Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)

dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 9:39 am

Wiedział, że dzwonienie na telefon państwa Beowulf niesie za sobą ogromne ryzyko, ale miał w razie czego opcję awaryjną, gdyby trafił na Neda i nie wyszłoby to podejrzanie.
Czekał w napięciu, kto odbierze. Naprawdę chciał ją usłyszeć, tęsknił za nią i za Audrey. Potrzebował ich.
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 9:42 am

/przed pójściem do Teresy

Wiktoria tak naprawdę prawie już wychodziła z domu. Uszykowała Audrey, położyła ją do wózka, kiedy zadzwonił telefon. Podeszła do niego pierwsza, będąc zapewne zwyczajnie bliżej.
-Słucham?
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 9:46 am

Uśmiechnął się do siebie, słysząc ten ukochany przez niego głos. Przymknął na moment powieki.
- Ciesze się, że jednak ty odebrałaś. Musiałem Cię usłyszeć - powiedział sięgając po szklankę z whisky i kładąc nogi na ławie.
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 9:48 am

Wiktorii przewróciło się coś w żołądku i ścisnęło za serce, kiedy usłyszała głos Josha. Ściszyła głos do szeptu.
-Chyba sobie kpisz. Nie powinieneś tu dzwonić.-odpowiedziała mu zirytowana.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 9:53 am

Wydął usta z uśmiechu, zamieszawszy zawartością szklanki. Jak zwykle urocza.
- Bez obaw. Jakby odebrał Ned, to i tak mam do niego romans, apropo nowego projektu. Potrzebny mi dobry chirurg- wziął głęboki wdech. - Stęskniłem się, co zrobisz? Nic nie zrobisz.
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 9:59 am

Dobry chirurg? Och, co za pech, że najlepszy leży właśnie bez ręki. Chociaż dobra proteza mogła być lepsza od prawdziwej dłoni.
-W takim razie powodzenia w nowym projekcie.
Wiedziała, że łamie mu serce będąc tak chłodną, ale czy miała jakiś wybór? Już dawno przestała mieć możliwość wejścia na inną ścieżkę.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 10:05 am

Nawet nie wiedziała jak bardzo! Nie nadążał za jej zmianami nastrojów. Całkiem niedawno sama się do niego przytulała i pozwalała całować, teraz odnosił wrażenie, że nie chce znów mieć z nim do czynienia.
Uśmiechnął się do siebie smutno.
- Chciałem Cię też prosić o pomoc. Potrzebny mi będzie cały zespół. - powiedział już nieco przygaszony
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 10:14 am

Wiktoria zamknęła oczy, czując jak ręka ręka trzymająca słuchawkę zaczęła jej drżeć. Wzięła ciężki oddech.
-Dobrze. Mogę asystować.-odpowiedziała. Poczuła łzy pod powiekami.
-Nie mogę rozmawiać, właśnie wychodzę.-powiedziała z mniejszą pewnością siebie w głosie niż przed chwilą.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 10:23 am

Może byłoby lepiej , gdyby jednak nie zadzwonił ? W końcu nie byłby to pierwszy raz, gdy go od siebie odrzucała. Przymknął znów powieki, milcząc przez dłuższą chwilę.
- W porządku. Zadzwonię do Neda jutro i tak muszę z nim ustalić szczegóły. - ton głosu znów miał beznamiętny, taki jaki w zasadzie miał od długiego, długiego czasu. Chciał jej powiedzieć, by przyszła i zobaczyła nad czym pracuje, ale widać, nie miała ochoty się z nim widzieć.
- W porządku. Nie będę już przeszkadzał. Mam nadzieję, że i ty i Audrey dobrze się czujecie. - westchnął siadając już na na kanapie prosto. Odłożył szklankę na bok, wkładając dłoń we włosy.
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 10:34 am

-Będzie w domu.
Ned zapewne ze trzy dni spędzi w domu, po tak dużej utracie krwi. Chociaż pewnie ją zadziwi.
-Tak. W porządku.
Odwróciła się w stronę korytarza, słysząc kroki.
-Muszę. Kończyć.-powiedziała z naciskiem.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 10:41 am

- Rozumiem. - zacisnął palce na swoich włosach, by po chwili zjechać dłonią na kark, wbijając paznokcie w skórę. Cokolwiek, byle zachować fason do końca.
- To dobrej nocy. - wymusił na swojej twarzy uśmiech - Kocham Cię, Wiki.
Odłożył słuchawkę, zacisnął zęby i siedział przez chwilę w milczeniu. Przetarł twarz dłońmi. No nic. Musi iść do Marchanta, w końcu mieli się dziś spotkać.

/zt
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)   Wto Kwi 28, 2015 10:50 am

Cisnęła słuchawką na aparat. Kompletnie straciła rezon. Odzyskała go dopiero pod drzwiami Reebentoff.

/zt
Sponsored content
Re: Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)  

Wiktoria - Josh (31.10.2865 r.)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Wiktoria - Victor 7.08.2865
» Josh - Naina - 03.11.2865
» Josh - Nico (1.12.2865)
» Josh - Naina (26.09.2865)
» Josh - Naina - 14.10.2865 (godziny wieczorne)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: Rozmowy telefoniczne-
Skocz do: