IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Nathan Lamb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
Liczba postów : 1536
Nathan Lamb
First topic message reminder :

blaster 
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 653
Madeleine Rowley
Nathan,

wszystko się skomp... popieprzyło jeszcze bardziej. Wcale nie będzie lepiej. Ale nie przejmuj się, poradzę sobie.
Zajmij się sprawą Kendry. To na niej powinieneś się skupić.
Musimy...

Mad

PS. Musimy porozmawiać.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 653
Madeleine Rowley
Nathanie,

jeśli nie wiesz, co napisać, to tylko dowód na to, jak beznadziejna jest sytuacja i jak jesteś, oboje jesteśmy, w tym wszystkim bezradni.
Ja... Czuję jak się zmieniam, Nathanie. Wszystko, w co wierzyłam i czego chciałam bronić, zostało po prostu zmiażdżone w pył tak, jak miażdży się ziarno na mąkę. Nic nie ma juz swojego właściwego kształtu. Lub prawie nic. Czuję narastającą niechęć do świata, do ludzi. A jednocześnie tęsknię do dawnej postawy, jaką miałam. Byłam w stanie walczyć z rodziną, gdy podjęłam decyzję o zostaniu policjantką. Walczyłam o swoje, gdy uczyłam się w szkole policyjnej. Nie dałam się przesunąć nawet o milimetr na posterunku, święcie przekonana, że mam takie same prawa.
I wiesz co?
Gówno prawda. Nie mam żadnych praw i nikt nie kiwnie nawet palcem, by to się zmieniło. Jedyne co mogę osiągnąć w policji to minimum z minimum. Ja przecież nawet awans dostałam tylko dlatego, że sprawa Pixie była głośno i komisarz nie mógł zignorować mojego udziału.
I owszem, nadal wywołuje to u mnie wolę walki. Ale teraz i... chyba nienawiść. Nie wie, nigdy nie odczuwałam, nie umiem zinterpretować tego, co czuję.
Ale nie musisz się o mnie martwić. To, co się stało. To, co ma miejsce. To wszystko mnie zmieniło, ale nie złamało. Po prostu... Staję się powoli człowiekiem, którym nie do końca chciałam być. Nikt jednak nie obiecywał, że będzie kolorowo. W całkiem beztroski sposób myślałam, że mogę zachować siebie.
Nie mogę.
Skutecznie wybito mi to z głowy.
Jestem sfrustrowana, zła, przygnębiona i... przerażona. Jeśli takie nastroje Cię nie zrażają, to możemy się umówić. Na kiedyś. Tak, jak pisałam poprzednio - musimy porozmawiać. Tak czy inaczej.

Mad
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 864
Faye Salmons
Za słabo grasz, Lamb.

Faye chyba rezygnowała z form grzecznościowych w swoich listach. Albo miała je gdzieś przy Nathanie. W ogóle z wielu rzeczy ostatnio rezygnowała, zamykając się w domu.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 864
Faye Salmons
Tak pewny siebie jesteś? Niech Ci będzie. Przyjdź i pokaż czy umiesz grać.

Faye
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Do oficera policji, Nathana Lamb
Pańską prośbę o przyznanie drugiej służbowej broni (Rewolwer Podstawowy typu 2) rozpatrzono z wynikiem pozytywnym. Po odbiór kwitu potwierdzającego przyznanie broni proszę zgłosić się do Wydziału Pozwoleń wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz legitymacją policyjną w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:30.

Ratusz, Wydział Pozwoleń
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Szanowny Panie Lamb,

Pańska prośba o przyznanie tymczasowej opieki nad nieletnią Kendrą Kenway Nainie WEbb została odrzucona.
O dalszych losach dziewczynki zadecyduje pracownik opieki społecznej.

Z poważaniem,
Lincoln Fassy
.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Szanowny Panie Lamb,

z radością informuję, że uzyskał Pan zgodę na dofinansowanie zabiegu wprowadzającego protezę ucha.
Przyznano Panu również odszkodowanie...

Z poważaniem,
Elanor Rigby.

Aby dowiedzieć się, ile uda się wycisnąć ze skarbu miasta, musisz rzucić kością w TYM temacie. Kostki pojawią się już niebabwem, o cyzm zostaniesz poinformowany.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1591
Sylvia Valmount
Czarny aniołku,

mam cały uświniony motor, a Ty mi wisisz czyszczenie. Kiedy mogę wpaść na konserwację mojej zabawki?

S.
Powrót do góry Go down
Sylvia Valmount
Lamb,

przestań być taki pewny siebie, bo nie wyjdzie Ci to na dobre. I to wcale nie jest groźba! Pamiętam co wygrałam w pokera, więc może... nastaw się na stanie przy garach?

S.
Powrót do góry Go down
Sylvia Valmount
Skarbeńku,

jakiej libacji? Ty chyba jeszcze porządnej libacji nie widziałeś. Poza tym mówię o czymś innym. Wygrałam kolację przy świecach u Ciebie. Powiedz kiedy, muszę sukienkę wyprasować.

S.
Powrót do góry Go down
Sylvia Valmount
Aniołku,

widzisz, jednak potrafię Cię czymś zaskoczyć, a myślałam, że to niemożliwe. Zakoszę coś Pearsonowi z Paradise, jedna butelka w tą czy w tą nie zrobi różnicy.
Skoro ja będę w sukience to widzę Cię pod krawatem!

S.
Powrót do góry Go down
Sylvia Valmount
Myślę, że coś będę dla Ciebie miała, ale to nic pewnego. I nie będą to moje cycki, choć może i w pakiecie dostaniesz.
Ubierz się normalnie, bo jakbyś przywitał mnie w samym krawacie to ani kolacji byśmy nie zjedli, ani byśmy nie pogadali. Nie uważasz...?

S.
Powrót do góry Go down
Sylvia Valmount
Nie wypowiadaj marzeń głośno, bo jeszcze się spełnią.
Do zobaczenia,
S.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
dr Joshua Grant
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 265
Matylda Hornybottom
Hej Nathan!
tak słyszałam o ślubie panny Callahan i tego doktora, plotkują o tym nieustannie przy ekspresie do kawy. Gadają, że poślubia go tylko dla pieniędzy, jakie to okrutne!
Z chęcią ci potowarzyszę ! Podjedź jutro po mnie, będę czekała.
Matylda

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2043
Naina Webb
Bardzo enigmatycznie, jak na Nainę, napisany liścik:
Kendry nie ma w domu od kilku dni.
Naina
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Szanowny Panie Lamb,

Nie sądzę, by wychodzenie gdziekolwiek razem było dobrym pomysłem, ani by Pana wcześniejsza propozycja była dobrze przemyślana.

Z szacunkiem,
Naina Webb
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Drugi list, podpisany KENDRA.

Droga Kendro,
Chciałabym z Tobą porozmawiać na temat tego co się wydarzyło ostatnio. Nie wydawałaś się uważać tego za zły pomysł.

Naina
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Spoiler:

Oficerze Lamb

W odpowiedzi na Pańskie poprzednie pismo z dnia dd.mm.yyyy r., doceniając Pana inicjatywę i zaangażowanie, uprzejmie informuję, iż przedstawiona przez Pana prośba spotyka się z brakiem akceptacji.

Z poważaniem,
John Meyers
Zastępca Naczelnika Policji

Spoiler:

Szanowny Panie Lamb

W związku z Pańskim listem z dnia dd.mm.yyyy r., informujemy iż wszczęta została procedura lustracyjna. Odpowiednie instancje aparatu wykonawczego władzy miastowej wystosują odpowiednią informacje po jego zakończeniu. Pański list musi się zatem spotkać z odmową.

Dołączając wyrazy szacunku i podziękowania za zaangażowanie,
Mark Roberts
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Nathan Lamb
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2