IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Od Podszewki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
"Od Podszewki" to magazyn społeczno-kulturalny "Kroniki". Ku uciesze stałych czytelników, redagowaniem pisemka zajmuje się specjalny zespół, nad którym pan Manchart nie ma kontroli. A może po prostu nie chce mieć? Tego nie wiemy, jedno natomiast jest pewne - w każdym numerze znajdziesz najświeższe ploteczki z Neozigguratu. Bądźcie czujni, reporterzy "Od Podszewki" są wszędzie i widzą wszystko!

Tak jak "Kronikę", także "Od Podszewki" postacie mogą normalnie kupować i czytać w fabule. Magazyn jest sprzedawany razem z "Kroniką", przez dzieciaki i młodzież na ulicach miasta.
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin


Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry


Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Kliknij, aby powiększyć

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Powrót do góry Go down
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin

Od Podszewki
17 lipca 2866 roku , nr.12zabójcza czarna wdowa
Stygną trupy po znanej śpiewaczce Charlotte Monreiff.

Nie minęło wiele czasu odkąd pisaliśmy o tragedii, jaka miała miejsce podczas przyjęcia w Confiteorze. Znany terapeuta Patrick Moncrieff dołączył do swojej zmarłej kochanki. Mężczyzna zginął w tajemniczych okolicznościach, podobno udusiwszy się obiadem.
Nasz wiarygodny informator mówi: "łasa na spadek żona szybko zabezpieczyła sobie przyszłość. Dlaczego nie udzieliła mężowi pomocy? Dlaczego nie zadzwoniła po pogotowie? Dlaczego nie sprawdziła - jako przykładna żona - tego, co podaje swojemu ukochanemu? Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że śmierć pana Moncreiffa przyniosła szansonistce skądinąd spory spadek. Ponadto Charlotte Moncreiff przyjaźniła się z Theresą Reebentoff, a w wyniku tej przyjaźni była dziennikarka oddała szansonistce własny lokal z czego pan Moncreiff zadowolony nie był. Czyżby obie kobiety uknuły spisek i niecnie wprowadziły go w życie, by pozbyć się problemu?  

W.C.


Back to Black?
Oliver Black i jego żona Emily znów przestali się zdradzać i próbują żyć razem.

Po wielu perypetiach, licznych romansach, skandalach które wstrząsnęły opinią publiczną, wygląda na to, że niepokorni małżonkowie poszli po rozum do głowy. Państwo Black coraz częściej widywani są razem na salonach, a po ich kochankach ani śladu. Czyżby Oliver Black rozprawił się skutecznie z ostatnim kochankiem żony, Nicolasem Fitzroyem,który przypominamy podejrzewany jest przez wielu o zaplanowanie, z Emily Black, morderstwa swojej żony Liliane?

L.F.


Skandaliczne romanse w ministerstwie
Jeżeli myśleli Państwo, że zepsucie elit miasta osiągnęło apogeum, to wielki błąd.

Pewien Znany Wszystkim Minister, w przerwach od pracy, zmienia kochanki jak rękawiczki. Zaufane źródła donoszą, że widzieli polityka romansującego z asystentką Olivera Blacka w Black Paradise, by innego wieczora, w tym samym lokalu wymieniać czułości z nieznajomą nikomu, urodziwą kobietą, wątpliwego jednak pochodzenia. Również i właścicielce salonu kosmetycznego Vivien Morano, ciężko się oprzeć urokowi osobistemu Ministra, z którym spędzała miło czas na Święcie Ognia. Niektóre wybory Ministra są nie tyle zaskakujące, co gorszące. No bo jak wytłumaczyć jego spotkania, nocne spacery i czułości z niepełnoletnią córką kolegi po fachu, Ferdinanda Bertrama? I co powiedzą Państwo na to, że owa młoda dama, spoliczkowała Ministra w Centrum Handlowym, nie kryjąc łez? Mało tego, polityka widziano w towarzystwie kolejnej kobiety. Nasz rzetelny informator doniósł nam, że pracuje ona w zakładzie mechanicznym, choć podobno to tylko przykrywka. Ocenę pozostawiamy Państwu.

F.C.

Sielanka u Grantów
Kto by pomyślał, że Joshua Grant kiedyś ułoży sobie życie?

Nie można odmówić dr Grantowi pecha w życiu osobistym. Wdał się w romans z Wiktorią Beowulf, która mimo pierścionka zaręczynowego otrzymanego od protetyka, nie odmawiała sobie towarzystwa innych mężczyzn (między innymi Olivera Blacka i dr Neda Beowulfa oskarżonego finalnie o morderstwo internistki), a po zerwanych zaręczynach, według zaufanych źródeł popadł w ciężką depresję i zaczął podobno sięgać po narkotyki! Niezdrowy tryb życia, nieudane próby ułożenia sobie życia, stres, śmierć dr Beowulf i zaginięcie jej córki (według niektórych pracowników szpitala, to on jest biologicznym ojcem dziecka) przypłacił w końcu zawałem serca. Na szczęście po każdej piaskowej burzy przychodzi słońce. Protetyk w końcu odnalazł spokój i szczęście u boku policjantki Isabeli Callahan, z którą niedawno wzięli ślub i według naszych źródeł, oczekują pierwszego dziecka! Gratulujemy i czekamy na jego przybycie!

A.G.

Pirce i Sinclair jednak razem
Młoda projektantka mody żyjąca w cieniu matki i nie mniej młody skrzypek żyjący w cieniu rodziny postanowili się zejść


Starania Eleonory Pirce by wybić z głowy córce romanse z młodszym od niej muzykiem, Fabianem Sinclairem, spełzają na niczym. Odette I. Pirce zdaje się nie widzieć mezaliansu jaki popełnia – przypominamy, że Sinclair, choć jest coraz bardziej popularny w branży muzycznej (otrzymał ostatnio etat w orkiestrze) i spokrewniony z elitą, jest nadal studentem mieszkającym w drugiej strefie, młodszym o trzy lata od projektantki. Jednak młodzi zdają się nie widzieć w tym problemu i coraz częściej pokazują się publicznie. Czy to Pirce z braku zainteresowania płcią przeciwną elity i z desperacji ulokowała uczucia w młodszym artyście? A może to Sinclair postanowił wybić się na plecach starszej projektantki ? A może to po prostu miłość i nie ma w tym żadnych ukrytych motywów? Ocenę pozostawiamy Państwu.

I.E.


Emily Black postanowiła trzymac kolana razem
b Jak już się schodzić z mężem, to będąc uczciwym. Prawda...?

Wygląda na to, że to koniec głośnego, niesmacznego romansu Emily Black i Nicolasa Fitzroya. Zazdrosny mąż w końcu znalazł skuteczny sposób na pozbycie się konkurenta. Według zaufanych źródeł, Oliver Black wykorzystał swoje kontakty, by skutecznie zablokować realizację projektu naukowca, który miał prowadzić z panną Hazel Blackshear. Inżynier został odsunięty od prac i najpewniej nie ma już szans na powrót. Szczegóły nie są znane, ale to wystarczyło by ukrócić swawole Fitzroya. Po czułym pożegnaniu w kawiarni pani Black, którego świadkiem był nasz informator, para kochanków nie spotkała się już ani razu. Wygląda na to, że pan Black może już spać spokojnie.

A.O.
Theresa Reebentoff znów cos grandzi?

Nie będzie przesadą, gdy napiszemy, że dziennikarka i skandalistka, Theresa Reebentoff miała w pewnym czasie swoją stałą rubrykę w naszej gazecie. Była przyłapywana na romansach z malarzem Rorym O’Shea, policjantem Ravenem Crowem, członkiem zarządu kopalni Oliverem Blackiem, stażystą Alphonsem Carrotem, naczelnym Kroniki Henrym Marchantem, pojawiały się nawet plotki, że może mieć coś wspólnego z protetykiem Joshuą Grantem. Aż strach myśleć, co się kryje między tymi nogami.
Jednakże ostatnio Reebentoff zapadła się dosłownie pod ziemię! Oddała swoją kawiarnię artystyczną Conffiteor, w ręce Charlotte Moncreiff (której mąż umarł nagle, kilka dni temu. Przypadek?) i zniknęła. Nie pojawia się ani w redakcji, ani w swojej kawiarni, jej apartament stoi zamknięty na cztery spusty i nikt jej nie widział od dłuższego czasu. Pojawiły się zaniepokojone głosy, że znanej dziennikarce coś mogło się stać. Póki co, nie jest prowadzone żadne śledztwo w tej sprawie. Czy było to celowe usunięcie się w cień? A może dziennikarka naraziła się komuś tak bardzo, że postanowił się jej pozbyć? Czekamy na jakiekolwiek informacje. Aż dziwne, że nie widziano jej jeszcze z Alexandrem Willoughby'm.

F.F.


Ksiezniczka i zebrak
Bogatych i znanych rownież nie omijają sprzeczki

Panna Aurora Osel od jakiegoś czasu widywana jest w towarzystwie doktoranta Romeseya Hannona - odkrywcy BuiBuia. Młodzi najwidoczniej nie są tak idealną parą, za jaką chcieliby uchodzić. Świadczy o tym fakt, iż ostatnio przechodząc Ulicą Dwudziestą można było zostać świadkiem burzliwej kłótni między tą dwójką. Panna Osel aż wypieków na twarzy dostała, zaś młodzieniec miął ze zdenerwowania kapelusz- chyba będzie musiał kupić nowy. Do uszu postronnych dobiegały słowa o ojcu panny Aurory. Czyżby dziewczyna nie chciała dać się przekonać do udzielenia wsparcia finansowego swojemu chłopakowi? Czy młody Hannon spotyka się z nią tylko w celu pozyskania środków na swe pustynne wojaże? Młodzi pogodzili się namiętnym pocałunkiem, mamy więc nadzieję, że to było tylko drobne nieporozumienie.

Z.S.

Trzecia strefa brata sie z policja
Relacje mieszkańców Trzeciej Strefy oraz patrolujących ją policji przechodzą najśmielsze oczekiwania

Z zaniepokojeniem obserwujemy romans toczący się pomiędzy Nathanem Lambem a jedną z mieszkanek trzeciej strefy. Dzielny policjant często widywany był w pobliżu jej mieszkania w trzeciej strefie a według relacji jego sąsiadów wspomniana Sylvia Valmount nawet mieszkała u pana Lamba przez jakiś czas. Obecnie nasze zakochane gołąbki przestały się ukrywać i pojawiły się na romantycznej kolacji w Chimerze. Zastanawiamy się cóż tez dzielny policjant dostrzegł w kobiecie, która podobno miała zatargi z prawem. Z komisariatu dochodzą nas informację o załamaniu kariery mężczyzny. Czy przyczyną jest tajemnicza panna Valmount.

H.P.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Od Podszewki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STARE RPOZGRYWKI I WSZYSTKO :: Media :: Media w NeoZigguracie-