IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Skrzynka panicza Averego Kinga

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 39
Avery King
...
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 548
Chester Lennox
Szanowny panie King

Oczywiście, że pamiętam Pańskiego ojca. Mam nadzieję, że u seniora wszystko w porządku.
W istocie, niedawno przeniosłem się do Centrum... Muszę powiedzieć że jestem cholernie zaskoczony Pana prośbą. Z pewnością da się znaleźć jakieś odpowiedniejsze persony do audycji...
Mogę przyjść, choć zaszczytem dla Pana i zarządu raczej to nie będzie. Jestem przecież tylko jednym z armady prywatnych detektywów w tym zasranym wspaniałym mieście...
Co nie zmienia faktu, że jest mi bardzo miło. Proszę podać ewentualną datę, godzinę, a ja postaram się zjawić.

Chester Lennox.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Sąd NeoZigguracki
Pierwsza Strefa
Aleja 2/11
WEZWANIE

Komornik Sądowy przy Sądzie NeoZiggurackim zawiadamia Pana Avery King o wezwaniu do zapłaty należnych 17,28JW w terminie 7 dni od daty doręczenia niniejszego pisma. Na wierzyciela została tym samym nałożona kara wysokości 20 Kredytów za niedotrzymanie umowy w pierwszym terminie. Niedopełnienie opląty skutkować będzie odpowiednią egzekucją materialno-finansową wykonaną przez przydzielonego do sprawy komornika.

James Prigs
Komornik Sądowy
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Skrzynka panicza Averego Kinga
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» PokeWars