Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Lily- Emily (13.10.2865)

Liliane Fitzroy
Liliane Fitzroy
Liczba postów : 528
Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 9:42 am

Lily starała się namierzyć moment, w którym Olesława nie będzie w domu. Dupek wyraźnie nie chciał, by Lily kontaktowała się z Emily.
Fassbender jednak miałą jego zdanie w głębokim poważaniem. Nie chciała jednak robić kłopotu Emily, więc zadzwoniła wtedy, gdy Olek powinien być w pracy.
- Jak się czujesz kochana ? Tak bardzo bym chciała cię odwiedzić...- westchnęła przez telefon.
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 10:05 am

Spodziewała się telefonu czy nie? Sama nie wiedziała. Sprawa z Lilianne trochę się komplikowała i sama nie wiedziała co z tym zrobić. Odebrała więc telefon podany jej przez służbę i poprawiła się w wózku.
- Lily? - uśmiechnęła się ciepło do słuchawki - Już lepiej.. o ile tak to można nazwać.. Jak się czujesz? Wszystko w porządku?
Liliane Fitzroy
Liliane Fitzroy
Liczba postów : 528
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 10:17 am

- Ja w porządku. Mam teraz więcej obowiązków, odkąd Pani Marchant poszła na zwolenienie, ale daję sobie radę. - powiedziała - Bym cię odwiedziła, ale nie chcę robić Ci problemów, twój mąż nie jest do końca normalny - nie dbała o to, że obraża pana Blacka. Nienawidziła go.
- Kiedy zakładają Ci protezy ? Chcę byś zatańczyła na moim weselu - zaśmiała się cicho
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 10:21 am

- Możesz przecież przyjść jak będzie w pracy.. - zaproponowała, ale urwała zdanie jakoś tak za szybko. Cały czas coś jej nie grało.
- Jeszcze trochę. Trzeba je złożyć i dopasować, nie znam się na tym kompletnie - westchnęła lekko - Ale ot nie bedzie takie łatwe, muszę nauczyć się je używać, rehabilitacja trwa całkiem długo.. Nie wiem czy będę normalnie chodzić na twoim ślubie, Lily - wyjaśniła może trochę smutno.
Liliane Fitzroy
Liliane Fitzroy
Liczba postów : 528
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 10:36 am

Lily wyraźnie się ożywiła.
- Mogę? Twoja służba mnie nie wyda ? Bo jak tak, to jestem za dwa kwadranse - w końcu musiała się dostać z drugiej strony do centrum.
- I nie martw się, czy na wózku, czy z kulami, czy bez, nadal będziesz wyglądać olśniewająco - zapewniła ją
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 11:08 am

- Zawsze możemy zobaczyć się w kawiarni. A na służbę też jest sposób jeśli chcesz przyjść tutaj - stwierdziła.
Uśmiechnęła się do słuchawki na kolejne jej słowa.
- Lily, nie musisz.. Wyglądam strasznie, niezależnie od tego co starasz się mi wmówić. Nie musisz kłamać
Liliane Fitzroy
Liliane Fitzroy
Liczba postów : 528
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 11:14 am

- W takim razie będę u Ciebie. Wolę porozmawiać z Tobą, bez upierdliwych gapiów. I nie dyskutuj z p.o naczelnej Podszewki, w końcu mam oko i nosa, prawda? - zaśmiała się wdzięcznie. - Przygotuj wino, koniecznie białe.
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 11:18 am

- No dobrze. Ale zdania nie zmienię i tak - westchnęła. Poklepala metalowego psa po łbie co było słychać po głuchym dźwięku uderzeń dłoni w metal.
- Białe, tak? Ja teraz raczej nie pije, coś tam z krwią.. za dużo jej straciłam i na razie nie mogę. Jakoś tak w każdym razie - wyjaśniła.
- A co u ciebie? Jak przygotowania?
Liliane Fitzroy
Liliane Fitzroy
Liczba postów : 528
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 11:50 am

- Och utrata krwi? To czerwone - zaśmiała się. Świadomość szkodliwości alkoholu, nie była w tamtych czasach zbyt rozwinięta. - I sok z buraka.
Upiła łyk kawy.
- Och Nico wszystkim się zajmuję, chciałabym tą farsę już mieć za sobą - machnęła ręką
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 11:55 am

- oh, z buraka - aż było słychać jak się krzywi.
- a sukienka? Na ślub i na wesele? Będziesz musiała wybrać się beze mnie - westchnęła
Liliane Fitzroy
Liliane Fitzroy
Liczba postów : 528
Re: Lily- Emily (13.10.2865)  Pon Mar 23, 2015 12:13 pm

- Nie jeszcze nie. Zrobię to pewnie dzisiaj. Och kochana, idę do Ciebie w takim razie, czekaj na mnie z winkiem i uroczym uśmiechem - trzask słuchawką

KONIEC
Sponsored content
Re: Lily- Emily (13.10.2865) 

Lily- Emily (13.10.2865)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Emily - Oliver, 6.08.2865
» Emily - Henry (7.08.2865)
» Ned - Silver (21.10.2865)
» Charlotte - Henry (29.10.2865)
» Henry - Emily

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: Rozmowy telefoniczne-
Skocz do: