Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Kwi 01, 2014 9:45 pm

First topic message reminder :

opis później


Ostatnio zmieniony przez Theresa Reebentoff dnia Sro Kwi 02, 2014 8:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Patrick Moncreiff
Patrick Moncreiff
Liczba postów : 602
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Nie Sty 18, 2015 1:29 pm

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  - Page 2 2mq0ykm
Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  - Page 2 24oy8n9
Rory O'Shea
Rory O'Shea
Liczba postów : 1043
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Sty 19, 2015 11:08 pm

Droga Thereso,

kiedyś obiecałaś mi, że pozwolisz mi się namalować. W tamtej chwili nie doszliśmy jednak do porozumienia, wzajemnie stawiając sobie coraz to nowe warunki, jednocześnie nie godząc się na zaakceptowanie wizji drugiej strony. Chciałbym teraz na nowo podjąć negocjacje w sprawie Twojego portretu, czy może raczej czegoś o wiele bardziej skomplikowanego, czegoś... bardziej podobnego do Ciebie.
Czy zgodzisz się raz jeszcze podjąć ten temat?

Eberard
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Sty 20, 2015 9:06 am

Szanowna Thereso ( właściwie nie pamiętam na czym stanęło, wybacz. Jak mam Ci Paniować, to nie krępuj się mnie zganić)
Chciałbym Cię przeprosić za moją wczorajszą rychłą ewakuację. Narzucone tempo było dla mnie zastraszające i nie chciałem się do końca skompromitować.
Niemniej jednak, nie zamierzam stchórzyć, skoro już się zadeklarowałem. W tym tygodniu mam poranne dyżury. O ile nie będzie nagłego wypadku, mogę zaspokoić Twoją ciekawość na przykład w sobotę czy niedzielę.
Obyś tylko nie żałowała
Joshua Grant
Rory O'Shea
Rory O'Shea
Liczba postów : 1043
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Czw Sty 22, 2015 11:16 pm

Droga Thereso,

może i stanęło na trybie przypuszczającym, ale czyż to nie właśnie nie jest pierwszym krokiem do zgody? Poza tym, wszak nie proszę Cię o pozowania, a li tylko o wznowienie negocjacji, która bądź przybliżą mnie do stworzenia Twego portretu, bądź od niego oddalą. I cieszę się, że przystałaś na moją propozycję. Odwiedzę Cię wkrótce.

Mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję. Niedługo ślub Moncreiffa i Marchant. Czy zgodziłabyś się towarzyszyć mi podczas tego jakże wspaniałego wydarzenia?

Nie przetrwam tego tryumfu miłości sam.

E.
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Sty 27, 2015 10:27 am

Panno Reebentoff,
chciałabym sfinalizować naszą umowę w tym, najpóźniej następnym tygodniu. Wiem gdzie Pani uroczy adorator mieszka, więc nie będzie najmniejszego problemu. Oczywiście pamiętam warunek naszej umowy, więc chciałabym ten termin uzgodnić z Panią. Chyba, że zmieniła Pani zdanie.

Sylvia


Do listu był dołączony adres zamieszkania. Czyżby Sylvia ciut bardziej zaufała Teresie?
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sob Lut 14, 2015 5:47 pm

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  - Page 2 M6j8Y6N
Maeve Reilly
Maeve Reilly
Liczba postów : 112
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Lut 23, 2015 10:33 am

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  - Page 2 2ql8qdl
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Mar 06, 2015 12:17 pm

Chciałbym napisać Moja Droga, nie mogę. Chciałbym napisać Thereso, Holly, Abigail, też nie umiem. Żadne z imion nie ma znaczenia. Znaczenie ma co innego, znaczeniem jesteś Ty. Między pękniętym murem i rozsypanym gruzem siedzi człowiek, skulony. Siedzi na zimnym betonie, pod ścianą. Za stolik służy mu kilka cegieł, a za blat płat oderwanego tynku. Ktoś mógłby powiedzieć, ze nawet jest romantycznie, bo jest i butelka w której gdzieś na dnie błyszczy w słońcu tani alkohol, brakuje tylko kwiatów w raz z zielonymi liśćmi ja czyjeś oczy no i może obrusa, śnieżnobiałego delikatnego jak Twoja skóra. Słońce tutaj świeci tak samo jak u Ciebie, czemu nie mogę oglądać Cię w jego blasku. Księżyc też jest piękny i jego blask, ale nic nie zastąpił promieni słońca wplecionych w Twoje włosy, rozwiane lekkim wietrzykiem. Ten wietrzyk też jest przyjemny, gdy zamykam oczy to wyobrażam sobie, że to twoja dłoń i koniuszki palców muskają delikatnie moją twarzy.
Kilka metrów przede mną jest mur, pojawiła się na nim rysa, dość głęboka, zapewne od wstrząsów. Coś, albo ktoś musiał ten mur poruszyć. Za tym murem jest piękny widok, na łąki, zielone jak Twoje oczy, z wysoką trawą. Gdyby ten mur, ta skała rozsypała się w pył, miał bym piękny widok. A gdyby na tej łące stała dziewczyna, w tych rozwianych włosach i zwiewnej sukience i uśmiechała się szczerze. Nie myślała o kłopotach i życiu codziennym. Uśmiechała się tylko do mnie i tylko dla mnie. Był bym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

AF
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Mar 10, 2015 7:28 pm

Szanowna Panno Reebentoff

Z przyjemnością pojawię się na spotkaniu, niecierpliwie wyczekując dnia rozmowy z panią i panem Blacksher.
Do zobaczenia.


Charlotte Moncreiff
Rory O'Shea
Rory O'Shea
Liczba postów : 1043
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sob Mar 21, 2015 8:00 pm

Thereso,

przyjadę po Ciebie dziś wieczorem.

E.
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sob Mar 28, 2015 10:36 am

Tereso,

jestem w szpitalu. Urodziłam córkę, obie jesteśmy zdrowe, jedynie trochę zmęczone. Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie kiedy będę już w domu i wypijemy kawę.

Wiktoria
Cameron Cato
Cameron Cato
Liczba postów : 140
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Mar 30, 2015 9:05 am

Do Theresa Reebentoff

Nasz wspólni przyjaciel przekazał mi abym pani pilnował i zabronił zadawania jakichkolwiek pytań. Powiedział że mam pani złamać kark jeśli spróbuje pani robić cokolwiek.

Cato
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Mar 30, 2015 9:16 am

Thereso,
wolałbym nie być siewcą złych wiadomości, ale wywnioskowałem, że przyjaźnisz się ( czy tam co innego, nie wnikam) z policjantem Ravenem Crowem. Uległ wypadkowi i leży na OIOM-ie. Stan jest póki co stabilny, ale niestety nie można go póki co odwiedzać. Gdyby coś się działo, dawać Ci znać?
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku.
Joshua Grant
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Kwi 08, 2015 4:28 pm

Crow stracił pamięć. Chyba dostałaś drugą szansę od losu. Nie pamieta waszego związku. Moze zawalcz jeszcze raz?
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Kwi 10, 2015 2:03 pm

Droga Thereso,
normalnie bym się wahał, ale ten alkohol mnie przekonał. Będę musiał zacząć od początku, po śmierci Colette zablokowałem się twórczo i wypieprzyłem wszystkie swoje utwory.
Odwdzięczę się tym samym. Wpadaj na kakałko kiedy chcesz, odniosłem wrażenie, że Ci posmakowało. Nie zdziw się obecnością współlokatora. Singiel i kobieciarz, strzeż się!
Joshua


W kopercie klucze do mieszkania.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Kwi 10, 2015 2:29 pm

Moja droga,
też cię kocham. Choć wiem, że zależy Ci głównie na kakałku.
Swoją drogą jest coś (a raczej było, muszę to odtworzyć jak wena wróci), co napisałem z myślą o Tobie. Brzmi wystarczająco upiornie ? Nie bój się, to nie ma nic wspólnego z romantyzmem.
Jak odwiedzisz Wiktorię, wyściskaj ode mnie Audrey.
Do zobaczenia
Joshua

PS : Dziękuję za podarunek, naprawdę aż szkoda ich używać.
Liliane Fitzroy
Liliane Fitzroy
Liczba postów : 528
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Kwi 15, 2015 3:38 pm

W najpiękniejszym dniu swego życia 27.10.2865 r
gdy wskazówki zegara wskażą godzinę 17.00
w Ratuszu miasta NeoZiggurat
rozpoczną wspólną drogę życia

Liliane Fassbender oraz Nicolas Fitrzoy


Na uroczystość mają zaszczyt zaprosić

Sz. P. Theresę Reebentoff wraz z osobą towarzyszącą


Przyjęcie weselne odbędzie się po uroczystości zaślubin, w mieszkaniu Państwa Młodych, na ulicy XXX
Alphonse Carrot
Alphonse Carrot
Liczba postów : 134
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Kwi 20, 2015 12:28 pm

Carrot bardzo długo zastanawiał się czy oby na pewno wie co się stanie jak wrzuci ten list do tej konkretnej skrzynki. Kręcił się wokół niej z godzinę, zanim podjął ostateczną decyzję i wrzucił do środka kopertę z kartką o następującej treści:

" Droga Pani Reebentoff Thereso.

Jeżeli czytasz te słowa, oznacza to że jestem w tarapatach i że sięgnąłem już po pomoc wszędzie gdzie tylko się dało. Przez artykuł w "Od Podszewki" nie mogę wrócić do domu. Nie mam gdzie spać ani co zjeść.
Proszę pomóż mi, nie wiem do kogo jeszcze mogę się zwrócić o pomoc.

Twój
Alphonse. "
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Sro Maj 27, 2015 11:27 am

Thereso,
mam do Ciebie...bardzo nietypową sprawę, a właściwie prośbę. Przekazywanie jej jednak listownie byłoby co najmniej niegrzeczne, a wręcz bezczelne z mojej strony. Znalazłabyś dla mnie trochę czasu ?
Twój na zawsze <3
Joshua
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Cze 16, 2015 11:27 am

Theresko moja ty najsłodsza, najmilsza, najnajnaj,
Nadano sygnał S.O.S z pustyni, ruszam w drogę. Możesz okazjonalnie podlać kwiatki i nakarmić mechanicznego kota. (haha !)
Odezwę się i spotkamy się jak wrócę <3
Twój przyjaciel
Joshua
Rory O'Shea
Rory O'Shea
Liczba postów : 1043
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pon Cze 22, 2015 11:50 pm

Szanowna Pani,

po liście, jaki otrzymał Panicz Eberard od Pani dzisiejszego poranka domyślam się, choć nie wiem na pewno, bo nie czytam korespondencji Panicza, że nie wie Pani o jego pobycie w szpitalu. Myślę, że Panicz ucieszyłby się z Pani wizyty i pomogłoby mu to wrócić do pełni sił.

Z poważaniem,
P. Peabody
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Czw Cze 25, 2015 5:22 pm

Panno Reebentoff,
dziękuję za koszule.

R.C.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Wto Lip 14, 2015 11:47 am

Thereso,
dziękuje za weksel, oddam najszybciej jak się da. Przyszedł do mnie prawnik Wiktorii. Będę musiał oddać list od niej policji, więc nie wyślę Ci go. Sądzę jednak, że powinnaś znać jego treść.
Przyjdź, błagam Cię.
Joshua
Henry Marchant
Henry Marchant
Liczba postów : 1776
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Pią Lip 17, 2015 12:43 am

Pozwoli Pani, że będę się zwracać formalnie. Jeśli czuje Pani do mnie niechęć, mam nadzieję, że jest to tylko kaprys przejściowy. Proponuję spotkanie w kawiarni, choć ostateczna decyzja i tak należy do Pani. Jeśli moja sugestia Pani odpowiada, będę czekał o XYZ.

Marchant
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu   Nie Lip 19, 2015 6:21 pm

Thereso,
dzięki Tobie mogę napisać, że od tej pory znajdziesz mnie na XXX. Całkiem niedaleko Ciebie, nieprawdaż? Ja, mój barek i kakałko z wanilią, zawsze na Ciebie czekają
Twój na zawsze <3
Joshua
Sponsored content
Re: Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu  

Panna Reebentoff - skrzynka na listy w wiktoriańskim stylu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
Similar topics
-
» Theresa Reebentoff
» listy do Mad
» Listy Meg
» Reebentoff - Grant (21.04. 2015 r.)
» Listy Nathaniela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: