Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Victor Howard

Idź do strony : Previous  1, 2, 3
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Victor Howard  Pią Gru 26, 2014 1:48 am

First topic message reminder :

Cool

***
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Victor Howard  Pią Lip 24, 2015 4:08 pm

Kochany Victorze,

Sprytnie ominąłeś temat swych psot i nie pochwaliłeś się ani jedną, tymczasem ja wprost umieram z ciekawości by dowiedzieć się czym wyprowadzałeś swą siostrę z równowagi i co przyszło jej znosić z ręki starszego brata. Urąb rąbka tajemnicy i zarysój nieco swój idealny wizerunek przed swą listowną przyjaciółką. Chyba mogę się tak nazwać skoro wymieniam z Tobą me sekrety a ma osoba wywołuje w Tobie braterkie odczucia. Mam nadzieję, że nie będziesz mi wyrzucał iż nadużywam naszych korespondencyjnych relacji by uzyskać interesujące mnie informacje.
Zastanawiam się jak odnieść się do twych słów o mej przebiegłości. Nie wydaje mi się bym taka w istocie była. Kuzynce Fanny na pewno w tym nie dorównuję.  Choć pewnie sama siebie nie ocenię obiektywnie ale mam nadzieję, że jednak choć trochę to potrafię. Twoje  słowa sprawiły, że będę miała nad czym rozmyślać w ciągu najbliższych dni.
Porzucając ten temat życzę Ci aby teraz w pracy towarzyszyło Ci samo pasmo sukcesów. W obecnej sytuacji najbardziej logicznym rozwiązaniem wydaje się Twój awans. Na pewno doskonale dałbyś sobie radę.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia
Aurora
Emma Cassell
Emma Cassell
Liczba postów : 437
Re: Victor Howard  Pią Lip 24, 2015 11:20 pm

Najdroższy przyjacielu

Nie odpisywałam, bo wiedziałam, że prędko zmienisz plany, mając tak napięty dyżur. Oczywiście, że wybaczam. Ratuj życie ludzkie, bo jeszcze napiszę artykuł o Twoich niedopatrzeniach!
Oczywiście, że pójdę jako osoba towarzysząca.

Emma
Ellie Hammerslay
Ellie Hammerslay
Liczba postów : 242
Re: Victor Howard  Nie Lip 26, 2015 8:14 am

Drogi Victorze,

Zaczynam odnosić wrażenie, że przypisujesz mi zbyt duże aspiracje w tych studiach psychologicznych. Nie zamierzam w pojedynkę działać niczym zwarta grupa wyspecjalizowanych naukowców. Nie zamierzam przeprowadzać doświadczeń ani badań. Chcę tylko teoretycznie zgłębić naturę ludzkiej psychiki, poszukać zależności, które nie były jeszcze poruszane w publikacjach. Dokopałam się już do paru interesujących (i nieco kontrowersyjnych) teorii. Nie będę jednak rozwodzić się nad nimi w liście, oszczędzając Ci tym samym kolejnych fal sceptycyzmu.
Dziękuję za ofiarowaną pomoc. Mam nadzieję, że kiedyś porozmawiamy na ten temat, obustronnie szanując swoją wiedzę i inteligencję. Na ten moment jednak chyba traktujesz mnie jak naiwną dziewczynę, która nie wiem, na co się porywa.

Ellie

Ps. Owszem. Mam nadzieję, że wyłapałeś również czas przeszły w składni zdania.


Ostatnio zmieniony przez Ellie Hammerslay dnia Pon Lip 27, 2015 8:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Victor Howard  Nie Lip 26, 2015 10:28 am

Drogi Victorze

Twój list wywołał na mej twarzy uśmiech od ucha do ucha. Jakże przebiegli i kreatywni potrafią być młodzi chłopcy, kiedy chcą dokuczyć swym siostrom. Biedna dziewczyna pewnie umierała ze strachu, kiedy ty doskonale się bawiłeś i chyba jestem okropna bo czytając tę historię również się ubawiłam. Wiem jednak, że będąc na miejscu Twej siostry nie byłabym tak rozbawiona, choć po laniu, które sprawił Ci ojciec na pewno serce jej zmiękło. Myślałam nad tym jak Twoja żywa inteligencja i poczucie humoru przydają Ci się w pracy. Jak sądzę jesteś ulubieńcem pacjentek, które potrafisz uspokoić lub rozbawić jednym zdaniem.
Chętnie bym poznała Twoją siostrę i powymieniała z nią uwagi na temat tego diabła, który siedzi ci za skórą. A skoro mowa o poznawaniu to mam nadzieję, że otrzymałeś zaproszenie do pana Granta. Wybacz mi mą śmiałość ale pomyślała, że to może być doskonałą okazją byśmy w końcu się poznali, bo tak fortunnie się złożyło, iż również otrzymałam zaproszenie na to przyjęcie.
Wybacz mi moją ignorancję. Niezbyt orientuję się w ścieżce kariery medycznej a, że cenię Twą osobę to uważam, że zasłużyłeś na awans, nawet jeżeli to nie byłby od razu chirurg. Mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci, iż taką ufność pokładam w Twe zdolności zawodowe.
Nie będę Ci już dziś zbyt wiele czasu zajmować. Z niecierpliwością będę czekać na Twą odpowiedź.

Aurora
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Victor Howard  Sro Lip 29, 2015 6:59 pm

Kochany Victorze

Z przyjemnością poznam Twą przyjaciółkę. Jestem pewna, że musi być wyjątkową osobą skoro takie więzi Cię z nią łączą. I możesz być pewiem, że nie omieszkam szczegółowo wypytać jej o Twe wybryki. Czy udzieliłeś jej już szczegółowych instrukcji o czym może mi opowiedzieć a co powinna zachowac dla siebie? Mam nadzieję, że nie będzie się trzymała Twych wytycznych.
Będę w takim wypadku odliczać godziny do wieczoru u pana Granta i mam nadzieję, że rozpoznam Cię w śród gości, choć pewnie to Ty wypatrzysz mnie prędzej. Wszak z tym utrapionym kolorem włosów nigdzie nie będę miała szansy się ukryć.
Jak dobrze, że nie zamierzasz rezygnować z naszej korespodnecji. Dni bez Twych listów wydawałyby mi się puste więc nadal będe ich wyglądać licząc, że umilą mi dzień i wywołają uśmiech na mej buzi. Czuję, że nie będę dziś spać z niecierpliwość w oczekiwaniu jutra.

Twoja przyjaciółka
Aurora
Ellie Hammerslay
Ellie Hammerslay
Liczba postów : 242
Re: Victor Howard  Czw Lip 30, 2015 8:38 am

Reakcja Ellie na poprzedni list Victora:

Victor Howard - Page 3 Dxilat

Wygoda czytania:
Emma Cassell
Emma Cassell
Liczba postów : 437
Re: Victor Howard  Wto Wrz 01, 2015 9:31 am

Kochany Victorze

Z przyjemnością wybiorę się do teatru z Tobą, ale tylko jeśli po mnie przyjdziesz.

Całuję
Emma
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Victor Howard  Pią Wrz 04, 2015 4:24 pm

Victorze

Nie wiem dlaczego czekałeś na mój list wszak to Twoja kolej była na odpowiedź. Sądziłam, że nie jesteś zainteresowany podtrzymywaniem naszej korespondencji. Oczywiście jeżeli sobie życzysz możemy, zgodnie z obietnicą ją kontynuować.

Z poważaniem
A. Osel
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Victor Howard  Nie Wrz 06, 2015 9:58 pm

Rozumiem...

A.
Ellie Hammerslay
Ellie Hammerslay
Liczba postów : 242
Re: Victor Howard  Wto Lis 03, 2015 9:43 am

(Ellie pisze list)

Drogi Victorze,

wybacz mi tak długie milczenie. Wiele spraw nałożyło się na siebie i miałam mętlik w głowie. Nadal mam. Swoje studia porzuciłam, chyba jednak nie mam ochoty zgłębiać tego tematu. Ani nie jestem psychologiem, ani analitykiem zachowań.
Jednak z chęcią przystanęła na spotkanie. Co powiesz na jakąś przyjemną kawiarnię?

Ellie
Ellie Hammerslay
Ellie Hammerslay
Liczba postów : 242
Re: Victor Howard  Pon Lis 09, 2015 10:17 am

Drogi Victorze,

zatem czekam na Ciebie po pracy. Spokojny spacer brzmi zachęcająco.

Do zobaczenia,
Ellie
Lucy Brightlight
Lucy Brightlight
Liczba postów : 282
Re: Victor Howard  Czw Lis 26, 2015 10:57 pm

Victorze,
minęło tyle czasu odkąd ostatni raz rozmawialiśmy. Bardzo się cieszę, że do mnie napisałeś. Zabawna rzecz- uczyniłeś to dawno temu, na co wskazuje stempel na kopercie. List jednak znalazłam w skrzynce dopiero wczoraj.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Słyszałam o tym, co stało się Twojej przełożonej, Wiktorii Beowulf. W redakcji cały czas ktoś wymyśla inne rozwiązanie tej zagadki. Liczę na to, że Twoja kariera wciąż prężnie się rozwija i już niedługo zostaniesz znanym i cenionym chirurgiem.
U mnie wszystko dobrze. Wciąż pracuję jako asystentka pana Marchanta, w Kronice. Odkąd jego żona zrezygnowała z Podszewki panuje tu większy spokój.

Pozdrawiam gorąco, Lucy.
Emma Cassell
Emma Cassell
Liczba postów : 437
Re: Victor Howard  Czw Lis 26, 2015 11:04 pm

Kochany Victorze

Dostałam propozycję uczestnictwa w wielkim pokazie mody autorstwa Odette Pircy. Dzięki niemu będę miała artykuł na wyłączność i potrzebuję wsparcia, dlatego idziesz ze mną. Jeśli nie będziesz miał czasu w terminie xxx, będę zmuszona poprosić o towarzystwo Nathaniela.

Czekam na odpowiedź
Emma
Lucy Brightlight
Lucy Brightlight
Liczba postów : 282
Re: Victor Howard  Wto Gru 01, 2015 5:59 pm

Victorze,
nigdy nie wiadomo co przyniesie los. Jest jak pudełko czekoladek z nadzieniem. Nigdy nie wiesz, na jaką trafisz. Ciekawe co by się stało, gdyby list trafił jednak do mnie na czas?
Chętnie wybiorę się z Tobą na kawę i posłucham o Twoich lekarskich sukcesach. Kto wie, może w przyszłości będę się chwalić znajomym, że Cię znam?

Lucy.
Lucy Brightlight
Lucy Brightlight
Liczba postów : 282
Re: Victor Howard  Sob Gru 19, 2015 8:21 pm

Victorze,
ależ nie myśl, że przyjmuję Twoje zaproszenie jedynie ze względu na świetlaną karierę jaka stoi przed tobą. Oczywistą rzeczą jest przecież, że wybiorę się z Tobą na spotkanie z najczystszej sympatii jaką Cię darzę.
Zabawna rzecz. Czy pamiętasz, że to właśnie podczas Święta Ognia się poznaliśmy? To byłoby miłe uczczenie rocznicy, nie sądzisz?

Lucy.
Ellie Hammerslay
Ellie Hammerslay
Liczba postów : 242
Re: Victor Howard  Nie Gru 20, 2015 8:46 pm

Drogi Victorze,

Ostatnie popołudnie było naprawdę sympatycznie spędzonym czasem. Naładowało mnie to pozytywną energią, także nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować za Twoje towarzystwo. Mam nadzieję, że to nie jedyny piknik, jak przyjdzie nam ze sobą spędzić.
Otrzymałam kolejne wezwanie na komisariat, co popsuło mi nieco humor. Dlatego będzie mi niezmiernie miło, jeśli spotkamy się na Święcie Ognia i przestanę myśleć o ostatnich wydarzeniach. Strach się przyznać, ale Twoje towarzystwo wpływa na mnie kojąco.

Ellie


Emma Cassell
Emma Cassell
Liczba postów : 437
Re: Victor Howard  Sob Gru 26, 2015 4:10 pm

Posłaniec przyniósł paczuszkę z eleganckim brązowym krawatem i liścikiem.

Wszystkiego najlepszego z okazji Święta Ognia
Emma
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Victor Howard  Sob Sty 09, 2016 4:48 pm

Vikusiu!
Liczę na to, że odnajdziesz ten list, wśród tony korespondencji od wielbicielek i fanek. Tak ten czas leci, że ani się obejrzałem a tu kolejne Święto Ognia! Spotkalibyśmy się i napili dobrego alkoholu, w niezobowiązującej atmosferze (słowo daje, jeszcze jedna impreza pod krawatem i moja równowaga psychiczna zostanie zachwiana). Kiedy masz czas?
Josh

P. S Chajtam się za miesiąc, takie tam. Opowiem więcej jak się zobaczymy
Lucy Brightlight
Lucy Brightlight
Liczba postów : 282
Re: Victor Howard  Nie Sty 31, 2016 2:34 pm

Victorze,
bardzo dziękuję ci za mile spędzony czas na festynie,

Lucy.
Emma Cassell
Emma Cassell
Liczba postów : 437
Re: Victor Howard  Pon Lut 01, 2016 8:52 pm

Najdroższy Victorze


Cały czas przebywam na urlopie, bo rodzice uparli się, bym nie wracała jeszcze do obowiązków w redakcji. Na szczęście pan Marchant jest wyrozumiały i jeszcze nie wymusił na mnie wyboru między pracą a zwolnieniem.
Z Nathanielem spotkałam się kilka razy i nie wiem co ci opowiedział, ale z tego raczej nic poważnego nie będzie. Jest to bardzo miły mężczyzna i myślę, że pozostaniemy dobrymi kolegami.
Dobrze wiesz, że zawsze jestem zajęta i zabiegana, a obecnie moje problemy zdrowotne nie pasują do randek. Jeśli masz ochotę, zapraszam do siebie na kieliszek nowej nalewki ojca. Ostatnio próbował jej Jonathan, mój kolega z redakcji. Udało mu się wyciągnąć mnie na festyn, co dobrze mi zrobiło i z chęcią wybrałabym się z Tobą na jakiś spacer.
Tęsknie za moim najlepszym przyjacielem i nie gniewam się w żadnym wypadku.

Twoja na zawsze
Emma
Emma Cassell
Emma Cassell
Liczba postów : 437
Re: Victor Howard  Sob Lut 06, 2016 2:59 pm

Mój drogi

Trudno mi stwierdzić, czy jestem gotowa, chociaż czuję narastający obowiązek. Zapewne w ciągu kilku dni zdecyduję się odwiedzić redakcję.
Nie chciałabym jednak aby powtórzyło się moje omdlenie, gdy będę w pracy,więc trochę się obawiam powrotu. Mam cukrzyce. Proszę, nie traktuj mnie jednak jak lekarz pacjenta. Jestem już pod opieką jednego.
Czekam na wizytę

Twoja
Emma
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Victor Howard  Wto Lut 09, 2016 3:50 pm

Ellie Hammerslay
Ellie Hammerslay
Liczba postów : 242
Re: Victor Howard  Wto Kwi 26, 2016 9:58 am

Paczka dotarła do Victora bez adresata. Bez jakiegokolwiek liściku, czy choćby inicjałów. Ale i tak z pewnością wiedział, kto ją nadesłał. Bowiem w paczce znajdowała się marynarka Victora, którą zostawił u Ellie - pocięta w paski i doszczętnie zniszczona.
Emma Cassell
Emma Cassell
Liczba postów : 437
Re: Victor Howard  Czw Maj 12, 2016 9:06 pm

Kochany Victorze

Kilka dni temu postanowiłam wrócić do redakcji. Zostałam ciepło przyjęta i mogę stwierdzić, że bardzo brakowało mi tej pracy.
Już nawet mama przestała się boczyć!

Po cóż ci nowa marynarka? Tak szybko zniszczyłeś ostatnią czy szykujesz ją na specjalną okazję?

Twoja
Emma
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Victor Howard  Pią Maj 20, 2016 1:08 pm

Szanowny Łamaczu Serc Niewieścich
Ano dobrze słyszałeś, zostanę ojcem! I to takim czynnym, a nie na odległość. Mam czas w przyszłym tygodniu i mam dla Ciebie też propozycję nie do odrzucenia, ale to już jak się spotkamy
Josh.
Sponsored content
Re: Victor Howard 

Victor Howard
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Similar topics
-
» Victor Howard
» Victor Howard
» Wiktoria - Victor 7.08.2865
» Victor - Josh (godziny wieczorne)
» Victor - Josh (gdzieś między) 19 a 25 września

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: