IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Catherine Nemesis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 12
avatar
Catharine Nemesis
Imię i Nazwisko: Catherine Nemesis
Twarzy użycza: Lisa Ekdahl
Wiek: 28
Profesja: Lekarka, specjalność: Chirurg

Statystyki:
Inteligencja: 20/100
Kondycja: 10/100
Reakcja: 10/100
Celność: 10/100
Technika: 5/100
Percepcja: 20/100
Cecha dodatkowa: Medycyna: 15/100

Charakter:
Catherine jest bardzo zaskakującą osobą. Nieco zamknięta w sobie, zdarza jej się powiedzieć lub zrobić rzeczy nieprzewidywalne, zdawałoby się niepowiązane. Posiada specyficzne poczucie humoru, uznawane przez wielu za niepokojące (creepy). Sama docenia ludzi z dobrym humorem. Wyjątkowo lojalna, dba o ludzi jej bliskich. Ta lojalność dosięga też jej nieprzyjaciół. Nie dostaną od niej pomocy, a i mogą się spodziewać że Catherine im zaszkodzi, jednak nie do poziomu śmierci. Jako lekarz nie ma wyboru. Poczucie obowiązku.
Ceni ludzkie życie. Czuje się niemalże zmuszona do wyrywanie ludzi z objęć śmierci. Niech się męczą z życiem. Umrzeć zawsze zdążą.
W miarę łatwo dostosowuje się do sytuacji i otoczenia. Nie trzyma się w przeszłości, ale nie patrzy też zbytnio w przyszłość. Próbuje żyć w tu i teraz. - Nie zatrzymuje to jednak jej maleńkiej, chciwej części przed gromadzeniem pieniędzy i wiedzy. Najczęściej w formie książek.

Historia:
Ze względu na swój wiek, poza kilkoma wspomnieniami, Catherine nie pamięta jak Ziggurat wyglądał przed Wojną. Niezbyt ją to też interesuje. Wychowała się w Strefie Drugiej. Matka była nauczycielką w podstawówce, a ojciec wojakiem Bordowych Koszul. Przynajmniej był w czasie wojny. I przeżył. Z całkiem wysoką rangą. Może nie należeli do najbogatszych ale zdołali Cath zafundować naukę.
Okrucieństwa Wojny utrwaliły się w psychice Catherine. Może nie pamięta dokładnie obrazów ciał zabitych żołnierzy, pamięta jednak uczucie straty i żałoby. W końcu zabici wujkowie nie mogli jej odwiedzić. Ona za to mogła odwiedzić miejsca ich spoczynku. Czy to były uczucia które skierowały ją później w stronę kariery medycznej? Kto wie.
Gdy skończyła 18 lat zaręczyła się z kilka lat o siebie starszym, aspirującym mechanikiem z drugiej strefy, Dawidem Spades'em. Rodziny Cathrine i Dawida znały się nie od dziś, więc młodziaki zostali zmuszeni do lepszego poznania się, i polubienia. Jaki musiała przeżyć szok kiedy się dowiedziała pewnego ranka że Dawid miał wybuch w pracy i trafił do szpitala, z ciężkimi obrażeniami. Jednak lekarze nie wiele mogli mu pomóc. Brzuch i połowa organów zostały rozwalonych przez odłamki metalu i temperaturę wybuchu. Do ślubu w końcu nie doszło.
Catherine pożegnała ukochanego z obietnicą ratowania ludzi jako świetna - może nawet i najlepsza - lekarz.

Dodatkowe:
Uwielbia słodkości.
Potrafi gotować (łołołoło)
Zawsze nosi ze sobą bandaż i alkohol do dezynfekcji.
Chce po prostu sprawić żeby ludzie się uśmiechali.
Urodziny na początku czerwca.
Nienawidzi rasistów i pesymistów.
Feministka.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Catherine można uznać za świeżynkę na oddziale chirurgii, gdzie wciąż patrzy się jej na ręce nie tylko z powodu dopiero ukończonych studiów lecz i dlatego, że jest kobietą.


Akcept.
Pensja: 16 kredytów i 14 JW, mieszkanie w Drugiej Strefie.
Bardziej szczegółową historię postaci czy cokolwiek sobie zażyczysz możesz umieścić w Innych.
Pierwsze kroki i niezbędne tematy do założenia przed rozpoczęciem rozgrywki znajdziesz tutaj.
Uzupełnij też proszę pola profilu.

Miłej gry!
Powrót do góry Go down
 
Catherine Nemesis
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: karty postaci-