jedynym w pełni zielonym i pełnym roślinności miejscem w mieście. Kamienne alejki otacza równo przystrzyżona trawa, kwieciste krzewy, agawy czy juki. W samym jego sercu znajduje się niewielkie jeziorko, w którym zamontowano fontannę.

Masz szansę znaleźć tutaj rosnące sobie beztrosko kwiaty.

• lilia pustynna- percepcja + 2K6 > 20
  • fiołek pustynny - percepcja + 2K6 > 25

Rozczulona panna Webb patrzyla na suczkę z uśmiechem i dawała się lizać po rękach, chociaż nie było to zbyt higieniczne.
Pokiwala tylko glową. Rebeentoff. No tak, zapomniała o tej różnicy na chwilę.
- Nie wiem, Josh. To twoj pies - wycofywanie się etap pierwszy.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 3578
Emily Black
Parskneła.
- Tak, jak to nie pamiętasz?! Połowy balu?! I co ja teraz zrobię?! - zaświergotała teatralnie przerażona, po czym roześmiała się.
- Nie będę ukrywać, że przecież jesteś dla mnie swoistym filarem.. pomocą w chwilach zwiątpienia. Nawet gdy jesteś tak okropnie, do szczętu pozytywny.. Czasem mnie to denerwuje, a czasem to właśnie to, czego potrzebuję.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1320
Fabian Sinclair
Uwielbiał jej śmiech. Miał pewną satysfakcję, że się do niego przyczynił.
- Pół balu? Rany, dobry jestem! Wyrobiłem się! - ciekawe czy Odette też miała takie zdanie HEHEHE.
Nie no, w sumie trochę smutne, ale mało u nich fizycznosci było. Po namiętnym początku, zwienczonym ciążą, potem mało już było okazji. Potem Odette szalala przez hormony, warczała na niego i kazała mu spać gdzie indziej, potem on zapadł na zdrowiu... I w sumie nie pamiętał, kiedy mieli chwilę tylko dla siebie, if you know what I mean.
Na kolejne jej słowa, poczuł takie ciepło w sercu, jakiego dawno nie czuł. Wiedziała jak go połechtać, bez wątpienia.
- Do usług. Zaraz się tak zaczerwienie, że na mojej twarzy będzie można smażyć jajka.
Ta rozmowa i bliskość, w żadnym stopniu nie podszyta podtekstem, była mu bardzo potrzebna. Poczuł przypływ sił, jakby dostał kilka solidnych kroplówek.
-Ale dobrze wiedzieć, że czasem cie to nie irytuje - parsknął.
Wiele razy odnosił wrażenie, że ta jest zmęczona jego próbami dodania otuchy... Ale jednak czasem się przydawało. .
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Nie, czasem mnie to nie irytuje - potwierdziła rozbawiona.
- Muszę iść, Fabian. Wrócić do domu, posiedzieć z maluchami. Wracam prosto z kawiarni. Oliver już o to marudzi. Najchętniej znów zamknął by mnnie w domu.. A ciaza to nie choroba - westchęła. Puściła go.
- Będę przychodzić, jak czas pozwoli. Dobrze?
Powrót do góry Go down
Fabian Sinclair
Gdy go puściła, dopadło go jakieś złe przeczucie. Coś, co podpowiadało mu, że nie są to słowa "do zobaczenia" a "żegnaj". Jakby to miało być ich ostatnie spotkanie. Być może dlatego źrenice zwezily się gwałtownie, drgnął wyraźnie, jakby chciał ją złapać z powrotem. Ostatecznie jednak tego nie zrobił. Skarcił się w duchu za głupotę i zamaskował to uśmiechem.
- Jasne. Wpadaj kiedy tylko będziesz chciała. - zaśmiał się i odchrząknął - Słuchaj... Skoro tu jeszcze jesteś.... Miałbym prośbę. Malutką - kolejne chrząkniecie - Mogłabyś... Pomóc mi wstać? - zakłopotanie znów zamaskował śmiechem.
Po prawdzie to mu to wieki zajmowało, jak się zasiedział. Próbował nie dopuścić do zastoju mięśni, ale w jego sytuacji to wcale proste nie jest.
Pewnie mieli teraz małe deja vu. Kiedy Emily straciła kończyny a on jej pomagał wstawać, a potem stawiać pierwsze kroki.
Powrót do góry Go down
Emily Black
- Nie ma problemu - uśmiecnęła się, wstając i podając mu rękę, by mógł się na niej podciągnąć. Jeśli musiała mu pomóc jakoś bardziej, to też to zrobiła. W końcu trochę siły miała. Przytuliła go jeszcze.
- Uważaj na siebie, dobrze?
Powrót do góry Go down
Fabian Sinclair
Podciągnął się, nie było potrzeba więcej pomocy. Gdy go przytuliła, pogładził ją po plecach i uśmiechnął się.
-Jasne. Do zobaczenia, Emily.
Ona poszła w swoją stronę, on w swoją.

/zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Park Miejski
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
 Similar topics
-
» Park