IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Micah Sanders

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 38
avatar
Micah Sanders
Imię i Nazwisko: Micah Sanders
Twarzy użycza: Logan Lerman
Wiek: 19
Profesja: Goniec/Uliczny grajek

Statystyki:
Inteligencja: 15/100
Kondycja: 10/100
Reakcja: 10/100
Celność: 0/100
Technika: 10/100
Percepcja: 10/100
Cecha dodatkowa: Talent - Gra na ukulele: 15/100

Charakter:
Micah jest ambitnym, ale leniwym chłopakiem. Nie traktuje życia na poważnie. Skory do żartów i wygłupów, a przecież nie jest już małym dzieckiem. Pozytywnie nastawiony do życia, nawet gdy ktoś wrzuca mu kłody pod nogi. Jest mało rozsądny i zdarza mu się robić głupie rzeczy przez co często wpada w kłopoty. Nie przejmuję się obowiązkami, chociaż ma ich dużo. Dla niego liczy się tylko zabawa. Wielu mu mówiło że powinien już dorosnąć, wziąć życie w swoje ręce, ale on nie chce. Jest przecież młody i całe życie przed nim. Mimo że jest nie poważny, to jednak potrafi sobie poradzić w trudnych chwilach.

Historia:
Micah urodził się w Trzeciej Strefie, w trakcie Wielkiej Wojny. Jego tata nie walczył, przez swoje liczne choroby nie był w stanie walczyć na polu bitwy. Może to i nawet lepiej, chłopak ma przynajmniej ojca. Podczas gdy jego wujkowie ginęli. Jego mama została zabita pod koniec wojny. On ma takie szczęście że nic nie pamięta. Ojciec posłał go do darmowej szkoły, by został stolarzem, tak jak on. W wieku 15 lat poszedł do pracy. Pracował wraz z ojcem w zakładzie stolarskim. Nie przepadał za tym. Ale dzięki temu nauczył się robić różne rzeczy w tym instrumenty. Dzięki temu zrobił swoje pierwsze ukulele i nauczył się na nim grać. Gdy skończył 18 lat wyprowadził się z domu i rzucił robotę. Zaczął pracować jako goniec. Dzięki temu miał więcej czasu by grać na swoim ukulele, i tak też w wolnych chwilach dorabia jako uliczny grajek.

Dodatkowe:
-Dzięki swojej pracy zna całe miasto.
-W przyszłości chciałby mieć swój własny sklep z ukulele.
-Ma wyczucie rytmu i potrafi śpiewać
-Najważniejszą rzeczą dla niego jest jego ukulele
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
avatar
Mistrz Gry
Akcept.

Pensja: jako goniec zarabiasz 6 kredytów i 2 JW, mieszkanie w trzeciej strefie. Nie dostajesz stałej pensji za grajkowanie - co zarobisz w fabule to twoje.
Bardziej szczegółową historię postaci czy cokolwiek sobie zażyczysz możesz umieścić w Innych: http://miasto.forumpl.net/f15-pamietniki
Pierwsze kroki i niezbędne tematy do założenia przed rozpoczęciem rozgrywki znajdziesz tutaj: http://miasto.forumpl.net/t173-a-b-c-gry

Miłej gry!
Powrót do góry Go down
 
Micah Sanders
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: karty postaci-