IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Skrzynka pocztowa Faith

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 533
Faith Moncreiff
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 1591
Sylvia Valmount
Faith w małym woreczku dostała 5 JW, bez żadnego liściku.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 281
Thorsten Faust
Do Faith von der Star

Z racji iż jestem zadowolony z pani usług i naprawiany przez panią sprzęt nie zepsuł się i działa wyśmienicie. Chciałbym jeszcze raz skorzystać z pani usług. Stałem się szczęśliwym posiadaczem mechanicznych szachów. Niestety jest problem. Jedna z figur, tych ważniejszych, może i najważniejszych, hetman, nie działa. Być może było to skutkiem niewłaściwego ruchu.
Gdyby była pani łaskawa spojrzeć swoim fachowym okiem.

Z poważaniem
Thorsten Faust

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
Wodzirej
Litery listu powycinane był z gazet.

Widzimy, że lubisz drogie suknie i noce z politykami. Sprzedajna dziwko, jesteś na liście.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 858
Alexander Willoughby
Faith dostała paczkę, w której były dwie książki: "Iluzje świata" i "Czekając na Mechota" Bethuela Semetta. W pierwszej z nich liścik.

Zapomniałaś o nich. A ja nie mogę zapomnieć o Tobie.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 806
Wodzirej
Niewielka karteczka, wypełniona drobnym, nieznanym charakterem pisma:

Cytat :
1 lipca 20:00 Stara Rzeźnia

Przyjaciel
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Faith, prezentów nigdy się nie zwraca. To zasada stara jak świat. Tak samo jak liczenie się z konsekwencjami swoich działań. Chciałaś ode mnie planu, jakiejś idei co miałoby nas łączyć. Nie mogę Cię zmusić do tego byś podzielała moja wizję. To w Twoich rękach leży decyzja po której stronie stanąć. Czy po stronie tych, dla których jesteś tylko bronią i głosem, ale kiedy przyjdą ciężkie czasy - zapomną o tobie, czy po stronie mężczyzny, który Cię pokochał. Wiem, że się wahasz. Więc powiedz mi. Mam zaakceptować świat, w którym Cię nie ma, czy dzielić go z Tobą?
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Wiem, że oczekiwałem od Ciebie wiele, a teraz oczekuje coś prawie niemożliwego. A ja zapomniałem jak trzeba dbać o kobietę, na której mi zależy. Pojawiłaś się znikąd, jesteś gwałtowna niczym burza piaskowa. Zgarniasz wszystko na swojej drodze. Ja nie dam Ci wszystkiego, nie jestem w stanie. Wybacz mi mój egoizm podczas ostatniej rozmowy. Wiem, że nic nie zmieni się z dnia na dzień,  ale mam nadzieje, że mi zaufasz.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Obawiam się, że moja szczerość może nie iść w parze z Twoim zaufaniem. Nie jestem ideałem człowieka, nigdy nie starałem się nim być. Pytaj o cokolwiek, ale nie obiecuję prostych odpowiedzi. W zamian oczekuje jedynie konkretnie przedstawionej decyzji. Nie cierpię błądzić po omacku.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Masz czasu pod dostatkiem. Po podjęciu jakiejś decyzji juz tak łatwo jej nie zmieniam. Zwłaszcza jak mi na czymś zależy. I w życiu i w pracy. Będę czekać. Jeżeli czegoś będziesz potrzebować - pisz. A książki dostaniesz z powrotem, kiedy mnie odwiedzisz, okropna kobieto.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Myśl co chcesz, okrutna kobieto. A ja coś czuje, ze niedługo zepsuje mi się chłodziarka.

P.S. W sumie to strasznie mnie kręcisz w spodniach i koszuli.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
W takim razie, wedle twojego mniemania, to kostkarka również mi nie potrzebna, bo powinienem srać kostkami lodu.

P.S. Widzisz, każdy ma swoje zboczenia. Ty możesz wchodzić mi do łóżka w ogrodniczkach.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Widzisz, a Ty mnie uważasz tylko za buca z elity. A teraz w dodatku jestem bucem z elity zniżającym się do rynsztoku. Dziękuję, zawsze mile czytam Twoje słowa krytyki.

A co do przychodzenia bez ogrodniczek... Skoro musisz... niechętnie się zgadzam.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
W takim razie mam się do kogo się zwrócić gdy zgubię drogę w życiu, bądź poczuję, że moja moralność szwankuje.

A Ciebie nigdy więcej nie wyproszę z pokoju. Zwłaszcza jak będziesz nago.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Myliłem się pisząc, że jesteś okrutną kobietą. Jesteś aniołem, który czuwa nad moją udręczoną duszą. Cóż ja bym bez ciebie zrobił.

Nie udało mi się Cię okłamać od ponad tygodnia. To jakiś sukces. W dodatku wściekła odesłałaś mi książki, a teraz wymieniasz ze mną korespondencję. Kolejny triumf.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Jeżeli będziesz chciała do mnie przyjść, uważaj. Nie daj się sprowokować. Na ulicy będzie więcej patroli. Na ulicy Czterdziestej swój rewir ma dwóch gliniarzy, rudy i blondyn z charakterystyczną blizną na policzku. Nie będą Ci robić problemów. 

Uważaj na siebie.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 73
Benjamin Boozer
Hej Mała!
Musimy się w końcu spotkać. Ostatnio nie miałem głowy do praktycznie niczego. No i ten, martwiłem się. Musisz mnie odwiedzić, chociażby po to, bym mógł odetchnąć z ulgą, widząc Cię w jednym kawałku. Możesz nawet wpaść do Claudette. Coś czuje że będę mieć teraz kupę roboty.
Benny
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Skrzynka pocztowa Faith
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» PokeWars