IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Laboratorium Mechaniczne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Admin
Liczba postów : 4129
Admin
First topic message reminder :

Wielki budynek w centrum miasta. Liczy dziesięć pięter oraz dziesięć kondygnacji podziemnych laboratoriów. Im niższy poziom, tym więcej potrzebnych uprawnień by się tam dostać. Przeciętni pracownicy nie mają nawet pojęcia o istnieniu większości z nich. Wykonuje się tam skomplikowane eksperymenty oraz wynalazki.

Pracownicy fabularni:

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Paź 22, 2015 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Liczba postów : 2043
Naina Webb
Ledwo złapała pilotkę i znów pokręciła głową z niedowierzaniem. Może gdyby ona była tak pewna siebie to byłoby jej łatwiej w życiu?
- Tak, tak, olśniona i oczarowana. - rzuciła rozbawiona, może nawet trochę złośliwiei i dała się podnieść do pionu. - Na prawdę jesteś niemożliwy.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 206
Hans Andersen
- Ha, nie uwierzyłbym, gdybyś powiedział,a, ze jest inaczej! - Odparł, falując brwiami jak znani latynoscy amanci. Pochwycił Nainę pewniej i okręcił ją w tym niby tańcu.
- Słuchaj, chodźmy na tańce wieczorem. - Zaproponował, wciąż trzymając kobietę w ramionach.
Uśmiechnął się... co też Hansowi po głowie chodziło?
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Hans, ja mam pracę. To takie coś, co robi się żeby mieć pieniądze. - zakręciła się jeszcze raz podążając za jego krokami, ale gdy się zatrzymali odsunęła się o krok i puściła go.
- Czasem mam tylko wolne niedziele. - dodała. No.. może to była jakaś sugestia.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
- No dobrze, ale masz teraz wolne popołudnie, prawda? No to... ja się ze swojej pracy urwę... oj Naina, nie chciałabyś poszaleć?
Puścił do niej oczko.
- Przecież cię odprowadzę do domu i pan Marchant dostanie cię całą i zdrową. Hm?
I może tedy też poflirtuje nieco z jego siostrą.
- No, nie chcesz się poczuć jak taka młoda pannica co się rodzicom wymyka?
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Nie masz się urywać z pracy, bo zaraz żadnej nie będziesz miał. - jej głos nabrał matczynych tonów. Zdecydowanie to ona była głosem rozsądku, a przynajmniej próbowała. A pójscie na tańce wiązało się z jakimś tam publicznym pokazaniem się. A tego Naina unikała. Nie lubiła gdy ludzie zwracaja na nią zbyt duża uwagę.
- jestem tylko trochę od ciebie młodsza i daleko mi do młodej pannicy. - westchnęła. - A dzisiaj muszę jeszcze zrobić kolację.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
Westchnął ciężko.
- No to możesz mnie na tę kolację zaprosić, o. - Uznał. Widać, był nieugięty. - Co, co, co ci daleko? Ej, ja też nie jestem taki stary. - Skrzywił się i nieco odsunął. - Jestem? A nie, jeszcze chwila a żadna mnie nie będzie chciała bo będę starym bucem!
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Nie mogę, to kolacja dla państwa Marchant, głupolu. - jak widać był nieugięty w swoim kombinatorstwie. Ale było to aż zabawne.
- Na prawdę, zaprowadzę cię do Beth i ją zapytam o to wszystko! Obiecuję! - jeśli sądziła, że go tym speszy to pewnie grubo się myliła. Nie tak łatwo zbić z tropu Hansa.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
- Ty naprawdę mi żony szukasz! - Zaśmiał się i puścił dziewczynę. Odsunął się o kok i spojrzał po Nainie. Uśmiechnął się lekko - zdawał się już teraz nie mieć tej otoczki dumnego kogucika ani wybujałego ego. Chwilę nic nie mówił tylko patrzył tymi niebieskimi oczkami na dziewczynę przed sobą.
- Dobrze, to może umówimy się na niedzielę? - Uśmiechnął się i zaśpiewał - W poniedziałek, w poniedziałek ja nie mogę bo pomagam mamie. A we wtorek. a we wtorek i w środę Ty masz w domu pranie. No a w czwartek, no a w czwartek ja mam dyżur. W piątek, w piątek dwa zebrania. Ty w sobotę, ty w sobotę też nie możesz, bo na lekcje ganiasz. Ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas!
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Nie zapędzaj się, Beth ma męża. - pogroziła mu palcem. - Poza tym nie szukam ci żony, tylko staram się coś udowodnić. - splotła dłonie na piersi i przez chwilę też obserwowala go bez słowa. A potem już chciała powiedzieć, że pomyśli nad tą niedzielą, ale on zaczał śpiewać! I zwracać na siebie uwagę ludzi!
- Hans cicho, cicho! - podeszła do niego i zaczęła go uciszać rozglądając się raz czy dwa na boki. - Ludzie się na nas patrzą! - złapała go za przedramiona i popatrzyła błagalnie, bo znów zaczynała robić się czerwona. Czego nienawidziła! Bo nigdy nie rumieniła się tak, jak te wszystkie dziewczyny w książkach, którym tylko dodawało to uroku. Nie, jej policzki robiły się buraczano czerwone i zawsze miała wrażenie, że wyglada jak mała świnka.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
przestał śpiewać i spojrzał rozbawiony na Nainę.
- Oj, nie wstydź się. Mogłabyś się bać o plotki, jakby zrobił to...
Pochylił się, jakby chcąc ją pocałować, ale się powstrzymał. ich usta dzieliły milimetry, ale Hans jednak ostatecznie się odsunął po dłuższej chwili.
- Ale nie zrobię. - dodał cicho.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
- Hans! - pisnęła wyższym głosem, bo wszystkie wnętrzności podjechały jej do gardła i tam się ulokowały, skutecznie uniemożliwiajac mówienie.
- I dobrze! - burknęła, jeszcze bardziej czerwieniejąc, o ile to w ogóle było możliwe.
- Już ci mowiłam, że to nie jest żadna schadzka i masz tak nie robić! - po chwili chyba się opamiętała.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
Pokiwał głową, ale mimo oburzenia dziewczyny, nie odsunął się zbytnio. 
- No dobrze, nie jest to schadzka. - Powiedział, ale bez jakiegoś rozbawienia. - W sumie, to dobrze. Jesteś za porządna na schadzki, Naina. - Wyznał. Potem jej znowu odgarnął włosy z czerwonego czoła. 
- Takie dziewczyny jak ty to się zabiera przed ołtarz a nie za hangar.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Cofnęła się o pół kroku, bo jednak nie czuła sie zbyt komfortowo stojąc tak blisko niego. I nie bardzo wiedziała co ma mu powiedzieć. Opuściła wzrok.
- Gdyby ktokolwiek tak myślał, to już dawno miałabym męża. Albo narzeczonego chociaż. - mruknęła pod nosem.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
- Oj tam, wszystko przed tobą! - Powiedział. Dotknął jej podbródka i nieco go uniósł.
- Popatrz na mnie. Niczego ci nie brakuje. Gdyby nie to, ze na męża się  nie nadaję to bym już przed tobą klęczał!
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Omijała go spojrzeniem, ale w końcu zerknęła na chwilę w górę, na Hansowe niebieskie oczy. Ale tylko na chwilę.
- Och, nie mów tak! - cofnęła się znow na tyle, że musiał ją puścić. - Najwyraźniej ty jedyny tak uważasz!
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
- A to źle? - Wzruszył ramionami. - Znaczy, że tak uważam? ej, no  nie przesadzaj, pewno jest jest kilku takich jak ja. Znaczy, nie dokładnie takich, bo ja jestem jedyny w sowim rodzaju!
Poprawił swoje szelki i wyprostował się dumnie. 
- No przecież kilku się w tobie kochało jak byłaś w siódmej klasie.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Uśmiechnęła się, znów słysząc w jego głosie tego normalnego Hansa. Tak tak, taki jest tylko jeden, to na pewno. Nie do podrobienia.
- Co.. słucham? - poprawiła sie zaraz i zmarszczyła nos, jak zawsze gdy była zdziwiona czy zamyślona. - Nie przypominam sobie czegoś takiego.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
- No, nawet dwóch było. Trzech. - Zaczął wyliczać. - Powiedzieć ci kto?
Chwycił Nainę za rękę i nieco odciągnął od bramy, mówiąc, że to taka tajemnica; nikt nie może usłyszeć. 
- Bob, ten niski z pryszczami na nosie. Edward, ten wysoki chudy atleta, to cera pracuje na poczcie. - Taczał wyliczać. - I ja.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Poszła za nim, bo przeciez co miała zrobić, zżerana ciekawością. Może będą miały co poobgadywać z Gretą, jak sie dowie czegoś ciekawego! No i oczywiście jakoś to tam połechtało jej ego, leżące obecnie w piasku pod ich nogami. Bo Naina nie uważała się ani za ładna ani za ciekawą.
- Ed? - no cóż, chyba jej też się podobał, skoro powtórzyła jego imię. A zaraz potem nachmurzyła się. - Och, nie żartuj sobie! Myślałam, że mówisz poważnie! - wydawalo jej się, że sobie z niej teraz stroi żarty i kłamie.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
Zamiast odpowiedzieć, pochylił się i po prostu pocałował Nainę. Nie szybko nie nagle i bezczelnie, ale jak na niego pocałunek był niezwykle delikatny.
Gdy już się nieco od niej odsunął, to powiedział cicho.
- Jeśli tak uważasz.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Była zbyt oburzona, a potem zbyt zaszokowowana żeby oddać pocałunek, ale tez się nie odsunęła. Za to znów zburaczała. Jeszcze trochę, to będzie miała taki kolor na stałe.
- Och.. ojej. - powiedziała tylko i przyłożyła dłoń do ust, potem zerknęła na Hansa ale momentalnie spuściła wzrok. Nie wiedziała co ma zrobić! Więc po sekundzie niepewności odwróciła się i uciekła. Tak, to najlepsze wyjście! Zwiać. I bardzo starała się nie biec, ale ledwo jej to wychodziło.

zt, jeśli Hans jej nie goni
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
Hans patrzył jak Naina czmycha - w pierwszym momencie chciał tak ją zostawić, patrzeć jak ucieka i uśmiechnąć się sam do siebie. Ale głupi był to teraz pobiegł za nią, jak jakiś szczeniak. 
Gdy tak już miała wybiec na ulicę, to ją chwycił za rękę i przyciągnął do siebie, coby pod jakiś wóz nie wpadła.
- Uważaj kózko, bo sobie nóżki połamiesz!
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Obróciła się i oparła o niego odruchowo, a chwilę później uświadomiła sobie, że to przecież Hans i opuściła wzrok. Nie miała pojęcia co ma teraz powiedzieć. Że nie wiedziała? Przecież on cały czas sobie ze wszystkiego żartuje, skąd mogła wiedzieć, że to prawda? A może cały czas się z niej nabija i to jest tylko kolejny głupi kawał? Stała więc tak, jak taka sierotka i nie wiedziała co dalej.
Powrót do góry Go down
Hans Andersen
- To mam cię do domu odprowadzić, żebyś w panice nie wpadła pod końskie kopyta? - Zapytał, nie wypuszczając ją z uścisku. 
Uśmiechnął się.
- Boś taka roztrzepana jakbyś się zakochała.
Powrót do góry Go down
Naina Webb
Serce jej walilo jak głupie i chyba sama nie wiedziała dlaczego.
- No.. dobrze.. możesz mnie odprowadzić. - stali tak na rogu ulicy.
- Nie robisz sobie ze mnie żartów?.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Laboratorium Mechaniczne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Laboratorium nr 8
» Zniszczone laboratorium w podziemiach
» Laboratorium nr 5 - Mengele