IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Rozpoznaj swoje sersuszko!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Jesteś pewien, że swoją miłość rozpoznasz wszędzie? Możesz się sprawdzić.

Zabawa polega na tym, że pary dzielą się, i kobiety chowa się za specjalnym parawanem, wysuwając przez wyznaczony otwór jedynie dłoń. Partner za pomocą dotyku musi zgadnąć, czy to jego najdroższa, czy też nie.

  • Aby sprawdzić swoje możliwości, ustalony jest próg:
    percepcja + 2K6 > 20
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
avatar
dr Joshua Grant
<- festyn

6+20 = 26

W zasadzie to nie przemyślał tego. Wszak będzie zmuszony dotykać obcych dłoni.! Dobrze, że miał przy sobie spirytus do odkażania.
Był całkiem rozgarniętym chłopem, więc po dotknięciu trzech obcych dłoni, wiedział, że to nie dłoń Nainy. Jednak była zbyt delikatna, zupełnie nie pasująca do kobiety pracującej dłońmi. Druga była za stara (FU), trzecia za wielka. W końcu chwycił czwartą, przejeżdżając mechanicznym kciukiem po jej wnętrzu. Rozmiar się zgadzał, tak samo jej spracowanie.
- Mam Cię - zaśmiał się zza kotary.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2043
avatar
Naina Webb
Naina nie do konca byla przekonana, bo przeciez ktoś ją bedzie dotykał. Nawet jak w dłon za kotarami.
- Masz - roześmiała sie i wyszla zza przesłony, rozbawiona - Po czym poznales? - spojrzala na swoje rece.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
avatar
dr Joshua Grant
Uśmiechnął się zadowolony z własnego drobnego zwycięstwa.
- Posiadasz bardzo drobne dłonie, do tego szczupłe palce. Masz je jednak nieco szorstkie. W końcu pracujesz rękoma, jak ja - wskazał na swoją dłoń, na której miał stwardnienia i drobne blizny od długotrwałego operowania kluczem francuskim i innymi narzędziami. Były jak świadectwo ciężkiej pracy, którą wykonywał wiele lat.
To było proste ! Geniusze tak miały, czyż nie ? Uśmiechnął się do niej i musnął dyskretnie wnętrze jej dłoni palcami. Taki drobny kontakt fizyczny budował napięcie i rozpalały wyobraźnie.

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2043
avatar
Naina Webb
Przyjrzała się swoim dłoniom w trakcie gdy mówił.
- Mam brzydkie dłonie - stwierdziła, bo jakoś tak w pamiec zapadly jej dłonie Emily, zadbane, miękkie i ladne. A nie to, co ona.. I na pewno brzydsze niz dłonie Wiktorii.
- Co dalej? - rozejrzała się. Na moment zacisnęła dłon, zamykając jego palec w niej i prawie od razu puscila.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
avatar
dr Joshua Grant
Gdy ta wypuściła jego palec z zacisku, sięgnął swoją dłoń do jej. Był taki tłok, że wątpliwe, by ktoś zwrócił na to uwagę.
- Masz je zmęczone pracą, a to różnica. - powiedział jej do ucha. Mogła wyczuć to, że mimo dość chłopięcej aparycji Granta, dłonie akurat miał silne, poznaczone stwardnieniami po odciskach. - Masz je bardzo zgrabne i kobiece. Wiem co mówię - uśmiechnął się, podniósł jej dłoń i musnął jej wierzch ustami przelotnie.
- Chodźmy. Widziałem stoisko z jedzeniem - wrócili na teren festynu

-> festyn
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 243
avatar
Ezekiel Fitzroy
< Festyn

Co? Jakie dłonie? Co dłonie? Nie zdążył odpowiedzieć, a brązowa czupryna Mabel czmychała już w inną stronę. Poszedł z nią dlatego, że... a po prostu za nią poszedł. To nie tak, że pewnie by się zgubił w tym dziwnym towarzystwie roześmianych ludzi!
Stanął przed stanowiskami  jako jeden z tych panów, którzy chcą odgadnąć gdzie znajdują się rączki partnerki. Zaraz zostali wszyscy delikwenci odwróceni tyłem do boksów.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 791
avatar
Mabel Grey
Mabel z kolei udała się za kotarę i wystawiła przez szparę między dwiema zasłonami rąsię. Przez myśl przemknął jej bardzo mądry jak na nią wywód: jak ta zabawa niby działa? Jeśli jakiś delikwent umyśli sobie, że jest jego ukochaną i wyciągnie ją zza zasłony zanim zrobi to Ezekiel będzie po zabawie! Ale nic. Póki co czekała cierpliwie rozbawiona myślą, że Ezek miał rozpoznać ją tylko po dłoni. Bo jej dłoni dotykał... może ze dwa razy, kiedy gdzieś go ciągała. A i to tylko przez krótką chwilę!
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 243
avatar
Ezekiel Fitzroy
Ezekiel stał i zastanawiał się o co chodzi w tej grze. Prowadzący coś powiedział, a w tym momencie wszyscy panowie się odwrócili. Fitzroy zorientował się dopiero za chwilę, że musi kogoś wybrać. Już miał chwytać jakąś dziewoję za rączki, jednak ubiegł go koleżka i tyle było z jego wyboru! Tak czy siak ujął dłonie nieznanej na razie niewiasty. Wychyliła się zza parawanu jakaś szczerbata kobita pod pięćdziesiątkę. Odpowiedział jej równie uroczym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 791
avatar
Mabel Grey
Tymczasem Mabel schowana za parawanem poczuła jak ktoś dotyka jej dłoni. Wychyliła się więc, a tam powitał ją pryszczaty młodziak. I do tego rudy! No za co?
- Źle! - oświadczyła mu i wystawiła jęzor.
Rozejrzała się na prawo i lewo aż wyłapała wzrokiem Ezka. Parsknęła śmiechem widząc kogo upolował. Pewnie wymienili spojrzenia no i... no i co? Chyba tak szybko się nie poddadzą. Znowu skoczyła za parawanik.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 243
avatar
Ezekiel Fitzroy
Cholera. Znowu to zrobili. Wszyscy. Tym razem pan Ezekiel tylko ustawił się przy boksie i wychylał głowę jak żyrafa albo taka jedna Emma i Giselle w poszukiwaniu kolejnych skandali. Kiedy panny wychyliły się zza parawanów, Fitzroy podszedł do tego, za którym jeszcze przed chwilą kryła się Mabel i przepchał się przed jakimś typkiem.
- Moja. - powiedział do niego, w sumie to nie wiadomo co to miało znaczyć. Jakby sobie ją zaklepał. Mistrzem podrywu to on nie był, ale grunt, że młoda dama za parawanem tego nie słyszała. Widzieć, być może widziała jak się tamten facet burzy! A potem złapał ją za dłonie. Dumny. Zadowolony z siebie.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 791
avatar
Mabel Grey
Mabel z kolei zupełnie nieświadoma tego małego cheatu ze strony Ezekiela ucieszyła się niezmiernie, kiedy wychyliła się zza parawanu i zamiast stojącego tam wcześniej bubka ujrzała jego. Chociaż nawet gdyby wiedziała pewnie raczej chwaliłaby za pomysłowość, niż burzyła się o łamanie zasad.
Wyszła sobie więc zza kurtyny.
- Brawo, zgadłeś. To ja! - oświadczyła uśmiechając się promiennie, z dłońmi w dłoniach Ezekiela.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 243
avatar
Ezekiel Fitzroy
Autorka, która grała Ezekielem kliknęła na Mabel, wybrała opcję "Flirtuj", a następnie "Trzymaj za dłonie" i tak też postąpił Ezekiel. Tak sobie huśtał w tę i z powrotem. Z głupimi uśmiechami. I nie puszczał jej tak, aż się nie odsunęła!
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 791
avatar
Mabel Grey
A Mabel miała wysoki zielony wskaźnik pod portretem Ezekiela w znajomych, więc bez oporów dała potrzymać mu się za ręce. I teraz powinno się nad nimi pojawić serduszko, bo Ezek wykonał romantyczny gest!
Mabel z kolei długo huśtała się tak z nim, też się uśmiechając. Wydawał się taki zadowolony z siebie, że aż przyjemnie było patrzeć.
- Eee... chyba blokujemy innych - zauważyła bystrze, widząc jak kolejni kandydaci i kandydatki ustawiają się do zabawy. Toteż puściła jedną jego dłoń, a za drugą pociągnęła go na bok.
---> festyn
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Rozpoznaj swoje sersuszko!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Vixa ~ Bo w życiu trzeba walczyć o swoje
» „(...) ktoś dziś chce stracić swoje skrzydełka” [Nathair, Yury]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: * EVENTY * :: Święto Zakochanych-