IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Annika Kirschbaum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Gość
Gość

Imię i Nazwisko: Annika Kirschbaum

Twarzy użycza: Małgorzata Niemirska (Lidka Wiśniewska)
Wiek: 26
Profesja: Kierowca-mechanik wozów bojowych

Statystyki:
Inteligencja: 20/100
Kondycja: 10/100
Reakcja: 20/100
Celność: 5/100
Technika: 20/100
Percepcja: 5/100
Cecha dodatkowa: Znajomość pojazdu - wozy bojowe: 10/100

Charakter:
Annika ma odwagę przeciwstawiania się autorytetom. Przyparta do muru potrafi zadrwić lub w dać do zrozumienia, by się od niej odczepić. Z łatwością przychodzi jej krytykowanie innych. Lojalna wobec przyjaciół, oferuje im ofiarne wsparcie, co jest jej największym plusem. Uprzejma, jest cierpliwym nauczycielem. Unika osób, których nie lubi. Ciężko „dziękuje” i „przepraszam” przechodzi jej przez gardło. Lubi czytać, słuchać radia, położyć się i od czasu do czasu mieć wszystko w niepoważaniu. Lubi szukać granic przyzwoitości. Gdy, nie czuje się pewnie, staje się podejrzliwa, co do innych. Przez długi czas potrafi pamiętać krzywdę i niezbyt łatwo zmienia nastawienie.

Historia:
Annika urodziła się w dość zamożnej i patriotycznej rodzinie. Ojciec był żołnierzem, a matka pisarką. Mimo że była małą dziewczynką, wiedziała, że coś się dzieje i dość dobrze zapamiętała ten okres. Ojca wezwano, więc Annika wraz z matką przeniosła się do ciotki, gdzie starali się żyć normalnie. Ojcowskie listy pojawiały się rzadko w domu, ale dawały nadzieje na to, że głowa rodziny kiedyś się pojawi w drzwiach i wszystko wróci na swój naturalny bieg.

Wojna, śmierć i inne. Ale jak wytłumaczyć siedmioletniej dziewczynce, że tato już nie wróci? Niebezpieczne według ciotki i matki, było zainteresowanie dziewczynki wojną, ale każda próba odciągnięcia jej od tego tematu, dawała przeciwny efekt.

Przestała bywać w domu. Zdążyła się zaprzyjaźnić i dołączyć do paczki Tossa w wieku ośmiu lat. Głównym atutem, że dołączyła było to, że ojciec był wojskowym. Mimo, że dzieci nie mogły brać udziału w wojnie, to próbowały się zapisać do wojska, wymyślając coraz to kreatywniejsze pomysły, niż tylko przebranie się za starszego. Nie udało się. Większość czasu spędzały na opowiadaniach o bohaterach, komentowaniu przebiegu wojny oraz licznych nocnych wypadach, przez co byli zmartwieni.

Wojna się skończyła, a paczka się nie rozpadła. Annika zaraz po osiągnięciu pełnoletniości wstąpiła do wojska, gdzie nie przeszła szkolenia strzeleckiego, ale zabłysnęła jako kierowca i mechanik wozów bojowych.Dodatkowe:
- trzyma pamiątki po ojcu, z czego największą wartość sentymentalność ma wisiorek z krzyżykiem, jaki dostała w dniu, kiedy ostatni raz widziała go żywego.
- Lubi spodnie, dzieci, czekoladę.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Akcept.

Pensja: 25K + 15JW, mieszkanie w Drugiej Strefie.
Bardziej szczegółową historię postaci czy cokolwiek sobie zażyczysz możesz umieścić w Innych: http://miasto.forumpl.net/f15-pamietniki
Pierwsze kroki i niezbędne tematy do założenia przed rozpoczęciem rozgrywki znajdziesz tutaj: http://miasto.forumpl.net/t173-a-b-c-gry

W razie czego, pytaj śmiało. Miłej gry!
Powrót do góry Go down
 
Annika Kirschbaum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: karty postaci-