Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu

Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Kwi 01, 2014 9:45 pm

opis później


Ostatnio zmieniony przez Theresa Reebentoff dnia Sro Kwi 02, 2014 8:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Kwi 01, 2014 9:51 pm

Johnny był uczciwy, i zaniósł kartkę tam, gdzie powinien. Wystarczyło kilka razy zapytać o miejsce zamieszkania okrytej czarną sławą Reebentoff, żeby trafił
w odpowiednie miejsce.

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  EtNC1Zx
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Kwi 02, 2014 1:11 pm

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  QraGcTD
Gość
Gość
avatar
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Kwi 16, 2014 9:57 pm

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  IvZFfNL
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Kwi 28, 2014 5:50 pm

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  FrxPlu1
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Maj 06, 2014 10:17 pm

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  TFWXw9n
Alphonse Carrot
Alphonse Carrot
Liczba postów : 134
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Maj 19, 2014 11:18 am

Burton mnie chyba nie polubił, miał mord w oczach...
Byłem świadkiem wybuchu w sklepie z protezami! Sklep tak rozdupiło, że cegła na cegle się nie ostała!

AC
Rory O'Shea
Rory O'Shea
Liczba postów : 1043
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sob Maj 24, 2014 12:40 am

Thereso,

przyjdź do mnie. Nie, nie to nie będzie moja wygrana noc. Nie mam na to siły. Ale pamiętam i kiedyś się o nią upomnę.

E.
Gość
Gość
avatar
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Nie Cze 01, 2014 7:10 pm

ul. Slumsowa 3
66-666 Nowy Ziggurat


Najsłodsza,
Nawet nie wiesz, jak cieszy mnie nasze ponowne spotkanie. Nie prosiłem cię o coś jeszcze, mając na tyle serca aby dać ci odpocząć.
Taki ze mnie romantyk, że zużyłem większość oszczędności na poszukiwania Ciebie. Dlatego żadną hańbą jest poproszenie o skromne pięćdziesiąt kredytów (NASZYCH kredytów) abym mógł zająć się naszymi wspólnymi sprawami.
Przelej je na moje konto, proszę. Robert Dempsey, 12345566689.
Niech światło zawsze będzie z Tobą, albowiem noc jest ciemna i pełna demonów.
Twój.


Do listu dołączona była biała róża.
Gość
Gość
avatar
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Cze 13, 2014 7:59 pm

Najsłodsza,
Chyba czas porozmawiać na spokojnie? Spotkajmy się pojutrze w parku, w samo południe.
R. D.

Rory O'Shea
Rory O'Shea
Liczba postów : 1043
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sob Cze 14, 2014 11:29 pm

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  O3kn5zk
Francis Danforth
Francis Danforth
Liczba postów : 353
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Czw Lip 03, 2014 10:56 am

Kochana Tereso,


znalazłem te czekoladki, które tak bardzo Ci smakują. Były trudne do zdobycia, ale znajomy cukiernik mi pomógł. Jeżeli możesz spotkajmy się jutro o dziewiątej wieczorem w Black Paradise.


Francis
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Lip 22, 2014 1:21 pm

14 maja 2865 r., NeoZiggurat




Szanowna Panno Reebentoff


informujemy o terminie odczytania testamentu świętej pamięci pana Francisa Danfortha. Odczytanie odbędzie się w poniedziałek, 18 mają br. o godzinie 16.00 w kancelarii prawniczej przy ulicy Dwudziestej 12/4.



Karl McWilson
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Czw Lip 24, 2014 2:16 pm

Droga Abigail

Co powiesz na wspólne wyjście? Może kino?
Bądź pojutrze na miejscu. Nie przeżyję odmowy.

A.F.


PS. Weź 50 Kredytów na zaliczkę. Wiesz na co!
Gość
Gość
avatar
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sob Sie 09, 2014 1:37 pm

Najsłodsza,
Czekam w Confiteorze
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Wrz 12, 2014 6:41 pm

Szanowna Pani Reebentoff,
piszę do Pani z polecenia świętej pamięci Pana Francisa Danfortha. Współpracowałam z Panem Danforthem na różnych polach i myślę, że mogłabym Pani pomóc. Widziałam się z naszym wielkim przyjacielem, o czarnym, dobrym serduchu w dzień jego śmierci. Mówił o pewnym 'adoratorze', który Panią męczy. Myślę, że mogłabym pomóc. Spotkajmy się jutro wieczorem w Pani uroczym lokalu.

Sylvia
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Paź 15, 2014 8:51 am

Mam coś dla ciebie...

AF
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Paź 22, 2014 11:08 am

Niestety nie będę mógł się z tobą spotkać. Wyślę do ciebie kogoś z przesyłką. Może kiedyś się spotkamy w innych bardziej przychylnych okolicznościach... a może winnym życiu.

AF


PS. Możesz dać jej trochę Kredytów za fatygę?
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Paź 22, 2014 2:20 pm

Chcę się spotkać...

AF
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Paź 24, 2014 8:24 am

Rozumiem że ma pani dla mnie istotne informację? Jeśli nie, nie chcę marnować czasu na pogawędki nic nie wnoszące, i tak smaruje pani raz po raz że policja mało robi...

Lamb
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Paź 24, 2014 6:00 pm

W kopercie znajdowała się podpisana umowa.

Panno Reebentoff

Proponuję spotkanie w piątek wieczorem.
Chciałabym już wtedy zagościć na scenie i tym samym rozpocząć z panią współpracę.
Sama już nie mogę się doczekać, aż będzie mi dane zaśpiewać w Confiteorze.
Jednocześnie chciałabym zaznaczyć, iż czeka mnie towarzyski występ w Black Paradaise, który już obiecałam panu Blackshear i nie chciałabym złamać danego słowa.
Obiecuję jednak, że nie będzie on kolidował z umową jaką z panią nawiązuję.

C. Marchant
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Lis 18, 2014 12:24 pm

Abigail

Jeszcze żyję, nie wiem jak długo.
Brakuje mi trochę światła z ulic centrum, tego splendoru, czystych ulic, restauracji, dumnych jego mieszkańców. Wypełnionych kłamstwami, obłudą po czubek głowy. Dodatkowo rząd nie rozpieszcza ludzi na obrzeżach. Ty zapewne masz się dobrze.
Myślałaś czasami aby coś z tym zrobić? Ja teraz mam czas na przemyślenia. Dużo czasu.
Niedługo opuszczę mury miasta, myślałaś kiedyś o sterowcach?  O tym co jest gdzieś? Na końcu pustyni? Oderwać się od wszystkiego, od ziemi...
Mam nadzieję że już poznałaś naszą wspólną znajomą na pewno się polubicie. Wiesz zastanawiałem się czy w młodości byłaś jak ona. Byłaś? O czym myślisz gdy jesteś sama? Co zaprząta Twoją głowę. Miło było poznać zielone oczy na targu.
Odpisz, jak będziesz chciała, zostaw wiadomość...

AF


Nie było jednak adresu zwrotnego...
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Lis 26, 2014 12:16 pm

Droga Holly

Nigdy nie wątpiłem w Twoje zdolności pisarskie, więc czemu nie dostałem tych trzech stron...Cieszę się że polubiłaś Clem i słyszałem że dalej machasz niebezpiecznymi zabawkami dla chłopców. I podobno ładnie wyglądałaś.
Spotkanie jest nie możliwe na tą chwilę. Zapewne sama posyłałaś do druku ostatni numer Kroniki powinnaś rozumieć. Daj mi jeszcze trochę czasu, jeszcze trochę, obiecuję że nie dam się zabić. Mam jednak prośbę, wiesz kto węszy koło mojego kompana i najserdeczniejszego przyjaciela tego ze zdjęcia? Dasz radę mi sprawdzić to?
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Gru 16, 2014 8:39 pm

Dziekuję za rozmowę i porady. Myślę jednak, że w chwili obecnej wszystko się posypalo i nic nie będę robić.
Emily Black
Robert Pearson
Robert Pearson
Liczba postów : 286
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Czw Gru 25, 2014 12:42 am

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  LWGFAcg
Sponsored content
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Similar topics
-
» Theresa Reebentoff
» listy do Mad
» Listy Meg
» Reebentoff - Grant (21.04. 2015 r.)
» Listy Nathaniela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: