IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Aida Bell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 55
avatar
Aida Bell
Imię i Nazwisko: Aida Bell
Twarzy użycza: -
Wiek: 20
Profesja: Dilerka - nie poszukiwana przez policję

Statystyki:
Inteligencja: 10/100
Kondycja: 5/100
Reakcja: 15/100
Celność: 15/100
Technika: 10/100
Percepcja: 15/100
Cecha dodatkowa: Handel: 0/100

Charakter:
Bardzo osobista i indywidualna, uczuciowa i ludzka, aż strach. Ma ironiczne spojrzenie na siebie i na życie. Potrafi być poważna i zabawna. Tak samo wrażliwa na zranienie, jak i emocjonalnie silna. Jest elokwentna i subtelna, jak jej się chce. Zagłębia się we własne uczucia i wrażenia, i znajduje sposoby, żeby się nimi dzielić z innymi. Jej kreatywność jest bardzo osobista i ujawnia się w jej zamiłowaniach. Podekscytowana możliwościami szybko uzależnia się od eksperymentowania w nowych dziedzinach. Nowatorska i pomysłowa, aż zaczynasz trząść portkami. Bardzo niezależna, nastawiona na szczegóły i irytująco kapryśna. Wzmacnia swój wizerunek poprzez opanowanie niepokojącej i niebezpiecznej wiedzy oraz umiejętności. Nie mając ochoty na rywalizację z innymi, woli poszukiwać nowych idei i form.

Historia:
Ojciec Aidy spędzał noce i dnie na piciu. Przez wszystkie lata matka, a potem Aida, modliły się, by Bóg go uzdrowił, lecz nie było widocznego efektu. Ojciec nie chciał przyznać, że ma problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu i wychodził zagniewany, gdy ktoś wspominał mu o religii.
Pewnego dnia Aida usłyszała przelotnie, jak jeden z ludzi obdarzonych mocą mówił, by wielbić Księcia Ciemności za wszystko, co w naszym życiu się wydarzyło, zamiast błagać Pana, żeby usunął z naszego życia nieprzyjemne okoliczności. Po dłuższym czasie kilkunastoletnia dziewczyna postanowiła tego spróbować. Udało się nawet przekonać do tego matkę, więc wspólnie modliły się o powrót ojca i męża do normalności.
Następnego dnia rodzina spotkała się zwyczajową wizytą ojca na obiedzie ostatniego dnia tygodnia. Do tej pory ojciec skracał wizytę, jak tylko mógł, wychodząc zaraz po obiedzie. Tym razem zadał podchwytliwe pytanie:
- Co sądzicie o czczeniu Szatana?
- To dobre – odpowiedziała dziewczyna.
Nocny krzyk, ojciec gwałci matkę, a w córce zamiast strachu zrodziła się chęć mordu. Aida pobiegła do kuchni po nóż i wróciła do swojego pokoju, czekając tam, aż odwiedzi ją ojciec. Odwiedził i umarł. Dom spłoną, pozostawiając całą przeszłość dziewczyny za grubym murem.


Dodatkowe:
- Unika światła, najczęściej wychodzi z domu nocą i jej oczy są do tego przyzwyczajone. W dzień nie widać jej na ulicach. Ma to związek z jej jasną cerą lub po prostu jest wampirem (jak ktoś lubi zabobony)
- Była, jest i będzie dziwna. Każdy, kto miał okazję ją poznać, za taką ją ma. W półświatku każe się zwać imieniem Aeszma.
- Lubi krzywdzić innych ludzi.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Akcept!

Jako przybysz z innego miasta nie masz tutaj żadnej pracy, a co za tym idzie - zarobków. Grę rozpoczniesz za kilka dni, podczas specjalnie przygotowanej dla przyjezdnych sesji.
Powrót do góry Go down
 
Aida Bell
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: karty postaci-