IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Kronika

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
"Kronikę", którą tu widzicie, postacie mogą fabularnie kupować i czytać.

Uwaga! Kronika jest dla wszystkich i tak samo wszyscy mogą ją tworzyć. Dlatego zachęcamy do pisania artykułów i podsyłania ich na PW do admina. Im więcej napiszecie, tym częściej gazeta będzie się ukazywać i tym więcej Wasze postacie będą wiedziały o tym, co dzieje się z mieście.

W całym mieście na głównych ulicach stoją chłopcy wykrzykujący tytuły artykułów z pierwszej strony Kroniki. U nich można kupić gazetę za kilka ril.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Kwi 10, 2014 6:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin


Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin


Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin


Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin


Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin


Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin


Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry


Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry


Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
kliknij w obrazek by go powiększyćnieskrócony artykuł Theresy Reebentoff:
 
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
kliknij w obrazek by go powiększyć


Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry

Kronika
17 lipca 2866 rokuNed Beowulf wciaz nieuchwytny
Nadal nieznane jest miejsce pobytu dr Neda Beowulfa, byłego ordynatora oddziału chirurgii w NeoZiggurackim Szpitalu.

Przypominamy, że jest on oskarżony o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem swojej żony - Wiktorii, poćwiartowanie jej zwłok i rozesłanie do wybranych osób części jej ciała. Nieznany jest również los jego córki, Audrey, której nie widziano od czasu zniknięcia mężczyzny. Policja do tej pory nie znalazła żadnych poszlak, mogących przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego. Jeżeli ktokolwiek z obywateli jest w posiadaniu istotnych informacji, mogących mieć wpływ na ujęcie oskarżonego, proszony jest o pilny kontakt z policją, której posterunek znajduje się w II Strefie.

G. Slowfender


Wielki powrót w kabarecie?
Po długiej nieobecności, na scenę kabaretową wraca Evelyn Crimson

obecna właścicielka kabaretu, która swą karierę rozpoczęła jako jedna z występujących na scenie kobiet. Wystąpi w dość zaskakującym duecie z młodym muzykiem Fabianem Sinclairem, który do tej pory grał w klubie Black Paradise, a obecnie jest członkiem orkiestry Teatru Ziggurackiego. Nie jest jeszcze znany ani repertuar, ani szczegóły występu, ale jesteśmy pewni, że przyciągnie on rzeszę fanów panny Crimson. Czekamy z niecierpliwością!

G. Slowfender


Bal charytatywny pod patronatem Emily Black
Emily Black, właścicielka kawiarni w Centrum oraz żona i matka bliźniaków,  organizuje bal charytatywny w swoim apartamencie.

Według pierwszych przecieków, wystąpić mają między innymi Fabian Sinclair z zespołem Black Paradise, młody muzyk, który robi się coraz bardziej rozpoznawalny. Pod znakiem zapytania stanął natomiast występ Charlotte Moncreiff, która jest obecnie w żałobie po swoim mężu, wybitnym psychoanalityku. W trakcie trwania balu planowana jest także licytacja, a zebrane na fundusze zostaną przeznaczone na budowę jadłodajni dla ubogich, w trzeciej strefie. Niestety, informacje na temat przedmiotów wystawionych na licytacje nie są i nie będą udostępnione do czasu balu. Bilet wstępu kosztuje 50 K, wstęp dla mieszkańca każdej strefy!

G. Slowfender


Ultima - ostateczna proteza?
Prawdziwa rewolucja w dziedzinie protetyki!

Po ostatnim sukcesie modułu przywracającego czucie, w protezach mechanicznych, dr Joshua Grant nie spoczął na laurach i poszedł o krok dalej. Jego nowy projekt o nazwie „Ultima” ("Ostateczna" przyp. red.) został gruntownie przetestowany i ukończony. Jest to proteza nowej generacji, beznapędowa, a wymiana jej elementów nie wymaga operacji i wielomiesięcznej rehabilitacji. Ultima została już zamontowana pierwszym pacjentom i spisuje się znakomicie. Protetyk nie zdradził jednak czy proteza trafi do masowej produkcji. Życzymy kolejnych sukcesów!

G. Slowfender

Black Paradise zamkniete!
Pojawiły się niepokojące pytania, kiedy poniedziałkowym rankiem na drzwiach jednego z najlepszych lokali w Centrum pojawiła się kartka informująca o zamknięciu do odwołania.

Wysnuwano nawet sugestie o domniemanym zawieszeniu działalności klubu Black Paradise prowadzonego przez Roberta Pearsona od wielu lat, w spółce ze ś.p. Francisem Danforthem. Wiele dam i wielu dżentelmenów może odetchnąć z ulgą, albowiem do mediów została przekazana informacja o renowacji klubu. Ma odbyć się generalny remont, choć szczegóły są trzymane w tajemnicy. Centrum z niecierpliwością będzie oczekiwać ponownego otwarcia.

F. McLagen

Wysokie standardy bezpieczenstwa w zasirgu reki Trzeciej Strefy
Rząd i Burmistrz nie pozostają obojętni na szerzącą się w Trzeciej Strefie przemoc.

Ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim obywatelom. Jednocześnie dokładają wszelkich starań, by zalążki przestępcze kiełkujące na obrzeżach zostały spacyfikowane. Jest to projekt, który potrzebuje wsparcia mieszkańców NeoZigguratu, ich przychylności oraz akceptacji.

Parę tygodni temu Minister Sprawiedliwości Alexander Willoughby przedstawił swój projekt zapewniający bezpieczeństwo nie tylko Pierwszej Strefie, ale i Trzeciej, a nawet obrzeżom. W dobrą sprawę naszego miasta zaangażowani byli również policjanci oraz wojskowi. Rosnąca przestępczość nie może i nie będzie akceptowana. Dlatego też zostały podjęte środki, mające na celu unormowanie niepokojów, które nieracjonalnie i bezpodstawnie targają obywatelami Trzeciej Strefy.

Ministrowi Sprawiedliwości tak bardzo zależy na bezpieczeństwie, że uruchomił wszystkie swoje kontakty i wpływy, aby nowy posterunek w Trzeciej Strefie powstał jak najszybciej. Skutki tych działań są już wyraźnie widoczne, a sam budynek niedługo zostanie oddany do użytku. Zastosowane działania przyniosą wymierne korzyści dla wszystkich. Przede wszystkim uczciwi mieszkańcy nie będą musieli obawiać się przestępczości. Wzmożone patrole zapewnią bezpieczeństwo na głównych ulicach oraz małych uliczkach. Ktokolwiek zdecyduje się na łamanie prawa, może być pewny, że zostanie złapany i osądzony.
Rząd dokłada wszelkich starań i nie przebiera w środkach, by przyjęte prawa były przestrzegane, a obywatele czuli się bezpiecznie i szczęśliwie. Burmistrz w żaden sposób nie zamierza kontrolować mieszkańców NeoZigguratu. Cokolwiek jest czynione, czynione jest dla dobra obywateli.

J. H. Jones

Kolejne poszlaki w sprawie Beowulfa!
W wyniku zakrojonego na szeroką skalę śledztwa policji aresztowano Isaaka Burtona.


Doskonale przygotowana akcja przyniosła zaskakujące efekty. Burtonowi postawiono zarzuty wielokrotnego morderstwa, wspomina się także o karze śmierci, jako o możliwym wyroku. W wyniku tegoż śledztwa policja odkryła powiązania z poszukiwanym listem gończym Nedem Beowulfem. Więcej szczegółów będzie znanych po zakończeniu drobiazgowej analizy znalezionych na miejscu dowodów. Dzięki zaangażowaniu pracowników naszej komendy mieszkańcy drugiej strefy mogą dziś spać spokojnie. W najbliższym czasie również mieszkańcy trzeciej strefy będą mogli poczuć się bezpieczniej. Posterunek policji w tamtej strefie w niedługim czasie zostanie ukończony, co będzie miało realny wpływ na zmniejszenie przestępczości, a co za tym idzie podniesienie poziomu bezpieczeństwa jej mieszkańców.

A. Rourke


NEKROLOGI

Pogrążeni w głębokim żalu zawiadamiamy, że przeżywszy lat 36 zmarł Patrick Moncreiff, ukochany mąż i tata. Nieoceniony przyjaciel i lekarz.

Z głębokim żalem informujemy, iż w tragicznym wypadku życie stracił Mortimer Reeves, nieoceniony pracownik biura koronera. Pozostawił pogrążoną w żałobie żonę.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wybitnego neurologa Fredericka Quinn. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy ubolewają nad utratą tak wybitnej jednostki.


Wlasnie to chce ofiarowac - bezpieczenstwo
- wywiad z Alexandrem Willoughby

Zacznijmy od ogólnego stanu naszego miasta. W ostatnim czasie narastają pogłoski o wzrastającym współczynniku przestępczości w Trzeciej Strefie. Jakie działania są planowane, by zapewnić wszystkim obywatelom bezpieczeństwo?

Będę dążył do wyeliminowania czynników skrajnie patologicznych. Każde przejawy takich zachowań będą sprawdzane. Kontrole co niektórych lokali, czy to usługowych, czy mieszkalnych, będą wzmożone. Uczciwie pracujący obywatele nie mają się czego bać. Nasz rząd nigdy nie karał za niewinność i ja również tego nie zamierzam robić. Ba, chcę by tym ludziom żyło się lepiej, a to przez wzmożoną przestępczość w Trzeciej Strefie rodziny nie mogą czuć się bezpiecznie. Właśnie to chcę ofiarować - bezpieczeństwo.

Doskonałe posunięcie. Zatem jakie konkretnie kroki zostaną podjęte, aby wszyscy obywatele w naszym mieście czuli się bezpiecznie.

Większość to poufne informacje, do których wgląd mają jedynie osoby upoważnione, jak policja. Społeczeństwo jest informowane o możliwości pomocy naszej partii, jaką jest zaliczenie kursu policyjnego. Niedługo ruszymy też z rekrutacją w Armii Zigurackiej. Zresztą... czekające na chętnych etaty niosą wiele korzyści, tego nie trzeba mówić. Mam nadzieję, że posterunek w Trzeciej Strefie będzie miał naprawdę dobrą ekipę. Zresztą niektóre osoby są już wybrane, jednak nazwiska zostaną podane, kiedy budowa się zakończy. Jedno jest pewne, będą to profesjonaliści, którzy sprawią, że Trzecia Strefa będzie bezpieczniejsza.

Rozumiem, że etaty w policji i wojsku przynoszą nie tylko korzyści materialne, ale również moralne. Wszak wdzięczność partii i możliwość niesienia pomocy naszym strukturom politycznym to wartość najważniejsza. Tylko wspólnymi siłami możemy odbudować bezpieczeństwo. Czyż nie na tym polega demokracja? Na współudziale w tworzeniu świata w jakim żyjemy?

Doskonałe podsumowanie. Lata temu partia demokratyczna obiecała odbudowę miasta po Wielkiej Wojnie. I to jest właśnie nasz cel. Ten najważniejszy. A wszystkie inne działania, ustawy... to droga jaką musimy przejść by Neoziggurat był znów perłą w koronie Avalonu.

Ze sprawdzonych źródeł wiem, że niektórzy obywatele obawiają się nadużyć policji? Czy słusznie? Z pewnością jeśli wyjaśni pan formy działania służb mundurowych obywatele poczują się bezpieczniej i zrozumieją konieczność niektórych przedsięwzięć.

Każde nadużycie władzy przez służby mundurowe, czy to policję, czy wojsko, będzie surowo karane. Będą wyciągane z tego konsekwencje zarówno majątkowe, jak i dyscyplinarne. Jeżeli dojdą do mnie jakiekolwiek słuchy o przewinienia dotyczące nadużyć sam wystosuję wniosek o zwolnieniu takiej osoby.

Zatem żaden z mieszkańców nie powinien czuć się zagrożony. Myślę, że dla służb mundurowych wystarczającym hamulcem będzie fakt, że to pan nad wszystkim panuje i to pan wyciąga konsekwencje z czynów niegodnych policjantów czy wojskowych. Chciałby pan jeszcze coś dodać? Coś, co byłoby niezmiernie ważne dla naszych obywateli?

Jedynie to, że posterunek i inne udogodnienia to dopiero początek zmian. A wszystko idzie w naprawdę dobrą stronę.Dziękuję za rozmowę.
- rozmawiał Jonathan Hellyer Jones

Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Kronika
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STARE RPOZGRYWKI I WSZYSTKO :: Media :: Media w NeoZigguracie-