IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pytania i propozycje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Admin
Liczba postów : 4129
Admin
First topic message reminder :

Kto pyta, nie błądzi. Tutaj można pytać o wszystko, co związane z forum i rozgrywką. Można także zgłaszać wszelkie propozycje i uwagi.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 1857
Fanny Marchant
Zgadzam się z Beth. Z resztą wspólnie ustaliliśmy już kilka ładnych miesięcy, że ciąża powinna jednak trwa tyle, ile rzeczywiście. Nie widzę powodu by wracać znów do poprzedniej wersji.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 360
Naomi Young
Ja wolałam poprzednią wersję, ale że jestem w mniejszości to się kłocić nie będe.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 495
Antonia Bertram
Rzucam literówki ze strony głównej

OD ADMINISTRACJI // WYDARZENIA // PYTANA I PROPOZYCJE

Druga Strefa wbrew pozorom wydaje się być najbardziej przyjazna wszystkim grupom społecznym. Znajdziesz tu wiele mniejszych kawiarni, sklepików oraz restauracjim

Trzecia Strefa zamieszkana jest przez najbiedniejszych obywateli NeoZigguratu. Uluce

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 39
Florence M. Stanton
W generatorze karty wspomniane są młodzieżówki i myślę, że dobrym pomysłem byłoby opisanie dwóch/trzech istniejących kiedyś tudzież dziś.

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 63
Eva Plekhova
Można w profilu dodać dodatkowe pola. Pierwsze opisywałoby czy postać jest zajęta fabularnie, a drugie pole zawierałoby wszystkie żywe postacie.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 780
Romesey Hannon
Cytat :
W związku z nieuregulowaniem zapłaty do wezwania Komornika Sądowego z Twojego konta została pobrana kwota odpowiednia do uregulowania braków węgla w przeliczniku 9K = 1JW + dodatkowe 50K opłaty.

141,75 + 50 = 191,75

Skoro pierwsza część wezwania została wykonana fabularnie, czyt. list od NPC, dlaczego druga część nie?

Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Pytania i propozycje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pytania Sokratesa
» Dyskusje i propozycje
» Mini propozycje
» Pytania