IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Cukiernia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
Admin
Liczba postów : 4129
Admin
First topic message reminder :

Poniedziałek - Wtorek - Środa

- pączki z dziurką i lukrem - 1szt - 35 ril
- drożdżówka z kruszonką, serem - 1szt - 30 ril
- pączusie serowe - 4szt - 20 ril
- ciasteczka owsiane - 5 szt - 12 ril
- torcik bezowy - 50 ril
- rurki z kremem - 1szt - 5 ril
- bajaderka - 1szt - 10ril
- szarlotka -  - 1 kostka - 15 ril / szarlotka na ciepło z lodami - 40 ril
- ciasto z owocami i kruszonką  - 1 kostka - 15 ril

Czwartek - Piątek - Sobota

- pączki z różnym nadzieniem (różanym, konfitura, adwokat) - 1szt - 25 ril
- eklery z budyniem, śmietaną - 1szt - 30 ril
- pierniczki - 5szt - 20 ril
- ciasteczka kruche z cukrem - 5 szt - 12 ril
- babka cytrynowa, piaskowa - 50 ril
- babeczki czekoladowe, waniliowe - 1szt - 5 ril
- bajaderka - 1szt - 10ril
- ciasto piernik - 1 kostka - 15 ril
- ciasto czekoladowe -  - 1 kostka - 15 ril

Oprócz tego:
- Kawa - 15 Ril
- Kawa z mlekiem - 20 ril
- Herbata (czarna, zielona, owocowa) - 10 ril
- Bawarka (czarna z mlekiem) -15 Ril
- Mleko - 50 ril

Torty na zamówienie
:
- mały 5k
- średni 7k
- duży 12k
- ślubny 20k
- specjalne - do ustalenia

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob Paź 04, 2014 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 2043
Naina Webb
/uliczka dwudziesta

Naina wparowała do cukierni, nie myśląc nad tym co to właściwie da, taka ucieczka do miejsca, gdzie każdy i tak może wejść. Przeszła za ladę, poprawilą odruchowo jakąś serwetkę pod ciastem i zaczęła się krecić.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 959
Jim Ledwitch
Za Nainą podążał Jim jak wierny rycerz na swym rumaku (tylko tym razem bez rumaka). Wszedł do cukierni i rozejrzał się ciekawie po pomieszczeniu. Coś słodko pachniało.
- Koszyczka pani zapomniała.- poinformował uprzejmie wyciągając go przed siebie.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Bez rumaka? Biedny Jim, myślałam, że jednak ma swojego zawsze blisko..
Coś slodko pachniało? Tu wszystko tak pachniało! A niech by spróbował powiedziec inaczej.
Wyciągnęła rękę po koszyczek, choć chciala powiedzieć, że ma go odstawić i uciekać w podskokach.
- Bardzo panu dziękuję za pomoc. - dobrze, ze byla dobrze wychowana.
Powrót do góry Go down
Jim Ledwitch
- No nie ma za co.- uśmiechnął się do niej i wcale nie wyglądało na to by miał zamiar opuścić cukiernię. Wręcz przeciwnie rozglądał się ciekawie po pomieszczeniu. Nie pamiętał, kiedy ostatnio był w drugiej strefie. Chyba zdecydowanie lepiej czuł się w slamsach, gdzie było jego miejsce.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Potrzebuje pan czegoś? - uniosła brwi pytająco, biorąc koszyczek i kladać go pod ladą od swojej strony.
Powrót do góry Go down
Jim Ledwitch
- A to panienka tak wszystkich klientów na zbity pysk wywala?- zapytał.- To biznesu panienka nie zrobi.- pokręcił głową.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Przecież pyta go grzecznie czy czegoś nie chce! Westchnęła cicho. Wolałaby, żeby tu Red przyszedł, ona sobie nie radziła.
- Po prostu pan się.. narzuca.
Powrót do góry Go down
Jim Ledwitch
Niestety w tym czasie Red był zajęty nieco innymi sprawami.
-Wcale się nie narzucam.- odparł niezrażony tonem ani miną.- Chciałem panienkę tylko poznać. To przecież nic złego a panienka się zachowuje niegrzecznie o.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Westchnęła po raz kolejny. Powinna tu mieć jakiegoś bramkarza. Albo paralizator.
- No dobrze. Podać coś panu?
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1172
Red Ryder
---> Mieszkanie Beth.

Nie widział jej już dość spory czas, zawsze coś, nie wiedział czemu tu przyszedł czy powinien. Wszedł prosto do cukierni, omiótł wzrokiem pomieszczenie. Wyglądał zapewne jeszcze gorzej niż wtedy w tunelach, a przecież brał gorący prysznic, czuł jeszcze usta Beth na swoich, Kurwa co robić co robić, myślał.
Powrót do góry Go down
Jim Ledwitch
Nim zdążył odpowiedzieć w cukierni pojawił się Red.
-O cześć stary co tutaj robisz?- zdziwił się Jim chwilowo zapominając o złożeniu zamówienia.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Widząc Reda odetchnęła, bo moze uda jej sie dyskretnie poprosic go o wyproszenie Jima.
Uśmiechnęła się do niego, zadowolona, w końcu dawno się nie widzieli. No i był w tych tunelach! miala nadzieje, ze nic mu sie nie stało. Musi go wypytać, bo nigdy nie wiadomo.
- Red. - ucieszyła się, ale zaraz mina jej zrzedła jak zobaczyła, że Jim go zna..
Powrót do góry Go down
Red Ryder
- Cześć - burknął w stronę Jima, podszedł do lady, stał chwilę nieruchomo, wpatrywał się w Naine bez słowa.
- No chyba Red - rzuciłem, tak teraz jeszcze bardziej nie wiedział kim jest.
- A ty co na ciastka się przerzuciłeś?
Powrót do góry Go down
Jim Ledwitch
- Coś w ten deseń. Aty gdzieś się wykapał?- zapytał po czym się zorientował, że podrywał dziewczynę kumpla. U co za niefart.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Coś sie stało? - zmarszczyła brwi, patrząc na Reda. Coś jej nie pasowalo w jego zachowaniu. No i nie wyglądał najlepiej.
Powrót do góry Go down
Red Ryder
- Wykąpał? - spojrzałem na niego, co on kurwa w myślach czyta, jasnowidz - no deszcz pada nie... - rozmowni to oni nie byli, przeniosłem wzrok na Naine, ponownie wlepiając się w nią jak w obrazek. Nabrałem powietrze w płuca, w głowie padły słowa, "całowałem Beth".
- Karaluchy mam w domu - wypłynęło zdanie razem z powietrzem z płuc.
Powrót do góry Go down
Jim Ledwitch
- No tak.- kiwnął głową.- To ja już się będę zbierał. Do widzenia panience.- posłał Nianie uśmiech i tyle go widzieli.

zt
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Do widzenia. - odruchowo usmiechnela sie do Jima
- Karaluchy? No to mogłeś iść do mnie. Znaczy do nas. Beth by na pewno nie miala nic przeciwko, żebys się umył tam. Wydaje mi się, że cię polubila. - oparła się na blacie łokciami. - I przez to masz taki humor? Chodź na zaplecze, wysuszysz się i wytrzesz..
Powrót do góry Go down
Red Ryder
- Cześć - rzuciłem do Jima, potem przeniosłem wzrok na Naine.
- Panience? A co on taki kulturalny się zrobił? - gdy wspomniała o Beth, ooo tak na pewno by mi pomogła, zrobiło mu się gorąco, ubranie zaraz zapewne samo wyschnie.
Poszedł mimowolnie za Beth.
- No przez to wiesz muszę gdzieś przenocować - przełkną ślinę - nie to chyba zły pomysł, nie chce wam tam się zwalać.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Odprowadził mnie tu całą drogę z trzeciej strefy.. - westchnęła, niezadowolona z tego. Zaprowadziła Reda na zaplecze i posadziła na krześle. Przyniosła mu ręcznik, żeby się wytarł. Na zapleczu zawsze było gorąco przez te wszystkie pracujące piece.
- Chcesz pączka albo drożdżówkę? - połozyła obok niego koc na małym stoliku.
- No tak, ale umyć się możesz i zjeść jakiś obiad, prawda? Mogę zadzwonić do Beth i ją uprzedzić, że przyjdziesz. - przestała się w końcu krzątać i podeszła do Reda, a potem pocałowała go w czubek głowy. Nie chciała się przytulać, bo zaraz byłaby też cała mokra.
Powrót do góry Go down
Red Ryder
- Nie jakoś nie mam ochoty... po tych karaluchach - usiadł na krześle wytarł się ręcznikiem i zaraz owiną kocem.
- Nie - niemal krzyknął - nie, nie nie dzwoń - powtórzył już spokojnie.
- Po co tu posiedze potem pójdziemy może razem albo jakoś tak... no tu dobrze - w głowie Reda siedziała cały czas Beth, nie mógł normalnie myśleć, nie zachowywał się normalnie, najgorsze jednak było co innego, nie czuł się winny. Postanowił zmienić temat.
- Wiesz co, byłem w tych tunelach, był tam studencik taki z wyprawy... - zaczął opowiadać.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Zmarszczyła brwi, widząc jego reakcję. Red nie ma ochoty na coś słodkiego od niej?
- Poczekaj chwilę. - rzuciła i poszła na przód sklepu, przekręciła karteczkę na drzwiach. "Zamknięte".
Potem wróciła do mężczyzny i usiadła na drugim krzesełku.
- No i co? O niego chodzi? Bo widzę, że coś jest nie tak. - dopytywala, bo przecież Red nigdy się tak nie zachowywał. Tym bardziej nie panikował na wieść o dzwonieniu do Beth.
Powrót do góry Go down
Red Ryder
- No byłem w tych tunelach, zalało nas, woda wypełniła wszystko, przez ten cholerny deszcz... ale zanim to się stało, spotkaliśmy kogoś - starał się nie myśleć o tym co stało się kilkanaście minut temu.
- Tam był młody chłopak, ale było z nim coś nie tak, był jeszcze robot który niemal był na zdechu, ale ten chłopak był dziwny, miał więcej siły ode mnie, jakby nadludzka siłę miał, ale nie wyglądał jak maszyna... - zamyślił sie na chwilę.
- Naina, nic mi nie jest, zmęczenie, tylko tyle, przepraszam.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Och! - przyłozyla teatralnym gestem dloń do ust. - Nie wiedziałam! Dobrze, że nic ci nie jest. - nie mogła się powstrzymać i przytuliła Reda do siebie, stojąc obok niego. Nie mogla usiedzieć.
- Nie wyglądał jak robot? - jeśli miał większą siłę niż Red to na prawdę musiało być dziwne. - Ale protezy można chyba pokryć jakąś syntetyczną skórą, prawda? Jak ktoś jest bogaty. - pogładziła go po plecach, czy raczej kocu na plecach.
- Mam nadzieję, że się nie zaziębisz. - dodała jeszcze. - Zrobię ci herbatę, dobrze?
Powrót do góry Go down
Red Ryder
Przytulił Naine nic nie mówiąc.
- Wisz co mam taką potrzebę jakąś wewnętrzną znalezienia go - dodał zamyślony, Ikar, Beth, Ikar, Beth, Beth, Beth.
Siedział wpatrując się w nieokreślony punkt, nieruchomo. Nie martwiło go to że całował Beth, martwiło go co innego, że mu się to podobał, może żałował nawet że wyszedł, a mógł wejść. Nawet nie słyszał jak proponowała mu Herbatę.
- Cooo? - podniósł na nią wzrok - aaa tak tak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Cukiernia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 36Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next