IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Uczelnia Miasta oraz biblioteka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Admin
Liczba postów : 4129
avatar
Admin
First topic message reminder :


W lewym skrzydle od parteru aż po szóste piętro są niemal wyłącznie sale wykładowe - od wielkich auli na parterze, po niewielkie, mogące pomieścić zaledwie kilku studentów salki na ostatniej kondygnacji. W prawym skrzydle cały parter zajmuje potężna biblioteka uniwersytecka, która część swoich zbiorów przechowuje w mieszczących się w piwnicach magazynach. Nad biblioteką znajdują się pracowanie chemiczne, biologiczne, mechaniczne i fizyczne przy gabinetach opiekujących się nimi wykładowców, w których również odbywają się zajęcia.
Pod ziemią, oprócz magazynów bibliotecznych, na czterech poziomach piwnic są rozległe laboratoria oraz przynależne do nich składziki, dostępne wyłącznie pracownikom naukowym i upoważnionym przez nich studentom.
Przed budynkiem rozciągają się błonia, na których botanicy próbują hodować modyfikowane w laboratoriach rośliny. Wypuszczanie żywych zwierząt na błonia jest zabronione. Także pod okiem profesorów zoologii.

Za gmachem Uczelni znajdują się akademiki. Studenci mają do dyspozycji niewielkie, jednoosobowe pokoje z małą kuchnią węglową i łazienki na korytarzu - po jednej na piętro.
Kawałek dalej znajduje się Dom Asystenta. Doktoranci mają do dyspozycji większe i lepiej wyposażone pokoje osobowe niż studenci w akademikach. Pokoje są w układzie studyjny, to znaczy, że z holu wchodzi się do małego korytarzyka, w którym znajduje się kuchnia i wejście do łazienki oraz drzwi do dwóch pokojów. Ze względu na niewielką liczbę chętnych, Dom Asystenta jest koedukacyjny, ale razem (w jednym pokoju) mogą mieszkać tylko małżeństwa.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pon Lis 17, 2014 7:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 970
avatar
Leanne Amelié Hearness
24

Lea była tak zajebista, że nie potrzebowała żadnych dubli.
Tau miał orgazm na miejscu i poprosił ją o rękę, a Leanne z żalem musiała odmówić, bo przecież Romek był pierwszy.
Wyszła trochę oszołomiona, trochę zaskoczona i na pewno zadowolona.
zt
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 780
avatar
Romesey Hannon
<---

Na egzaminach pojawił się również Romek. Ledwo co przestał rzygać i srać pod siebie, ale stawić się musiał. Jeszcze blady i zmęczony, chociaż mający nadzieję, że... jakoś to pójdzie.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Pan Romesey Hannon
Do egzaminu z behawioryzmu niewielu studentów zostało dopuszczonych. Nic w tym dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę dość trudny charakter profesora Grishama i jego miłość do list obecności. Wystarczyły dwie, by student mógł się pożegnać z pierwszym terminem. Zamiast niego miał do napisania pracę zaliczeniową, która co prawda sama w sobie już w jakiś sposób motywowała do nauki, z drugiej jednak strony zabierała cenne godziny na zgłębienie jednego tylko wycinka tej dziedziny wiedzy.
Gdy więc Romek przybył, na korytarzu było niemal pusto. Cóż, nie ma tego złego, może dzięki temu lada moment będzie po wszystkim?

Próg dla Romka jest taki sam, jak dla pozostałych studentów. ALE! Jeśli wyrzucisz dubla, stanie się coś niespodziewanego.

1, 1 – Gdy tylko wszedłeś do gabinetu i podałeś swoje nazwisko, profesor Grisham westchnął.
– Pokaż no pan, coś pan tam nabazgrał – powiedział smętnie i wyciągnął rękę. Pewnie oblał Cię zimny pot. Nic dziwnego, bo i żadnej pracy dla niego nie masz, przecież byłeś na wszystkich wykładach oprócz tych dwóch, kiedy to przygotowywałeś się do wyprawy na pustynię i podczas niej.
Po krótkiej acz burzliwej dyskusji, profesor w końcu przypomniał sobie, że to właśnie wtedy była wyprawa i usprawiedliwił Ci nieobecności. Nie spodobało mu się jednak, że wytknąłeś mu pomyłkę i zrobił wszystko, byś wyszedł od niego z dwóją. Niestety, do zobaczenia w sesji poprawkowej.
2, 2 - Gdy przyszedłeś na uczelnię, pod gabinetem pana profesora czekała już spora grupka Twoich koleżanek i kolegów z roku. Wszyscy w milczeniu patrzyli na przyczepioną na drzwiach kartkę:
Z przykrością informujemy, że profesor Hercules Grisham zmarł nagle ubiegłej nocy. Uroczyste pożegnanie profesora odbędzie się w piątek o 12:00 na auli Wydziału Zoologii i Botaniki.
Egzamin z behawioryzmu odbędzie się w sesji poprawkowej. Przeprowadzi go doktor Matthews Malone.
Przynajmniej masz więcej czasu na naukę. I w dalszym ciągu będzie Ci przysługiwał jeden termin egzaminu poprawkowego w razie niepowodzenia!
3, 3 – Pierwsze pytanie było proste i trochę nie na temat, bo dotyczyło buibuia. Profesor zapytał Cię o niego chyba tylko po to, by jeszcze raz wysłuchać fascynującej opowieści o Twoim odkryciu. Drugie natomiast przyprawiło Cię o powrót mdłości, bo nie wiedziałeś o tym prawie nic. Cóż, masz szczęście, że profesor naprawdę docenił Twój wkład w naukę, bo postawił Ci po długiej chwili zastanowienia 4,5. Do tego za pająka otrzymujesz dodatkowe 4 punkty do umiejętności dodatkowej.
4, 4 – Pytania Cię zaskoczyły. Ale jakoś udało Ci sięz tego wybrnąć – trochę lania wody, trochę opowieści zupełnie nie na temat i jakoś poszło. Musiałeś zrobić na profesorze naprawdę dobre wrażenie, bo postawił Ci 4. Co prawda trochę kręcił nosem, a na koniec uraczył Cię długim wykładem, dlaczego teorie behawiorystyczne są tak istotne dla rozwoju nauki, ale kto by siętym przejmował? + 2 do inteligencji za wybrnięcie z niemożliwego i + 2 do umiejętności dodatkowej za wykład.
5, 5 – Pytania były proste, a profesor całkiem zadowolony z Twoich odpowiedzi, więc bez sprzeciwu postawił Ci piątkę. Pogawędziliście sobie nawet o tym i owym, oczywiście wszystko na temat i w atmosferze prawdziwej akademickiej dyskusji. Brawo, + 4 do umiejętności dodatkowej!
6, 6 – Nie dość, że profesor piał z zachwytu, to jeszcze zaprosił Cię do siebie na studia doktoranckie. Omawiając po kolei zagadnienia, które mógłbyś badać podczas pracy naukowej, profesor wspomniał nawet, że gdybyś zdecydował się kontynuować karierę naukową, postara się, by rozmowa kwalifikacyjna była czystą formalnością. Świetnie! + 6 do umiejętności dodatkowej.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 780
avatar
Romesey Hannon
21

Romek to jednak miał łeb na karku. Chociaż stres go zżerał, a żołądek swą pustką męczył, chłopak podszedł do egzaminu nad wyraz dobrze. Może gdyby nie choroba, to dostałby ocenę wyższą?
Na razie jednak wyszedł z czwórką, uśmiechając się od ucha do ucha!

zt
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 313
avatar
Lucy Brightlight
W końcu nadeszła jej kolej. Euzebia Hastings nie wyglądała na przyjazną kobietę. Lucy przełknęła ślinę i zaczęła odpowiadać na zadane pytanie.
12+6= 18

Nie poszło jej najlepiej. Do końca egzaminu trzymała jednak fason, by po wyjściu z sali pójść do łazienki. Usiadła na parapecie okna i zaczęła płakać, ukrywając twarz w dłoniach. Nigdy nie pozwalała sobie na takie wybuchy emocji, jednak to było zbyt wiele. Trójka była żałosna. I co ona miała powiedzieć rodzicom, Marchantowi? Pewnie teraz ją zwolni, bo po co mu asystentka, która ledwo zdaje swoje egzaminy.
Godzinę zajęło jej doprowadzenie się do porządku. Bo przecież nie mogła wyjść stąd taka czerwona, z opuchniętymi oczami. Miała ochotę pójść do jakiegoś sklepu i kupić sobie butelkę wina, ale co powiedziałaby na to mama?


ZT.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
/z domu

Emily wkroczyła do uczelni i skierowała się dalej do biblioteki. Tam, po przekroczeniu progu na chwilę się zatrzymała i rozejrzała. Postanowiła podejść do kogoś, kto tu pracuje i zapytać o jakieś biografie. Ruszyła do lady bibliotekarki, za którą ktoś powinien pewnie siedzieć.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Tak właściwie to był bibliotekarz i to tak stary, że aż mózg się marszczy. Najpewniej dziadek, któregoś z profesorów. I z całą pewnością spał, chrapiąc przy tym głośno.

Ślepy los

1,2 - bez problemów dobudzasz dziadka
3,4 - dziadek coś tam mamrocze, ale jest bliski obudzenia
5,6 - dziadek śpi i ma cię w nosie. Próbuj ponownie !
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
2!

Podeszła do dziadka i stanęła na chwilę, skonsternowana.
- Hm.. przepraszam. Dzień dobry? Dzeń dobry! - pochyliła się lekko nad nim.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Dziadek Bibliotekarz, który tytułował się Władysław Władca Biblioteki, drgnął i spojrzał oszołomiony na Emily. Przeciągnął się i aż coś mu strzeliło w karku. Pociągnął nosem, wyciągnął spod lady trąbkę i wsadził ją w ucho.
- COOOOOOOOOO? - zaskrzeczał
Najwyraźniej był przygłuchy.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
Nachyliła się nad tą trąbką.
- Dzień dobry! - podniosła głos, chociaż w bibliotece powinno się szeptać.
- Szukam biografii pisarzy urodzonych około 2790 roku i później!
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
- ŁOJEZUSICKU CO SIĘ TAK DRZESZ, GŁUCHY NIE JESTEM PRZECA ! - aż podskoczył i odchylił się ze swoją trąbką w uchu. Sapnął niecierpliwie.
- Biografie...taaaa...coś się znajd..zie... - głowa mu opadła na klatkę piersiową i rozległo się donośne chrapanie.

Ślepy los, koleżanko !
1, 2 - budzisz Władysława Władce Biblioteki, ale ten spadasz krzesła i na Ciebie krzyczy
3,4 - budzisz go bez problemu i dziad szuka twojej karty bibliotecznej.
5,6 - dziad kicha na Ciebie przez sen i cie osmarkuje.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
2 :c

Obudziła Władcę Biblioteki PONOWNIE i pewnie musiała powtorzyć co chciała. Chyba łątwiej by było jakby sama zaczęła szukać.
- Przepraszam, ale bardzo mi to potrzebne.. Te biografie.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Dziad wpadł w delikatny szał.
- SZCHOLERA, GÓWNIORZE TAKIE NIEWYCHOWANE, KRZYCZO, WRZESZCZO, JEZUSICKU! - ryknął, a potem wytarł usmarkany nos rękawem.
Łypnął na nią niemiło, ale ostatecznie wziął od niej kartę i wskazał jej dział, w którym powinna szukać biografii.

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
Czasem żałowała, że nie jest taką zimna suką co to wchodzi na do jakiegoś pomieszczenia i od razu wszystkim pokazuje, ze jest z Elity a oni są gorsi. Westchnęła tylko cichutko do siebie i poszła między półki, szukać tych książek czy tam co to było..
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Władysław Władca Biblioteki gderał sobie, spacerując między regałami, tymczasem dla Ciebie ślepy los

1,2 - Odnajdujesz bardzo ciekawą pozycję literaturową pt "Kutangensy i inne organy- czyli kamasutra dla zdrowych psychicznie inaczej"
3,4- Znajdujesz natychmiast to co cię interesowało - biografię.
5,6 - Książka o krasnalach ogrodowych spada ci na głowę
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
6 xD

Au. Oberwała czymś ciężkim w łeb i złapała się za głowę. Schyliła się po książkę i spojrzała na okładkę. Krasnale ogrodowe? Dobre sobie. Stanęła na palcach i wsadziła ją z powrotem na półkę.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Powtóreczka !

5,6 - Odnajdujesz bardzo ciekawą pozycję literaturową pt "Kutangensy i inne organy- czyli kamasutra dla zdrowych psychicznie inaczej"
1,2- Znajdujesz natychmiast to co cię interesowało - biografię.
3,4 - Bibilotekarz ewidentnie jadł wczoraj kapustę z grochem. To czuć
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
1!

Oh! Chyba coś znalazła. Zatrzymała się przy półce i wyciągnęła obiecującą pozycję.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Brawo Emily ! Już bliżej niż dalej ! Przed Tobą cała biografia sławnych obywateli z lat 2790- 2800! Have fun !

Próg 24 - percepcja !  Jak wyrzucisz więcej, trafiasz na kilka nazwisk, które być może coś ci mówią - Arnold Canteburry, prof. Benjamin Carswell, doktor Michael Cossbender, Obadiah Crows...

Jak mniej, ślepy los !

5,2 - Dowiadujesz się, że niejaki Peter Conteplusky, zasłynął ze próby wytworzenia bronii biologicznej z byczych odchodów. Zanim go zamknęli w psychiatryku, stratował go wcześniej wspomniany byk
3,1 - Władysław Władca Biblioteki zapomina, po co tu jesteś i cię nagabuje
4,6 - Jednak sięgasz po pozycje literaturową o Kutangensach
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
25

Przejrzała nazwiska. Arnold.. no super, na co jej arnold. Cossbender.. Nie.. nie wiem.. Crows? To podobne do Ravena, tego z policji.. ale jemu chyba niktnie umarł.
Carswell? Ale profesor? A w sumie mogł pisać książki i być profesorem. ZZatrzymała się przy tej pozycji i zaczęła szukać więcej informacji o profesorze. Kim był, czym się zajmował, moze coś o rodzinie.. Poza tym Carswell kojarzył jej się z jakimś pożarem..
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Emily zainteresowała się nazwiskiem profesora Carswella. Było tam zdjęcie a na nim starszy jegomość, w okularach, z potężną brodą. Data śmierci - 2860, więc już o nic go nie zapyta, Fragment biografii mówił...

Pisarz komediowy, znany z m.in "Kobiety są z Wenus, a mężczyźni spod ziemii" , "O co chodzi z fistaszkami?" , "Spaślak" czy " "Kutangensy i inne organy- czyli kamasutra dla zdrowych psychicznie inaczej" Zdobył tytuł profesora w 2840 i wykładał do samej śmierci na wydziale literatury na Uniwersytecie Neozigurratu. Prywatnie miłośnik literatury i podróży. Żonaty (żona Bernadetta (zm 2859+), ojciec Christopera (ur 2829) i Caroline (ur 2833).

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
Przeczytała notkę raz, a potem drugi dla pewności, że nic jej nie umknie. Potem popatrzyła na datę urodzenia syna profesora. 29.. 29.. Czyli teraz mialby.. 36.. No dobrze. Carswell. Wzięła książkę ze sobą do stolika i podeszła do działu z gazetami szukając najpierw nekrologu pisarza.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Ślepy los !

4 - UAU ! Masz super szczęście, Emily ! Trafiasz na gazetę sprzed lat, z opisem wybuchu kamienicy ! Fart !
1,2,3 - Trafiasz na nekrolog pisarza
5 - Bibliotekarz wyznaje ci miłość
6 - Uuuu! Te suszone śliwki, popite rano mlekiem, to był fatalny pomysł! Biegnij do łazienki i to SZYBKO.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3578
avatar
Emily Black
1

Ha. Jest nekrolog. Dobrze. Od tego można zacząć się poruszać dalej.. Zaczęła się przekopywać przez wszystkie gazety w poszukiwaniu nazwiska Carswella. Stwierdzila, że zacznie od tych najnowszych i będzie szukać aż do tych z 2860.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
avatar
Wodzirej
Ślepy los !

3,6 - UAU ! Masz super szczęście, Emily ! Trafiasz na gazetę sprzed 3 lat, z opisem wybuchu kamienicy ! Fart !
5,1,2 - Coś ci nie idzie, szukaj dalej
4 - Śliweczki <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Uczelnia Miasta oraz biblioteka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Brama do północnej części miasta
» Ruiny miasta - "Limbo".
» Spis aniołów stróżów oraz ich podopiecznych
» Zmiana rangi/organizacji/rasy oraz nowe moce/artefakty.
» Biblioteka miejska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STARE RPOZGRYWKI I WSZYSTKO :: Miasto :: Centrum-