IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Wysoko w przestworzach!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Grywysoko w przestworzach


Czyli próbny lot samolotu!
Od fatalnego lądowania kaan-ańskiego samolotu na pustyni niedaleko miasta Ziggurat minęło sporo czasu. Grupie ratunkowej udało się ocalić kilku z pasażerów, którzy zostali zdani na łaskę obcego rządu. Byli traktowani ulgowo, jednak nie wszyscy mieszkańcy podzielali decyzje ratusza. Przez te kilka miesięcy Kaan-ańczycy musieli dostosować się do postawionej przed nimi nowej i często zaskakującej rzeczywistości.

Pojawiła się wizja, która dała nadzieję na powrót do domu. Trzech obywateli Kaan-anu odpowiedzialnych za maszynę podczas pustynnego lotu zgodziło się podjąć współpracę z Neoziggurackim Laboratorium Mechanicznym. Efektem wspólnych działań Birdie, Dimitra oraz Rafaela, po miesiącach nerwów i ciężkiej pracy, było zamknięcie projektu wraz z uznaniem go za kompletny.

Informacje o locie próbnym obiegły całe miasto w błyskawicznym tempie – od środków masowego przekazu po pocztę pantoflową. Należy bowiem przyznać, że dla mieszkańców Zigguratu nowo powstała maszyna latająca jest fenomenem, ewenementem na skalę nowej ery. W przededniu wydarzenia każde radio ryczało na całe ziggurackie gardło „Przyjdźcie i zobaczcie na własne oczy!”. Dziennikarze przygotowywali się do relacji rozpisując się zawczasu na ramach gazet o wadach i zaletach przedsięwzięcia. W powietrzu wisiało jednak zastanowienie - czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?


  • Pierwsza część sesji odbędzie się przy udziale pracowników odpowiedzialnych za powodzenie projektu nowego samolotu. Możliwość dołączenia do tego etapu mają również chętni mechanicy i pracownicy Laboratorium Mechanicznego, w charakterze współpracownika lub naocznego świadka tworzącej się historii. <<Link do rozpoczęcia!>>>
  • Druga część sesji będzie otwarta dla wszystkich bez wyjątku.  Dla zachowania porządku i fabularności, wspomniane części mają następować po sobie w odstępstwie jednego lub dwóch dni fabularnych. MG poinformuje graczy w tym temacie o możliwości dołączenia do wskazanego wcześniej tematu.
  • Samolot, jak zwykli nazywać tę maszynę Kaan-ańczycy, stał się w krótkim czasie obiektem fascynacji całego Zigguratu. Temat projektu nie raz przewijał się w rozmowach mieszkańców, niezależnie od strefy, którą zajmowali.
  • Sesja ma być szybka, zakładam zakończenie na koniec tego tygodnia.
  • Poniżej można się zapisywać do eventu, do czego już teraz serdecznie zapraszam. W udostępnionej, podczas części drugiej lokacji, będzie można obserwować próbny lot, który… może (choć nie musi) przysporzyć niespodzianek.

Zapraszamy!
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 111
avatar
Rafael Harag
A, wrzucę w to Ravena.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Rozpoczynamy część drugą, link znajdziecie o tutaj!
- Pragnę przypomnieć, że Neoziggurat jest miastem rozlanym na sporym terenie. Przedostanie się na step, nawet ze strefy III wymaga czau. W wypadku pozostałych stref czas ten oczywiście się wydłuża.
- W ramach ułatwienia dodam, że miejscem sugerowanym dla uczestników części drugiej jest bezpieczna okolica hangaru (obok punktu medycznego, stacji mechanicznej lub wieży strażniczej).
Zapraszam!
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Wysoko w przestworzach!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STARE RPOZGRYWKI I WSZYSTKO :: Podstawy gry :: STREFA FABULARNA :: WYDARZENIA-