Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Skrzynka pocztowa Naina Webb

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Skrzynka pocztowa Naina Webb  Pon Mar 03, 2014 11:22 am

First topic message reminder :

Wszelkie listy, notki.. tutaj :)
Beth Randall
Beth Randall
Liczba postów : 1223
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Czw Mar 05, 2015 10:49 pm

Naino

Nie martw się o Kendrę jest u mnie.

Beth
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Sob Mar 21, 2015 4:03 pm

Naina,
do biegania jeszcze daleko, pewnie miną tygodnie, ale już chodzę o własnych siłach. Wpadnę jutro ! Ufam, że u Ciebie i Kendry wszystko w porządku
Josh
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Sro Kwi 15, 2015 4:22 pm

Naina,
dostałem zaproszenie na przyjęcie weselne mojego przyjaciela Nicka Fitzroya. Impreza raczej kameralna, bo w ich mieszkaniu. Chciałbym, żebyś mi towarzyszyła.
Josh.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Czw Kwi 16, 2015 1:03 pm

Naina,
wiem, że to wszystko co ostatnio się wydarzyło jest dziwne i zakręcone, ale w życiu już tak bywa, że wiele rzeczy dzieje się niespodziewanie. Niemniej jednak cieszyłbym się z twojej obecności w tym dniu.
Josh
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Czw Kwi 16, 2015 3:11 pm

Naina,
Beth się ucieszy, gdy Kendra zostanie u niej na noc, pamiętaj, że jest jej matką chrzestną. Przecież cukiernia przez jedną noc się nie zawali.
To naprawdę kameralne przyjęcie, a Fassbender nie będzie plotkować o własnym weselu.
Josh
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Pią Kwi 17, 2015 10:55 am

Droga Naino,
Nie martw się, ze mną nie zginie. Ktoś w końcu musi dla mnie sprzątać i gotować.
Pozdrawiam!
Victor
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Wto Maj 05, 2015 9:48 pm

Naina,
przepraszam nie przyjdę dzisiaj. Zatrzymali w mnie w szpitalu. Dbaj o siebie
Josh
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Sro Maj 06, 2015 5:41 pm

Droga panno Webb,
nie wiem do kogo się zwrócić, a wiem, że pani jest dość blisko Josha. Zemdlał dzisiaj w szpitalu, jego organizm nie daje rady, nawet jeżeli sam sobie wmawia, że jest inaczej. Boję się, że się wykończyć. Proszę mi pomóc. Ja nie moge cały czas sprawdzać czy jeszcze żyje. Dla jego dobra, proszę, choć może nie powinnam.

Wiktoria Burnett-Beowulf
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Wto Cze 16, 2015 9:20 am

Widać, że list pisany w pośpiechu na kolanie.

Naina,
jadę z misją ratunkową na pustynię. Dbajcie o siebię. Jak wrócę, wstąpię na pączka.
Josh
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Wto Lip 07, 2015 11:24 am

Droga Naino,

Josh jest w szpitalu. Miał zawał, ale akcja ratunkowa przebiegła bardzo dobrze. Jego stan jest stabilny. Nie obudził się jednak jeszcze po zabiegu. Odezwę się, gdy dowiem się, kiedy będzie można go odwiedzić.

Victor Howard
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Nie Lip 12, 2015 9:12 pm

Droga Naino,

Josh się obudził. Nie byłem jeszcze u niego, ale wnioskuję, że nie czuje się najgorzej. Będzie potrzebował towarzystwa, ale postaraj się go nie przemęczać.

Victor Howard
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Nie Lip 19, 2015 6:17 pm

Naina,
mój nowy adres to XXX. Od tej pory, tu mnie znajdziesz. Lekarz surowo mi zakazał urządzać sobie zbyt długich spacerów po schodach, więc trochę minie, nim wpadne do cukierni na pączki.
Josh
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Czw Lip 23, 2015 10:44 am

Naina,
codziennie odwiedza mnie lekarz, mówi, że jest coraz lepiej. Czuję się znacznie lepiej. Masz pojęcie, że zacząłem jeść mięso ? Nie wiem jak, dlaczego, ale zacząłem.
Robisz najlepsze pączki na świecie, więc z chęcią je zjem.
Przez przypadek zrzuciłem kota z balkonu. Chyba jestem złym człowiekiem. Co prawda to maszyna, ale i tak było mi głupio, bo to XX piętro...
Josh
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Czw Lip 23, 2015 10:56 am

Naina,
mam tyle wolnego czasu, że ugotowanie sobie to czysta przyjemność, wiesz, że nie lubię bezczynności. Nie mogę pracować, nawet chodzić po schodach, więc pokrojenie mięcha czy marchewki, to dla mnie miła odmiana.
Coś czuje, że Kendra to prędzej mnie kopnie w kostkę, niż urządzi Panu Kotu pogrzeb. Nic to, kupie nowego. Lubię, jak co jakiś czas  taki mechaniczny futrzak mi wskakuje na kolana lub ociera się o łydkę.
W takim razie do zobaczenia!
Josh
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Pią Lip 24, 2015 1:03 pm

Skrzynka pocztowa Naina Webb - Page 2 YYTIOwa
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Wto Sie 04, 2015 9:10 am

Naina,
udało mi się uciec z sierocińca. Znalazłam tymczasowe schronienie i pracę, ale póki co nie mogę do Ciebie wrócić.
Spotkajmy się za Sanktuarium, dziś o 16.00
Kendra
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Pon Sie 17, 2015 10:29 pm

Naina,
wybacz, że cię o to proszę, ale jesteś jedyną osobą, której ufam tak bardzo. Jutro nastąpi montaż mojej nowej protezy. Wersja optymistyczna zakłada, że pójdzie jak z płatka i na następny dzień wrócę do domu, by tam przechodzić rekonwalescencje...ale jak pójdzie gorzej, może być to tydzień albo i dwa. (Wersja bardzo pesymistyczna obejmuje zgon, ale o to już zadbałem z prawnikiem)
Czy byłabyś tak miła i zajrzała co dwa, trzy dni, by podlać kwiatki i zajrzeć czy kot nie zdemolował im apartamentu? Wiem, że masz dużo zajęć i zrozumiem, jeżeli odmówisz.

Joshua.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Sro Sie 19, 2015 9:54 am

Notka szybko napisana na kolanie, chyba jeszcze pod wpływem znieczulenia, bo mało czytelna. Przyniesiona przez posłańca.

Udało się ! Już po wszystkim! Za dwa dni wrócę do domu.
Josh

Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Czw Wrz 10, 2015 10:56 am

Naino

Nie wiem dlaczego piszę, nie wiem czy cię to zainteresuje. Nie szukam też litości. Pomyślałem że chciała byś wiedzieć. W mieście panuje plaga szczurów, na razie w slumsach, ale kto wie gdzie jeszcze. Piekarnia może być dobrym kąskiem dla nich. Uważaj na siebie. Mi się nie udało uniknąć pogryzienia, trafiłem do szpitala. Uważaj na siebie.

Red
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Pią Wrz 11, 2015 1:45 pm

Naina,
jest coś co bym chciał Ci pokazać. Jak nie napiszę, to nie uwierzysz bo sam nigdy nie myślałem, że wpadnę na taki pomysł. Mogłabyś się spotkać ze mną w parku jutro o 13.00 ?

Josh
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Czw Paź 08, 2015 8:36 pm

Naina,
Dziękuję a ciasta, były naprawdę pyszne.
Pepper zeżarła mi kapcie. Nigdy nie myślałem, że tak się uciesze, że je zwróciła, przez co musiałem wyrzucić dywanik. Ten kundel robi mi sieczke z mózgu.
Naprawdę już nie mogę się doczekać aż wrócę du pracy, chodze juz po ścianach z nudów.
Dbaj o siebie i do zobaczenia!
Josh
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Pon Paź 26, 2015 1:17 pm

Najna,
u mnie wszystko w porzątku. Musiałam się ukrywać, bo Lamp wciąż węszył, ale teraz już w porzątku. Przyjdę do Ciebie jutro w południe. W nocy boję się patroli.
Kendra.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Pią Gru 11, 2015 12:19 pm

Naina,
przepraszam, ale nie dam rady dziś przyjść, ani jutro. Biorę dwa dyżury pod rząd, mam mnóstwo pracy. Dasz sobie radę? W razie czego mogę kogoś podesłać by ci pomógł.
Wszystkiego najlepszego z okazji Święta Ognia !
Josh
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Sro Sty 20, 2016 10:59 am

Naina,
wszystko w porządku ? Nie odzywasz się, od naszego ostatniego spotkania.

Joshua
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb  Sro Sty 20, 2016 12:34 pm

Naina,
tak, dbam o siebie, nie martw się o mnie, kardiolog już nie kręci na mnie nosem. Oczywiście nie mogę biegać w maratonach póki co, ale wszystko jest na dobrej drodze.
Chciałbym się spotkać i porozmawiać, ale nie chcę się narzucać. Wspomnę więc tylko, że niedługo zakończę już wszystkie formalności związane z Ultimą. Poza tym Pepper reaguje już na "siad", "leżeć" i "noga". Uznaję to za niezły sukces, bo ten przeklęty miałczący blaszak, nie słucha mnie za grosz. Pewnie dlatego, że ma oprogramowanie na "typowego" kota.
Jest też coś , o czym chciałbym Ci powiedzieć, ale wydaje mi się, że nie jest to sprawa, o której powinienem pisać w listach. Jeżeli jednak masz odmienne zdanie, daj znać, a napisze więcej

Josh
Sponsored content
Re: Skrzynka pocztowa Naina Webb 

Skrzynka pocztowa Naina Webb
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
Similar topics
-
» Naina Webb
» Naina Webb
» Naina Webb
» Skrzynka pocztowa Ravena
» Skrzynka pocztowa Alexandra

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pozostałe :: poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: