IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Metis Curbean

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 277
avatar
Metis Curbeam

Imię i Nazwisko: Metis Curbeam

Wiek: 17 lat
Profesja: pracownik manualny

Statystyki:
Inteligencja: 18/100
Kondycja: 6/100
Reakcja: 4/100
Celność: 4/100
Technika: 10/100
Percepcja: 14/100
Cecha dodatkowa: kreatywność: 14/100

Charakter:
Zawsze powściągliwie uśmiechnięta, a nawet pogodna (chociaż jest to tylko maska). Stara się z całych sił zwrócić na siebie uwagę i uzyskać akceptację otoczenia - najczęściej z marnym skutkiem. Często zazdrości innym, że mają lepiej lub więcej, ale to dobra dziewczyna, która stara się być sprawiedliwa dla siebie i dla innych. Trochę niestabilna emocjonalnie.  
Historia:
Jej matka zginęła podczas wojny, co do ojca nikt nigdy nie miał pewności. Jeśli żyje, zostawił córkę na pastwę losu, o czym często przypominały jej dzieci Estelli Partmen, kobiety, która podjęła się opieki małej Metis z racji przysługi, jaką była winna ojcu dziewczyny. Wcześnije wszyscy mieszkali w Drugiej Strefie, ale gdy interesy Partmanów zaczęły iść bardzo źle, wszyscy trafili do Slumsów. Zanim jednak to nastąpiło Estella zdążyła na spokojnie nauczyć Metis czytać i pisać, a także przekazać jej trochę wiedzy o świecie. (Estella była zbyt inteligentna, jak na swoją pozycję społeczną, ale nigdy nie mówiła o swojej przeszłości).
Po wylądowaniu w Slumsach Metis nie miała wyjścia - musiała zacząć pracować i to ciężko. Nie było już żadnch taryf ulgowych. Swoje miejsce znalazłam, lub też po prostu zostało jej przydzielone, w fabryce produkującej części do maszyn do szycia.

Dodatkowe:
Metis nie ma pojęcia kim jest, ledwo co pamięta swoich rodziców. Bardzo chciałaby być kimś ważnym, ale otoczenie wyraźnie daje jej do zrozumienia, że jest nikim. Wywołuje to u niej bunt i - paradoksalnie - chęć akceptacji. Dlatego często wścibia nos w nie swoje sprawy, stara się zainteresować wszystkch swoją osobą, a pyskata to bywa dlatego, że wydaje jej się to fajne. Dopiero gdy pozna się ją bliżej, można się zorientować, jaka jest naprawdę: zagubiona i wrażliwa, ale też dość sprytna, gdy wymaga tego sytuacja.
Z powodu swojego dziewnego imienia i przylepionej łatki znajdy często bywa obiektem żartów rówieśników.
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
Akcept
Powrót do góry Go down
 
Metis Curbean
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: karty postaci-