IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Dzielnice

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
1. Centrum
Środowisko naturalne elity miasta, miejsce, w którym mieszczą się siedziby główne Banku Centralnego, Kompanii Węglowej, Ratusz, Główna Komenda Policji, Sąd i wiele innych. To tu znajdziesz ekskluzywne restauracje, kinoteatr, operę, znanego prawnika i uniwersytet. Nocą ulice oświetlane są światłem elektrycznym. Również w apartamentach elektryczność nie jest niczym niezwykłym, choć służy tylko i wyłącznie za źródło światła.

2. Druga Strefa
Tutaj mieszkają zwykli obywatele, prowadzą swoje małe interesy, korzystają z tanich restauracji i pubów. Choć tu właśnie stoi potężna elektrownia węglowa, o elektryczności mogą jedynie pomarzyć. Ulice tej dzielnicy oświetlane są lampami gazowymi, a w domach każdy radzi sobie, jak umie.

3. Slumsy
To najbiedniejsza dzielnica, powstała na zgliszczach dawnego centrum, zniszczonego w Wielkiej Wojnie. W ocalałych i częściowo odbudowanych kamienicach mieszkają Nędznicy. Nieoświetlone ulice nie są niczym niezwykłym, a przebywanie tu po zmroku nie jest zbyt dobrym pomysłem.

4. Obrzeża
Slumsy płynnie przechodzą w Obrzeża. Na styku tych dwóch dzielnic znajduje się kilka dużych gospodarstw rolnych i potężna kopalnia węgla. Poza tym, tej części miasta nikt nawet nie starał się odbudowywać. Rozciągające się rumowisko pozostawiono nienaruszone, jedynie wywieziono kilka ton ocalałych cegieł. To miejsce jest puste, martwe, jak jego dawni mieszkańcy, których wciąż czasem można znaleźć pod gruzami, ale jednocześnie przez to właśnie tajemnicze. Plotka głosi, że tu skrywają się dawni zbrodniarze wojenni, którym nie udało się uciec, inna, że szalony naukowiec stworzył potwora, który żywi się śmiałkami, których nogi poniosą w te rejony miasta, a jeszcze inna - że tam właśnie ukryty został skarb, zrabowane mienie mieszkańców dawnego centrum. Jednak co jest prawdą, a co zwykłą bujdą?
Powrót do góry Go down
 
Dzielnice
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STARE RPOZGRYWKI I WSZYSTKO :: Podstawy gry :: Wademekum-