IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pytania i propozycje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Admin
Liczba postów : 4129
Admin
Kto pyta, nie błądzi. Tutaj można pytać o wszystko, co związane z forum i rozgrywką. Można także zgłaszać wszelkie propozycje i uwagi.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 424
Lena Coben
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1991
Oliver Black
O to ja bym świnkę prosiła
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2573
Theresa Reebentoff
Ponieważ ostatnio rzadko ogarniam co się dzieje na sb, to pytam otwarcie:

Jakie terminy kawalerskiego i ślubów?
Ustalmy coś wspólnie.

My chciałyśmy z Szarlotką zrobić ślub w piątek/sobotę, ale chyba nam się nie uda, bo ten kawalerski trzeba ogarnąć.

Jak coś, to ja mogę poprowadzę sesję w Confi, jak coś.

Proszę o propozycje terminów.

Ostatnio zmieniony przez Theresa Reebentoff dnia Czw Sty 22, 2015 8:48 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 252
Colette R. Dulahunty
Chciałabym ślub zrobić w weekend. W sobotę zacząć najpóźniej.
Powrót do góry Go down
Theresa Reebentoff
Ja ze swojej strony proponuję, żeby panieński Patryka odbył się w domyśle, to zrobimy sobie z Szarlotą ślub jutro. I nie będzie kolizji.
Powrót do góry Go down
Theresa Reebentoff
Ja ze swojej strony proponuję, żeby panieński Patryka odbył się w domyśle, to zrobimy sobie z Szarlotą ślub jutro. I nie będzie kolizji.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 252
Colette R. Dulahunty
Wesele trzeba by przeciągnąć do poniedziałku, bo przypominam, że Laura chce wpaść lol2 Czy na ślub? Keviś? Wtedy musimy zacząc jutro!
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1293
Aaron Fechner
Laura wejdzie z zaskoczenia więc uważajcie... nie znacie dnia ani godziny. Nie patrzcie na Laurę, jak tam wam pasuje. To nie ona panna młoda (wzdycha z żalem)
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
dr Joshua Grant
Może być, że faktycznie patrykowy kawalerski był w domyśle
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 313
Lucy Brightlight
To ja tu się specjalnie zrywam wcześniej od babci i dziadka, żeby Wam to poprowadzić, a tu takie numery? lol2
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
dr Joshua Grant
Shit happens 8D
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2018
Henry Marchant
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1172
Red Ryder
UWAGA UWAGA to pisze ja
oficjalnie proponuję:
- Przeniesienie listy z limitami punktów do tematu "Przedmioty specjalne"
- Usunięcie z przedmiotów specjalnych broni pistolet z rękawa i dynamit. Wg. mnie jest to zbyt prosta forma pozyskania przedmiotów nielegalnych.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 347
Aurora Osel
To się powtarzam z SB. W ramach rozwinięcia i usprawnienia postępu fabularnego ( popychamy fabułę do przodu) MG mógłby każdemu z graczy przydzielić zadanie, może być tajne, a związane z fabułą i z tym by ją ruszyć (fabułę znaczy) do przodu.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 509
Idriya Callahan
*ku pamięci*

Esme miała ogólnie pół protezy typu I (no bo pół dłoni nie ma), a teraz... ma tę protezę, co to była pierwszym modułem zaprojektowanym przez Josha, więc jak to jest nie wiem z tymi punktami? Bo ostatnio właśnie spoglądałam na te typy protez i były od nich te dodatkowe punkty.
I po prostu... chodzi mi o to, jak z tymi protezami wprowadzonymi na fabule przez Josha, jest, o!
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 728
Isabela Grant
Aurora Osel napisał:
To się powtarzam z SB. W ramach rozwinięcia i usprawnienia postępu fabularnego ( popychamy fabułę do przodu) MG mógłby każdemu z graczy przydzielić zadanie, może być tajne, a związane z fabułą i z tym by ją ruszyć (fabułę znaczy) do przodu.

Podbijam!
Powrót do góry Go down
Idriya Callahan
Kolejny pomysł, które może źle brzmieć, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi. Zresztą, to szkic i pewnie dałoby się to dopracować.
Mianowicie chodzi mi o pewne streszczenia. Może nie jedynie tego, co na ogół się dzieje, bo o to można się wypytać na czacie, ale o życie postaci. Mam na myśli, że są niektóre rzeczy, które mają znaczenie na fabułę, o której powinni wiedzieć inni autorzy (może też i postacie, zależy od relacji między danymi), żeby czasem nie strzelić gafy.
Po prostu czasem trudno jest ogarnąć, jak się ma cała sytuacja, co w danym momencie się wydarzyło i wydaje mi się, że to by było dobre, by zrobić taki jeden temat i tam wypisywać rzeczy, które nie tylko mają wpływ na fabułę, ale pozwolą się zorientować, co też się dzieje i czy można się podczepić. Ot, pseudo forma informacji przeskoku, a pseudo forma karty postaci.
O tyle by było wygodniej, że inni wiedzieliby, co mogą poruszyć, czego nie (albo nadrobić, poczytać, bo na przykład ja bym się ze szczęścia popłakała, jakbym zaczęła ogarniać), co ogólnie ma miejsce. I taki jeden post dotyczyłby własnej postaci, więc samemu się decyduje, co jest ważne, co powinni wiedzieć, czego nie.
Chyba źle to napisałam. :v
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2043
Naina Webb
Znaczy - każdy pisze post dla siebie i w nim wstawia co się dzieje z jej postacią a co mogą wiedzieć inni? Tak jak np. Wyprowadzka Emily, awans Neda?
Powrót do góry Go down
Idriya Callahan
Tak, o coś takiego mi chodzi. Po prostu łatwiej będzie ogarnąć, że coś się zmieniło u danej postaci i najwyżej - jak ktoś chce - może znaleźć temat i przeczytać rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1857
Fanny Marchant
Tego typu rzeczy można pisać w swoim temacie w dziale "inne". Właśnie do takich rzeczy on może sluzyc- pamiętniki, brudnopis, pierdolety, streszczenia. Ale myślę, że co jakiś czas w wydarzeniach możemy jako administracyja pisać jeszcze jakieś ogólne streszczenie tego, co się dzieje. Żeby każdy mógł ogarnąć co i jak i gdzie się ewentualnie wkrecic.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
Emily Black
Upup, bo gadałam z Darcy i chyba najlepiej zrobić z tego osobny temat jednak Wink
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 959
Jim Ledwitch
Mówię z góry jestem za leniwa i na bank nie będę uzupełniać takiego tematu :)
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
Emily Black
Nie jest to wymóg, po prostu dobra wola użytkownika, żeby tam coś wstawiał jak coś się z jego postacią dzieje co mogą wiedzieć inne osoby, albo czego nie mogą, albo co wiedzą niektóre itp.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Pytania i propozycje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-