Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Korespondencja Olivera

Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Oliver Black
Oliver Black
Liczba postów : 1893
Korespondencja Olivera  Wto Mar 04, 2014 8:04 pm

Like a Star @ heaven 
Francis Danforth
Francis Danforth
Liczba postów : 353
Re: Korespondencja Olivera  Wto Mar 18, 2014 3:41 pm

Korespondencja Olivera 69qt5w
Gość
Gość
avatar
Re: Korespondencja Olivera  Sro Mar 19, 2014 2:12 am

Szanowny Panie Black,

Pańska zaangażowana w sprawy slumsów małżonka pojawiła się wczoraj w trzeciej dzielnicy, biorąc nieopodal ulicy dwudziestej, wraz z napotkanymi mężczyznami, udział w jakiejś hucpie. Najwyraźniej postanowiła pochylić się nad losem maluczkich, angażując się w dość krwawą i nieprzyjemną kłótnie rodzinną. Oczywiście jednak była w jej trakcie całkowicie bezpieczna, nawet pomimo tego, że samotna, dość dobrze ubrana kobieta i do tego poruszająca się o kulach, stanowi w tej okolicy dość łakomy kąsek.

P.
Kevin Burnett
Kevin Burnett
Liczba postów : 204
Re: Korespondencja Olivera  Czw Mar 20, 2014 8:49 am

Do Oliver Black

Proszę o dostarczenie ksiąg rachunkowych z ostatnich dwóch lat z działalności kopalni do biura policji do dnia XX.

Detektyw Kevin Burnett


Do listu dołączony Nakaz.
Kevin Burnett
Kevin Burnett
Liczba postów : 204
Re: Korespondencja Olivera  Sro Kwi 02, 2014 7:38 am

Do Oliver Black

Mimo wszystko chciałbym się spotkać. Jeśli jednak obawia się pan wizyty na posterunku, proponuję bardziej neutralny teren, może Park Miejski.

Z poważaniem Kevin Burnett
Gość
Gość
avatar
Re: Korespondencja Olivera  Czw Kwi 10, 2014 7:24 pm

Szanowny Panie Black,

Pańska urocza małżonka po raz kolejny pojawiła się w slumsach. I to o ciekawej porze. Porze, którą nawet tutejsi wyjadacze uznają za mało bezpieczną. Zgodnie z Naszą umową zadbałem o to, by w sytuacji, w której się znalazła, nie spotkało ją nic złego. Oczekuję więc, że i Pan dotrzyma swojej części porozumienia.

Z wyrazami szacunku,
P.
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Pon Kwi 28, 2014 6:29 pm

Drogi Olivierze,

jak się czujesz? Czy ból Ci bardzo doskwiera? Mam nadzieję, że już chociaż trochę zelżał.
Rozmawiałam z Twoim lekarzem prowadzącym i nie chce mi Cię przekazać. Twierdzi, że chce poprowadzić Twoje leczenie do końca. Niestety nie mam co się z nim sprzeczać, bo jestem młodsza stażem. Przykro mi.
Zresztą widziałam, że Twoja żona nie była zadowolona z moich odwiedzin. A wolałabym jej nie narażać na stres, kiedy bierze swoje antydepresanty. Przepraszam. Obiecuję, że zobaczymy się jak będziesz mógł chodzić. Tym razem to ja zapraszam na kawę.
Nie podziękowałam Ci za to co się stało w restauracji. Także za rozmowę, bardzo miło prowadzi mi się z Tobą konwersację - tak, to komplement, tylko nie obrastaj w piórka! I zachowałeś się bardzo honorowo osłaniając mnie własnym ciałem, szkoda, że musiało skończyć się to tak tragicznie.
Piszę, bo chcę Cię spytać o zdanie w pewnej sprawie, gdyż myślę, że w jakimś sensie mam w Tobie przyjaciela.
Nie wiem czy czytałeś w gazecie, że profesor Corby z uniwersytetu organizuje wyprawę za mury miasta. Ekspedycja zoologiczna. Zapisałam się na nią, w końcu lekarz będzie potrzebny. Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam. Z jednej strony szalenie mnie to ciekawi, będzie to cudowne doświadczenie naukowe. Wyobrażasz sobie te wszystkie zwierzęta z książek zobaczyć na żywo? Nie mogę się doczekać. Jedynie mój mąż jest temu wszystkiemu przeciwny. Myślisz, że powinnam mimo wszystko pojechać?

Z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia,
Wiktoria Burnett
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Pon Kwi 28, 2014 11:03 pm

Drogi Olivierze!

Nawet nie wiesz jak mnie podbudowały Twoje słowa. Przez ten czas zdążyłam parę razy pomyśleć, że mam jakieś dziwne fanaberię i tylko mi się to wydaje dobrym i obfitującym w doświadczenia celem. Cieszę się, że myślisz podobnie jak ja.
Obiecuję na siebie uważać. Mam jednak nadzieję, że napotkamy mniej niebezpieczeństw niż wszyscy mówią. To ma być wyprawa badawcza, więc sądzę, że nie będziemy zapuszczać się zbyt daleko w pustynię, żeby nie narażać życia uczestników.
Nie mogę Ci obiecać, że będę prowadziła dziennik. Nie wiem jak będzie zorganizowany czas. Postaram się jednak, przynajmniej jakieś krótkie notatki.
Miło mi słyszeć to, że nie pijesz alkoholu. Naprawdę mnie to cieszy, bo mógłbyś sobie tylko pogorszyć stan zdrowia. Niestety będziesz musiał wykazać się silną wolą jeszcze przez jakiś czas. Ale dasz radę, jestem tego pewna!
Naprawdę nie wiem czy to jest dobry pomysł, żebym przychodziła. To jest nierozważne i nieodpowiedzialne. Mam wrażenie, że w oczach Emily jestem nie Twoją przyjaciółką, a kimś więcej. Mam nadzieję, że jej to wytłumaczyłeś? Nie chcę stać się powodem waszych kłótni. Właśnie dlatego uważam, że najodpowiedniej będzie jeżeli spotkamy się po tym jak już się wyleczysz.

Wiktoria
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Korespondencja Olivera  Pią Maj 02, 2014 10:25 am

Korespondencja Olivera 1zdxlp3

Rozszyfrowanie bazgrołów Theresy:
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Wto Maj 06, 2014 10:08 pm

Drogi Olivierze,
przepraszam, że nie odpisałam na poprzedni list, ale miałam straszny kocioł w pracy i, wstyd się przyznać, zapomniałam.
Jutro jest pierwszy dzień wyprawy. Plecak już spakowany, psychicznie chyba też jestem przygotowana. Chociaż momentami nachodzą mnie wątpliwości, czy nie będzie nam grozić jakieś większe niebezpieczeństwo. Trzymaj za mnie kciuki, co?
Pamiętam o dzienniku! Mam nadzieję, że będę mogła chociaż parę zdań dziennie napisać to będziesz miał później lekturę. Jednak po moim powrocie powinieneś już wstawać z łóżka.
A tymczasem się oszczędzaj. Pamiętaj, nie nadwyrężaj rany, zero alkoholu, odżywiaj się zdrowo.

Wiktoria
Rory O'Shea
Rory O'Shea
Liczba postów : 1043
Re: Korespondencja Olivera  Sob Cze 14, 2014 11:24 pm

Korespondencja Olivera 1D4yVT3
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Sob Lip 12, 2014 4:31 pm

Kochany Olivierze,
pomożesz mi w potrzebie? Bądź w południe pod moim domem jeżeli zechcesz być uczynnym przyjacielem.

Wiktoria
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Pon Sie 11, 2014 4:47 pm

Kochany Olivierze, 
stęskniłam się za Tobą. Może kawa w kawiarni? Dziś wieczorem o dziewiątej? Chociaż ja również podobno parzę doskonałą kawę...


Wiktoria
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Czw Sie 21, 2014 5:11 pm

Kochany Olivierze,

to cudownie! Raduję się Twoim szczęściem! Domyślam się, że ogarnął Cię strach, ale na pewno za kilka dni stwierdzisz, iż nie widzisz świata poza maluchami. Spędzaj z nimi jak najwięcej czasu, a jeżeli będą jakieś problemy zdrowotne (odpukać w niemalowane!) to możesz pisać i dzwonić do mnie o każdej porze dnia i nocy.
Mam też nadzieję, że ostatnie spotkanie nic między nami nie zmieniło, gdyż bardzo by mnie to zmartwiło.

Twoja przyjaciółka,
Wiktoria
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Korespondencja Olivera  Pią Wrz 26, 2014 9:01 pm

Panie Black.


Dziękuję za kwiaty. Miły gest z pana strony.


Charlotte Marchant
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Korespondencja Olivera  Pią Wrz 26, 2014 9:05 pm

Bardziej ucieszyłabym się z przeprosin.
Miałam nadzieję, że ucieszysz się, że staram się interesować centrum, nie trzecią strefą.
Emily
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Wto Paź 07, 2014 4:58 pm

Olivierze,
dziękuję za kwiaty, naprawdę umiliły mi dzień. Wcześniej nie pisałam, bo miałam straszną migrenę. Jutro przeprowadzam się do nowego mieszkania. Ekipa remontowa już skończyła ostatnie prace. To może wpadniesz jutro wieczorem i to opijemy?

Wiktoria


W liście był również nowy adres zamieszkania.
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Korespondencja Olivera  Sro Paź 15, 2014 8:50 am

ŁADNE MA PAN DZIECI NOOO I ŻONĘ....
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Korespondencja Olivera  Sro Paź 22, 2014 9:45 am

UPEWNIAM SIĘ CZY DOSTAŁ PAN LIST
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Korespondencja Olivera  Pią Paź 24, 2014 7:57 am

POZDROWIENIA Z PIEKŁA
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Czw Lis 13, 2014 1:43 pm

Olivier dostał niewielkie pudełko opakowany w ładny papier i dołączony do niego list.

Też za Tobą tęsknię. Nigdy porządnie Ci nie podziękowałam za pożyczone pieniądze i za to, że po prostu byłeś przy mnie. Dziękuję i sprawisz mi wielką przyjemność jeżeli przyjmiesz ten drobny prezent. Musisz mnie w końcu odwiedzić...
W.


A w pudełku: klik
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Sob Gru 06, 2014 8:04 pm

Olivier,
przyjdź proszę dzisiaj do szpitala. Mam dyżur do osiemnastej. Mam nowinę przez którą albo się zdenerwujesz albo uśmiejesz do łez. I jeszcze lepszą prośbę.

Wiki
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Pon Gru 08, 2014 7:50 pm

list wysłany dzień po spotkaniu tej dwójki w szpitalu

Drogi Olivierze,

wierzysz w to, że w czasie jednej nocy może się wszystko zmienić? Ja też nie wierzyłam, brednie. A jednak. Przepraszam, ale nie możemy ciągnąć naszej znajomości. Masz rodzinę, którą musisz się zająć. Ja jestem zaręczona. Zmieniam zdanie w sprawie twojego świadkowania.
Nie zmienię zdania, wiem o tym. Podjęłam decyzję, której nie chcę żałować, więc nie próbuj na nią wpływać w żaden sposób.

Wiktoria
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Nie Gru 14, 2014 9:09 pm

Tak. Jesteś niewygodny. Nie wiem co bym miała zrobić by to się zmieniło. Dobrze wiesz, że pisanie tego do Ciebie wcale nie jest łatwe. Jednocześnie nie chcę złamać obietnicy danej Joshowi. Miałam wybrać. I wcale nie było to takie proste. Nie sprawiaj bym czuła się winna swoich decyzji. Nie Ty...
Prezentów się nie oddaje...

W.


Zegarek był odesłany praktycznie w tym samym pudełku, w którym przyszedł do Wiktorii.
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Korespondencja Olivera  Nie Gru 14, 2014 9:34 pm

A niektóre osoby nie zasługują by być zrozumiane? Ja też wielu rzeczy bym się po Tobie nie spodziewała. Zwłaszcza zawiści. Jak Ty sobie wyobrażasz naszą przyjaźń w sytuacji, gdy zarówno Twoja żona jak i mój narzeczony są świadomi tego co nas łączy? Lubię Cię, byłeś przy mnie gdy najbardziej tego potrzebowałam, ale nie widzisz, że coś tu nie gra? Nie byłeś dla mnie zabawką, chcę żebyś o tym wiedział. Nie potrafię rozwiązać tej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Nie chcę być Twoją kochanką, ale jakim cudem mam być Twoją przyjaciółką, jednocześnie będąc szczera i lojalna wobec innej osoby?

Zegarek został odesłany. Ktoś tu był uparty.
Sponsored content
Re: Korespondencja Olivera 

Korespondencja Olivera
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: