Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Jonathan Hellyer Jones

Jonathan Hellyer Jones
Jonathan Hellyer Jones
Liczba postów : 49
Jonathan Hellyer Jones  Sob Gru 26, 2015 2:07 pm

Imię i Nazwisko: Jonathan Hellyer Jones
Twarzy użycza: Eddie Redmayne
Wiek: 25
Profesja: Dziennikarz w Kronice

Statystyki:
Inteligencja: 20
Kondycja: 5
Reakcja: 8
Celność: 4
Technika: 4
Percepcja: 10
Cecha dodatkowa: pisarstwo: 9 // kradzież: 10

Charakter:
"Ci którzy rezygnują z wolności w imię odrobiny tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich".

Mówią, że jestem porządny. Mówią, że jestem łagodny. Że mam poczucie humoru. Ogładę towarzyską. I że jestem trochę fajtłapą momentami. Niech mówią. Bardzo mi to na rękę. Nie to, że daleko mi do tych określeń. Po prostu każdy medal ma dwie strony. A rewers mojego jest... Cóż, pewnie zaskakujący dla niektórych. To znaczy - byłby zaskakujący, gdyby o tym wiedzieli. Ale nie wiedzą. Na razie przywdziewam maskę lisa - dosłownie i w przenośni. Bo już tylko zabawa pozostała mi w życiu. Możesz to nazwać hedonizmem albo i cynizmem, jak wolisz, nie dbam o to. Wiem, co jest dla mnie ważne. Nie potrzebuję Twojej aprobaty.

Historia:
Moja rodzina zawsze była zamożna, miała wpływy, kontakty. Może dlatego wojna nie dotknęła nas aż tak bardzo. Ale przecież nawet liźnięcie przez nią to dość okrutna sprawa. Byłem berbeciem, ale pamiętam, jak ojciec dostawał po pysku, pamiętam krew na ulicach, pamiętam jak człowiek człowiekowi wbijał nóż w plecy. Kazali mi nie patrzeć, ale zawsze podglądałem. Co tu dużo gadać... Po wojnie nie straciliśmy majątku, mało tego, coraz bardziej moi rodzice obracali się w elitarnym gronie. I ja również. Ja, trzech moich braci i siostra. Prawie, że sielanka. A potem się zakochałem. Jak jakiś głupiec, jak naiwniak, który dał się owinąć wokół palca pewnej pięknej damie. Złamała mi, suka, serce dla jakiegoś eliciarza. Ukradł mi ją. Więc ja postanowiłem okradać elitę. Takie hobby, każdy jakieś ma. Ja lubię rozbrajać zamki i pokazywać tym bogatym bufonom, że nie są nietykalni. A że mam miękkie serce, to skradzione rzeczy później odsyłam. Bo i po cholerę mi one. Materialne dobra nigdy mnie nie pociągały.
A, i jeszcze coś. Jestem dziennikarzem. Fajna fucha, jak się człowiek podporządkuje. I profity można z tego mieć. Eliciarze mnie lubią. A i cały Ratusz patrzy na mnie przychylnie. Żyć nie umierać.


Dodatkowe:
* Złodziej od sześciu lat. A gdy kradnie zakłada maskę lisa. Widziało go może parę osób, więc być może jakieś plotki o nim chodzą.
* Schowany za maską jest niezwykle śmiały w stosunku do kobiet.
* Studiował dziennikarstwo, ale zawsze ciągnęło go do literaturoznawstwa.
* Cyniczny romantyk.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Jonathan Hellyer Jones  Sob Gru 26, 2015 2:42 pm

Akcept.

Pensja: 15 kredytów i 15 JW, mieszkanie w Drugiej Strefie.
Bardziej szczegółową historię postaci czy cokolwiek sobie zażyczysz możesz umieścić w Innych: https://miasto.forumpl.net/f15-pamietniki
Pierwsze kroki i niezbędne tematy do założenia przed rozpoczęciem rozgrywki znajdziesz tutaj: https://miasto.forumpl.net/t173-a-b-c-gry

Miłej gry!
Jonathan Hellyer Jones
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Jonathan Hellyer Jones
» Jonathan Hellyer Jones

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karty postaci z poprzedniej rozgrywki-
Skocz do: