Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Charlotte Moncreiff

Idź do strony : Previous  1, 2
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Charlotte Moncreiff  Sro Mar 26, 2014 11:25 pm

First topic message reminder :

Charlotte Moncreiff - Page 2 Page-ask-mektubu-yazmak-zihne-iyi-geliyor-242961143


Ostatnio zmieniony przez Charlotte Moncreiff dnia Wto Sty 27, 2015 10:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Charlotte Moncreiff  Pią Cze 19, 2015 7:40 am

Droga Charlotte,

podobno burza nie tylko zasiała zniszczenie i śmierć w NeoZigguracie, ale również była świadkiem narodzin nowego życia. Z całego serca gratuluję Ci narodzin syna, mam nadzieję, że jesteście zdrowi i oboje dobrze się czujecie.

Wracaj szybko do formy, nie wyobrażam sobie Confiteora bez Ciebie.

Theresa Reebentoff

Do listu było również dołączone ubranko niemowlęce, gustownie zdobione, jak na Waniliowego Dziedzica przystało.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Charlotte Moncreiff  Pią Lip 24, 2015 1:06 pm

Charlotte Moncreiff - Page 2 X89ADzX
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Charlotte Moncreiff  Nie Lip 26, 2015 8:26 pm

Szanowna Pani Moncreiff,
mam nadzieję, że dotarło już do Państwa zaproszenie do mnie, na 17 lutego. Będzie zapewne sporo osób Pani znanych, jak i również moich przyjaciół. Mam nadzieję, że będą się Państwo dobrze bawić i przede wszystkim w tym celu Państwa zapraszam, jednakże byłby to dla mnie zaszczyt, gdyby Pani zgodziła się na mały występ. Pani śpiew, będzie z pewnością dla wszystkich wspaniałą niespodzianką, a dla mnie jako fana Pani twórczości najlepszym prezentem.
Dotarły do mnie słuchy a narodzinach Pani syna, serdecznie gratuluje !
Z nadzieją na pozytywną odpowiedź
dr Joshua Grant
Faith Moncreiff
Faith Moncreiff
Liczba postów : 551
Re: Charlotte Moncreiff  Czw Paź 08, 2015 9:59 am

Charlotte,

myślę, że możesz mieć rację co do spotkania mojego i Patricka. Z wielkim wahaniem, ale jednak jestem gotowa Was odwiedzić. Przygotuj proszę na to mojego kuzyna. Nie potrafię przewidzieć jego rekacji w przypadku, gdy byłaby to niespodzianka.

F.
Gość
Gość
avatar
Re: Charlotte Moncreiff  Nie Lis 15, 2015 10:26 pm

Szanowna Pani Moncreiff,

rad byłbym ze spotkania z panią w celu omówienia ewentualnego występu Pani w teatrze z okazji nadchodzącego Święta Ognia. Żywię nadzieję, że jest Pani tym zainteresowana. Naprawdę nie chciałbym być zmuszonym do zatrudnienia innej wokalistki mając w zasięgu taki talent.

Theodore Schneider.
Odette Sinclair - Pirce
Odette Sinclair - Pirce
Liczba postów : 652
Re: Charlotte Moncreiff  Pon Lis 23, 2015 10:45 am

Charlotte Moncreiff - Page 2 19enx8j
Gość
Gość
avatar
Re: Charlotte Moncreiff  Pią Gru 11, 2015 9:27 pm

Szanowna pani Marchant Moncreiff,
proszę zatem wyznaczyć datę i godzinę. Dołożę wszelkich starań by jak najbardziej się do tego dostosować.

PS. Mam cichą nadzieję na to, że zechce Pani złożyć autograf na zakupionej przeze mnie ostatniej płycie. Okładka z pewnością na tym zyska.

T. Schneider
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Charlotte Moncreiff  Sro Gru 16, 2015 10:37 am

Droga Charlotte,

kontrakt Confiteoru z Twoją osobą zawsze napawał mnie dumą. Wiem jednak, że opinia publiczna na mój temat w żaden sposób nie pomoże Twojej karierze, a wręcz może zaszkodzić, na co nie mogę pozwolić przez szacunek do Twojego brata i Twojego talentu. Jeżeli ludzie patrzą na sztukę w mojej kawiarni artystycznej przez pryzmat tego, kto jest właścicielem, więc chyba lokal powinien zmienić właściciela, prawda?
Wierzę, że pod Twoją opieką Confiteor stanie się miejsce, jakie chciałam z niego uczynić. Wystarczy podpisać. Jack McCall, manager i Simon, barman, zostali już poinstruowani. Bądź tak miła i nie zwalniaj ich.

Z wyrazami szacunku,
Theresa Reebentoff


W kopercie znajdowały się papiery dokumentujące przekazanie Confiteoru Charlotte Moncreiff.
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Charlotte Moncreiff  Pią Gru 18, 2015 10:19 pm

Charlotte Moncreiff - Page 2 1xE6UCv
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Charlotte Moncreiff  Wto Lut 09, 2016 3:37 pm

Thorsten Faust
Thorsten Faust
Liczba postów : 248
Re: Charlotte Moncreiff  Czw Mar 10, 2016 10:55 am

Do Charlotte Moncreiff

Koncert był na najwyższym poziomie i piękniejszego powrotu na scenę nie można było sobie wymarzyć. Chciałbym podziękować i gratulować, że mogłem być uczestnikiem tak zacnego wydarzenia. Teraz wiemy czego brakowało w naszym szarym mieście.
Mam nadzieję, że piękne brzmienie krystalicznego głosu będzie niosło się po murach Zigguratu i malowało jego powietrze na kolory tęczy.
Jeszcze raz dziękuję.

Z poważaniem
Thorsten Faust

List był załączony do bukietu.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Charlotte Moncreiff  Wto Maj 10, 2016 7:11 am

Szanowna pani Moncreiff
Z przykrością dowiedziałem się o śmierci Patricka. Był on nie tylko najbliższą Pani osobą, lecz także lubianym, w naszym lekarskim gronie kolegą i poważanym specjalistą. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas.
Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Proszę przyjąć szczere kondolencje.
Z poważaniem
Joshua Grant
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Charlotte Moncreiff  Wto Maj 10, 2016 7:24 am

Droga Charlotte,
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Patricka. Był szanowanym specjalistą i wieloletnim znajomym dla wielu z nas. Pragniemy złożyć wyrazy głębokiego współczucia Tobie, oraz całej Rodzinie.

Łączymy się z Tobą w smutku po jego śmierci.
Z wyrazami szacunku,
Emily i Oliver Black
Thorsten Faust
Thorsten Faust
Liczba postów : 248
Re: Charlotte Moncreiff  Wto Maj 10, 2016 7:35 am

Do Charlotte Moncreiff

Droga Charlotte
Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci najbliższej ci osoby.
Proszę przyjmij wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci męża. Łącze się z Tobą w tych trudnych chwilach.

Z poważaniem
Thorsten Faust

Tyrone MacDuff
Tyrone MacDuff
Liczba postów : 42
Re: Charlotte Moncreiff  Pon Paź 17, 2016 7:33 pm



Szanowna Pani Moncośtam

Od kilku dni próbuję złapać pańskiego brata, lecz niestety dokuczają mu obowiązki.
Czy chciałaby Pani uczynić mi ten zaszczyt i za pozować  pierwsza? Proszę przesłać mi dogodne terminy oraz ewentualne wytyczne.

Z wyrazami szacunku,
Valentine Ashford

-
Sponsored content
Re: Charlotte Moncreiff 

Charlotte Moncreiff
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
Similar topics
-
» Charlotte - Ida
» Charlotte - Patrick
» Charlotte - Henry 29.09
» Charlotte Moncreiff
» Charlotte - Henry (29.10.2865)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pozostałe :: poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: