IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Florence Baudelaire

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 44
avatar
Florence Baudelaire
Imię i Nazwisko: Florence Baudelaire
Twarzy użycza: Pyper Smith
Wiek: 20
Profesja: Studentka

Statystyki:
Inteligencja: 15/100
Kondycja: 10/100
Reakcja: 5/100
Celność: 5/100
Technika: 5/100
Percepcja: 10/100
Cecha dodatkowa: Talent - Artystyczny: 20/100

Charakter:
Od zawsze był to typ dziewczęcia, które ma głowę w chmurach. Typowa, artystyczna dusza, choć nieco mniej niż brat. Zawsze uważała go za pewien wzór i twierdziła, że nie jest tak bardzo utalentowana, jak on. W końcu zajmuje się inną dziedziną sztuki - malarstwem (ów talent po matce odziedziczyła!) oraz rzeźbiarstwem. Marna z niej aktorka, ba, wiele osób czyta z niej jak z otwartej księgi!
Delikatna i bardzo wrażliwa istotka, która czuje się trochę zagubiona w tym wielkim świecie. Czasami wygląda, jakby zawsze czegoś szukała, ale sama właściwie nie wie, czego. Może miłości?
Trudno nawiązuje nowe kontakty, bo jest, cóż, nieco nieśmiała. Przynajmniej podczas pierwszego spotkania. Przy bliższym poznaniu, otworzy się i dopiero wtedy można poznać prawdziwą Florence. Szczerą, wesołą, nawet w pewnym stopniu szaloną... I przede wszystkich, dziecinną!

Historia:
Florence definitywnie wdała się w matkę. Równie delikatnej urody, jak i charakteru, odziedziczyła po niej także talent malarski, jak i pasję do ów dziedziny.
Już od najmłodszych lat podziwiała starszego brata, Jacquesa, i jego niezwykły talent aktorski. Można nawet powiedzieć, że nieco mu go zazdrościła - zawsze pragnęła, by ludzie nie mogli odkryć jej prawdziwych emocji, by mogła schować je w sobie i pokazać coś zupełnie innego. Jednak nie była do tego ani trochę stworzona! Właśnie. Urodziła się w czasie wybuchu Wielkiej Wojny. Nic a nic z niej nie pamięta. Nawet twarze rodziców rozmazują jej się w pamięci... Dziś nie potrafi ich sobie dokładnie przypomnieć, choć osoby, które ich znały twierdzą, że powinna spojrzeć w lustro, to ujrzy własną matkę za młodu. Bardzo jest do niej podoba, nawet oczy te same...
Życie u ciotki nie należało do kolorowych. Zwłaszcza, kiedy Jacques od nich uciekł. Tęskniła za nim... Nawet bardzo. A ów tęsknota narastała w jej biednym serduszku z każdym, przysłanym przez niego listem. Aż ciotka pewnego dnia stwierdziła, że tego dosyć! Kupiła dziewczęciu pustynnego liska - w końcu sama pochodziła z zamożnej rodziny, ba, miała niegdyś bogatego męża, którego spadek starczy jej do samej śmierci. Szkoda tylko, że owa nadeszła jakoś tak zbyt szybko.
Jednakże dzięki temu, wszelkie oszczędności, jak i dom, odziedziczyła Florence. No i z braciszkiem zamieszkała, co było szczytem jej dziecięcych marzeń...

Dodatkowe:
- Ma wielki talent malarski, który został już zauważony przez wielu bogaczy. Niektóre z jej obrazów sprzedano po dosyć sporej sumce kredytów...
- Oczywiście nie jest świadoma obsesji brata na swoim punkcie. Sama kocha go... Nie tylko jak starszego brata, choć ich relacja nie odbiega od tej, która łączy każde rodzeństwo.
- Zdarza jej się być strasznie zależną od innych, zwłaszcza od brata. Prawda jest taka, że boi się wiele rzeczy robić całkiem sama.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Akcept.

Pensja: To, co zarobisz na swoich obrazach, mieszkanie w II Strefie.
Bardziej szczegółową historię postaci czy cokolwiek sobie zażyczysz możesz umieścić w Innych.
Pierwsze kroki i niezbędne tematy do założenia przed rozpoczęciem rozgrywki znajdziesz tutaj.

Uzupełnij proszę pola profilu i...miłej gry!
Powrót do góry Go down
 
Florence Baudelaire
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: karty postaci-