IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Liczba postów : 2573
Theresa Reebentoff
opis później

Ostatnio zmieniony przez Theresa Reebentoff dnia Sro Kwi 02, 2014 8:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1387
Raven Alistair Crow
Johnny był uczciwy, i zaniósł kartkę tam, gdzie powinien. Wystarczyło kilka razy zapytać o miejsce zamieszkania okrytej czarną sławą Reebentoff, żeby trafił
w odpowiednie miejsce.

Powrót do góry Go down
Raven Alistair Crow
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Powrót do góry Go down
Raven Alistair Crow
Powrót do góry Go down
Raven Alistair Crow
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 135
Alphonse Carrot
Burton mnie chyba nie polubił, miał mord w oczach...
Byłem świadkiem wybuchu w sklepie z protezami! Sklep tak rozdupiło, że cegła na cegle się nie ostała!

AC
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1133
Rory O'Shea
Thereso,

przyjdź do mnie. Nie, nie to nie będzie moja wygrana noc. Nie mam na to siły. Ale pamiętam i kiedyś się o nią upomnę.

E.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 206
Robert Dempsey
ul. Slumsowa 3
66-666 Nowy Ziggurat

Najsłodsza,
Nawet nie wiesz, jak cieszy mnie nasze ponowne spotkanie. Nie prosiłem cię o coś jeszcze, mając na tyle serca aby dać ci odpocząć.
Taki ze mnie romantyk, że zużyłem większość oszczędności na poszukiwania Ciebie. Dlatego żadną hańbą jest poproszenie o skromne pięćdziesiąt kredytów (NASZYCH kredytów) abym mógł zająć się naszymi wspólnymi sprawami.
Przelej je na moje konto, proszę. Robert Dempsey, 12345566689.
Niech światło zawsze będzie z Tobą, albowiem noc jest ciemna i pełna demonów.
Twój.

Do listu dołączona była biała róża.
Powrót do góry Go down
Robert Dempsey
Najsłodsza,
Chyba czas porozmawiać na spokojnie? Spotkajmy się pojutrze w parku, w samo południe.
R. D.

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1133
Rory O'Shea
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 363
Francis Danforth
Kochana Tereso,

znalazłem te czekoladki, które tak bardzo Ci smakują. Były trudne do zdobycia, ale znajomy cukiernik mi pomógł. Jeżeli możesz spotkajmy się jutro o dziewiątej wieczorem w Black Paradise.

Francis
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
14 maja 2865 r., NeoZiggurat

Szanowna Panno Reebentoff

informujemy o terminie odczytania testamentu świętej pamięci pana Francisa Danfortha. Odczytanie odbędzie się w poniedziałek, 18 mają br. o godzinie 16.00 w kancelarii prawniczej przy ulicy Dwudziestej 12/4.

Karl McWilson
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1293
Aaron Fechner
Droga Abigail

Co powiesz na wspólne wyjście? Może kino?
Bądź pojutrze na miejscu. Nie przeżyję odmowy.

A.F.

PS. Weź 50 Kredytów na zaliczkę. Wiesz na co!
Powrót do góry Go down
Robert Dempsey
Najsłodsza,
Czekam w Confiteorze
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1591
Sylvia Valmount
Szanowna Pani Reebentoff,
piszę do Pani z polecenia świętej pamięci Pana Francisa Danfortha. Współpracowałam z Panem Danforthem na różnych polach i myślę, że mogłabym Pani pomóc. Widziałam się z naszym wielkim przyjacielem, o czarnym, dobrym serduchu w dzień jego śmierci. Mówił o pewnym 'adoratorze', który Panią męczy. Myślę, że mogłabym pomóc. Spotkajmy się jutro wieczorem w Pani uroczym lokalu.

Sylvia
Powrót do góry Go down
Aaron Fechner
Mam coś dla ciebie...

AF
Powrót do góry Go down
Aaron Fechner
Niestety nie będę mógł się z tobą spotkać. Wyślę do ciebie kogoś z przesyłką. Może kiedyś się spotkamy w innych bardziej przychylnych okolicznościach... a może winnym życiu.

AF

PS. Możesz dać jej trochę Kredytów za fatygę?
Powrót do góry Go down
Aaron Fechner
Chcę się spotkać...

AF
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1536
Nathan Lamb
Rozumiem że ma pani dla mnie istotne informację? Jeśli nie, nie chcę marnować czasu na pogawędki nic nie wnoszące, i tak smaruje pani raz po raz że policja mało robi...

Lamb
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1292
Charlotte Moncreiff
W kopercie znajdowała się podpisana umowa.

Panno Reebentoff

Proponuję spotkanie w piątek wieczorem.
Chciałabym już wtedy zagościć na scenie i tym samym rozpocząć z panią współpracę.
Sama już nie mogę się doczekać, aż będzie mi dane zaśpiewać w Confiteorze.
Jednocześnie chciałabym zaznaczyć, iż czeka mnie towarzyski występ w Black Paradaise, który już obiecałam panu Blackshear i nie chciałabym złamać danego słowa.
Obiecuję jednak, że nie będzie on kolidował z umową jaką z panią nawiązuję.

C. Marchant
Powrót do góry Go down
Aaron Fechner
Abigail

Jeszcze żyję, nie wiem jak długo.
Brakuje mi trochę światła z ulic centrum, tego splendoru, czystych ulic, restauracji, dumnych jego mieszkańców. Wypełnionych kłamstwami, obłudą po czubek głowy. Dodatkowo rząd nie rozpieszcza ludzi na obrzeżach. Ty zapewne masz się dobrze.
Myślałaś czasami aby coś z tym zrobić? Ja teraz mam czas na przemyślenia. Dużo czasu.
Niedługo opuszczę mury miasta, myślałaś kiedyś o sterowcach?  O tym co jest gdzieś? Na końcu pustyni? Oderwać się od wszystkiego, od ziemi...
Mam nadzieję że już poznałaś naszą wspólną znajomą na pewno się polubicie. Wiesz zastanawiałem się czy w młodości byłaś jak ona. Byłaś? O czym myślisz gdy jesteś sama? Co zaprząta Twoją głowę. Miło było poznać zielone oczy na targu.
Odpisz, jak będziesz chciała, zostaw wiadomość...

AF

Nie było jednak adresu zwrotnego...
Powrót do góry Go down
Aaron Fechner
Droga Holly

Nigdy nie wątpiłem w Twoje zdolności pisarskie, więc czemu nie dostałem tych trzech stron...Cieszę się że polubiłaś Clem i słyszałem że dalej machasz niebezpiecznymi zabawkami dla chłopców. I podobno ładnie wyglądałaś.
Spotkanie jest nie możliwe na tą chwilę. Zapewne sama posyłałaś do druku ostatni numer Kroniki powinnaś rozumieć. Daj mi jeszcze trochę czasu, jeszcze trochę, obiecuję że nie dam się zabić. Mam jednak prośbę, wiesz kto węszy koło mojego kompana i najserdeczniejszego przyjaciela tego ze zdjęcia? Dasz radę mi sprawdzić to?
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
Emily Black
Dziekuję za rozmowę i porady. Myślę jednak, że w chwili obecnej wszystko się posypalo i nic nie będę robić.
Emily Black
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 306
Robert Pearson
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-