IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Skrzynka pocztowa Naina Webb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Liczba postów : 2043
Naina Webb
Wszelkie listy, notki.. tutaj :)
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2018
Henry Marchant

"Zapraszam na rozmowę w sprawie pracy. Budynek mieści się przy skrzyżowaniu 5th Avenue i 23rd Street, apartament dziesiąty. Uprzejmie proszę o stawienie się na miejscu o godzinie 16:00 w ten wtorek."
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1172
Red Ryder
Droga Naino

Oczywiście, postaram się spełnić. Czekam zatem na nasze spotkanie.

Red
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1362
Beth Ryder
Kochana Naino!

To wspaniała wiadomość! Gratuluję Ci i cieszę się razem s Tobą z tej wygranej.
Jeżeli chcesz jeszcze poczekać z otwarciem cukierni to tak zrób. Pamiętaj jednak, że życie zbyt szybko przecieka nam przez palce i jeżeli mamy możliwość to powinniśmy realizować swoje marzenia. A któż może coś na ten temat wiedzieć lepiej niż ja, której nie dane było się nacieszyć własnym szczęściem.
Cokolwiek zadecydujesz, pamiętaj, że możesz liczyć na moją pomoc.

Całuję Beth
Powrót do góry Go down
Beth Ryder
Kochana Naino!

Zrobisz jak zechcesz w końcu to Twoje życie i jeżeli czujesz, że powinnaś poczekać to tak uczyń. Otworzysz cukiernię jak będziesz czuła, że jesteś na to gotowa.
Rozmowa z panem Redem na pewno nieco rozjaśni ci w głowie. Męska rada i męska ręka przydają się w życiu.
Uważam, że pan Red jest niezwykle sympatycznym i cierpliwym człowiekiem i wydaje mi się, że on BARDZO Cię lubi.

Całuję Beth

Powrót do góry Go down
Red Ryder
Naino

Gratuluję szczęścia naprawdę się cieszę że ci sprzyja. Moim zdaniem powinnaś podjąć działania w celu kupna lokalu który upatrzyłaś, tak by nikt cię nie ubiegł. Trzeba iść za ciosem i już się nie zastanawiać, puki masz chęci i zapał.
Czy mogła byś przekazać pani Sanders że musimy przełożyć kolejne lekcje, lub musi znaleźć sobie innego nauczyciela. Miałem trochę mniej szczęścia w tym tygodniu. Złamałem rękę, miałem drobny wypadek w kopalni, nic poważnego, ale niestety nie mogę prowadzić motocykla.

Red
Powrót do góry Go down
Red Ryder
Cześć

Dostałem zaproszenie na rozmowę do Laboratorium!

Red
Powrót do góry Go down
Red Ryder
Droga Naino

Nawet nie wierz co się stało... Przyjęli mnie do Laboratorium, zaczynam od poniedziałku... Ah nawet nie wiesz jak się cieszę. Musimy to uczcić.

Red
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 618
Silas Kenway
Naina,
jasne, czemu nie. Mogę pomóc...nie chcę wyjść na takiego co się wtrąca, ale uważam, że powinnyście o tym porozmawiać. W cztery oczy.

Silas

Powrót do góry Go down
Silas Kenway
Naina,
jasne będę pamiętał. Sowa była rozkoszna, rozbawiła mnie. Kendra była z niej szalenie dumna.

Silas

PS : I tak powinnyście pogadać
PS2: Wspominałem już, że mam drugie oko ?
Powrót do góry Go down
Silas Kenway
aina,
nie ignoruj moich rad, jestem w porównaniu z Tobą starym prykiem i wiem o życiu wiecej.
Sowa była świetna, może taka zostać. A oko możesz zobaczyć, wiesz gdzie mieszkam. Powoli odzyskuję pełną wizję

SIlas
Powrót do góry Go down
Red Ryder
Spotkajmy się...

Red
Powrót do góry Go down
Red Ryder
Chcę porozmawiać...

Red
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 678
Esme Grant
List przyszedł wieczorem.

Naina,
jak możesz to przyjdź do szpitala. Beth miała wypadek.

Esme
Powrót do góry Go down
Red Ryder
Nainno,

Wiem ze jestem ostatnią osobą od której spodziewasz się listu. Nie mam do kogo napisać. Ze mną wszystko dobrze. Przebywam w areszcie, czy mogli byśmy porozmawiać.

Red
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
dr Joshua Grant
Beth się obudziła
Josh
Powrót do góry Go down
dr Joshua Grant

Dziękuję za wszystko
Josh
Powrót do góry Go down
dr Joshua Grant
Naina,
zabrzmi zabawnie, ale będę miał swoje pięć minut w Confiteorze. Wpadłabyś posłuchać ?
Josh

PS. Nie, nie ogolę się
Powrót do góry Go down
dr Joshua Grant
Naina,
tak jakoś wyszło, że nigdy o tym nie rozmawialiśmy. To żadne oficjalnie wystąpienie, raczej próba dla mnie samego. I NIE, PO RAZ TYSIĘCZNY NIE. Nie ogolę się
Josh
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2106
dr Wiktoria Beowulf
List wysłany na adres cukierni. Niewielka paczka, w której prócz listu była druga, wypchana koperta. W środku 3 tysiące kredytów.

Szanowna Panno Webb!

Doszły do mnie słuchy, że sprawuje Pani opiekę nad naszą wspólną małą przyjaciółką Kendrą. Swego czasu spędziła u mnie kilka dni nim dzięki Emily znalazła się ona u Pani. Uważam, że ta młoda dama jest naprawdę inteligentną i uroczą dziewczynką. Chciałabym jej pomóc na tyle ile mogę.
Wiem, że ma Pani ochotę odpisać, że nie może Pani przyjąć tych pieniędzy, ale to naprawdę nie jest z mojej strony kwestia litości, a sympatii do Kendry. Obie wiemy, że kosztuje nie tylko edukacja, ale także protezy, zwłaszcza, że mała ciągle rośnie i trzeba je będzie niedługo wymieniać.
Proszę wydać rozsądnie te pieniądze i nie zdradzać nikomu o moim udziale w tej sprawie, choć jeżeli będą jakiekolwiek problemy zdrowotne - zapraszam do szpitala, bądź do mnie prywatnie.

Wiktoria Burnett-Beowulf

Powrót do góry Go down
Beth Ryder
Naino

Wyszłam już ze szpitala i czuję się lepiej. Chciałaby więc spotkać się i porozmawiać o przyszłości Kendry.

Beth
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry

Do Nainy dostarczono pudełko ekskluzywnych czekoladek. Bez podpisu.
Powrót do góry Go down
Beth Ryder
Naino

Proteza będzie do odbioru za dwa dni. Brakuje mi w sklepie jednego elementu.
Oczywiście wszystko jest na mój koszt i to nie podlega dyskusji.

Beth
Powrót do góry Go down
Beth Ryder
Zrobię dokładnie to samo z tą kwotą od ciebie. Nie każ mi przypominać kto jest jej prawnym opiekunem. Ja pokryję koszty jej protezy a ty wydaj te pieniądze na coś innego dla niej.
Powrót do góry Go down
Red Ryder
Naino

Nie wiem czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie, ale chciałem Cię poinformować, że wyszedłem. Jeśli byś miała chęć się spotkać znajdziesz mnie w moim mieszkaniu.
Nie wiem czy słyszałaś, rusza ekspedycja na pustynie. Zapisałem się.

Red
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Skrzynka pocztowa Naina Webb
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» felix blair - tom webb
» brooklyn lee - tom webb
» PokeWars