IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Liczba postów : 3941
dr Joshua Grant
First topic message reminder :

Pucu pucu pucu
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 3578
Emily Black
Joshua,
To również zdążyłam zauważyć. Mam nadzieję, że ze względu na łączące nas osoby jednak będzie ze mną rozmawiać. Przynajmniej na tyle, bym dowiedziała się czy mogę jej jakoś pomóc.
Bardzo dziekuję za informację o fenku, wcześniej na szczęście na niego nie trafiłam.
Mój mąż nie wspominał nic o tym projekcie. Nie sądzę jednak, by był do niego pozytywnie nastawiony.
Emily
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2043
Naina Webb
Joshua,
Tak. U mnie wszystko w porządku.
Mam nadzieję, że dbasz o siebie.
Naina
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Joshua,
Nie zmieniłam adresu zamieszkania jeśli chcesz się spotkać. Chyba, że wolisz inne miejsce.
Naina
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Cytat :
Czek na: 1000 kredytów, słownie: jeden tysiąc kredytów
dla Joshua Grant na konto XXX
od Naina Webb z konta XXX

Data xx.xx.xxxx

Podpis: Naina Webb
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1362
Beth Ryder
Josh,

W związku z niezależnymi ode mnie okolicznościami mogę się z Tobą spotkać dopiero w przyszłym tygodniu.
Dziękuję za życzenia.

Elisabeth Sanders
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 560
Megan Mclean
Drogi Joshu!

Składam Ci serdeczne gratulacje z okazji tej niespodziewanej informacji. To naprawdę wspaniałe wieści.
Oczywiście, że jestem gotowa a nawet nie mogę się tego doczekać, choć jeszcze tyle miesięcy oczekiwania przed nami. I wiesz co? Nawet pozwolę Ci tę rączkę wycierać.
Wyobrażam sobie jak musisz być podekscytowany. Pamiętaj patrz w przyszłość. To najważniejsze.
Nie martw się o mnie i moje zachcianki. Dajemy sobie jakoś radę. Pocieszam się, że niedługo organizm w końcu się przyzwyczai i będzie dobrze. Z to Ty przygotuj się na bieganie do lodówki o rożnych porach nocy by zaspokoić zachcianki żony.
Jeszcze raz serdecznie ci gratuluję.

Pozdrawiam serdecznie Meg
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 953
dr Victor Howard
Siemasz mój ulubiony dziwaku abstynencie wyrobów mięsnych,

Po szpitalu niesie się plotka, że żonę masz w ciąży? Gratuluję! Czy przyszły ojciec miałby ochotę wypić ze starym znajomym za zdrowie nadchodzącego potomka?

Victor
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2573
Theresa Reebentoff
Mój drogi przyjacielu,

mogłabym prosić Cię o wybaczenie, ale cóż to znaczy, jeśli nie raz i nie dwa prośba o wybaczenie będzie konieczna? Wiesz, jaka jestem. Wiesz, jak żyję. A mimo wszystko jako jeden z nielicznych podarowałeś mi więcej serca, niż przyszłoby mi do głowy prosić. Nigdy nie uda mi się wyrazić wdzięczności, jaką do Ciebie za to czuję.

Wiem, że od Twojego ślubu minęło już sporo czasu. Wiem, że w żaden sposób nie zareagowałam. Wiem, że... Ale chyba tego można się po mnie spodziewać, prawda? Na szczęście nigdy nikomu nie obiecywałam, że jestem uczciwa. A przynajmniej taką mam nadzieję.

W każdym razie... Nie mogłam być osobiście na Twoim ślubie, ale wiedz, że życzę Ci jak najdłuższego i jak najbardziej udanego związku. Miłość to dziwaczna rzecz. Czasem pokraczna. Czasem odbiegająca od naszych wyobrażeń. Żywię jednak nadzieję, że Tobie przyniesie spokój i szczęście. Bądźcie dla siebie wsparciem. I pamiętaj - zawsze, ale to zawsze bądź przy boku kobiety, którą kochasz. Pod warunkiem, że nie jest to Megan. Porzucone kobiety potrafią być okropnymi sukami.

Niech los Ci sprzyja, Joshua. Zasługujesz na to.

T.R.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 560
Megan Mclean
Drogi Joshu !

Najpewniej zaskoczę Cię ta informacją ale Hayden i ja pobraliśmy się. Zaskoczył mnie i przygotował niespodziankę w związku z czym była to kameralna uroczystość we dwoje.
Wszystko opowiem Ci przy najbliższym spotkaniu, którego już się nie mogę doczekać.

Pozdrawiam serdecznie Meg

ps. Listy kieruj na mój obecny adres XXXX

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 728
Isabela Grant
Joshuo,

Wciąż nie mogę uwierzyć w to jak mnie potraktowałeś, ani że nie zamierzasz godzić się na żaden kompromis. Niestety nie możesz anulować małżeństwa ze mną, ale przynajmniej nie będziesz musiał mnie już znosić. Moje dziecko i ja jesteśmy pod dobrą opieką. Przestań obdzwaniać moją rodzinę i przyjaciół. Jestem u Fanny. Nie próbuj mnie nachodzić, ani narzucać się Marchantom. Nie dzwoń. Nie będę z Tobą rozmawiać. Listów też nie otworzę. Mam nadzieję, że bawi Cię moje nieszczęście.

Isabela
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sterylnie czysta skrzyneczka Josha