Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Poczta Emily

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Poczta Emily  Nie Mar 09, 2014 7:32 pm

x
Francis Danforth
Francis Danforth
Liczba postów : 353
Re: Poczta Emily  Wto Mar 18, 2014 3:35 pm

Poczta Emily 69qt5w
Gość
Gość
avatar
Re: Poczta Emily  Wto Kwi 15, 2014 4:18 pm

Szanowna Pani Black,

Jako, że po wydarzeniach ze slumsów czuję się niejako odpowiedzialny, postanowiłem upewnić się czy wszystko u Pani w porządku. Jeśli byłoby coś, co mógł bym zrobić, by spojrzała Pani ponownie łagodniejszym okiem na najbiedniejszą z dzielnic, byłbym bardzo zobowiązany. Wierzę, że pomimo swoich przeżyć, nie podda się Pani bez walki i zrealizuje swoje cele, które mogą pomóc nam wszystkim, a i wnieść kaganek cywilizacji do tej zapomnianej przez władze miasta dzielnicy.

Z poważaniem,
Sergius Popper
Joel Miller
Mistrz Gry
Joel Miller
Liczba postów : 340
Re: Poczta Emily  Nie Maj 04, 2014 11:03 pm

Na niewielkiej pomiętej i poszarpanej kartce papieru widniał napis:

Już nie mogę się doczekać, Słońce.

Kartka pachnie skradzionymi perfumami Emily.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Poczta Emily  Pon Cze 02, 2014 8:58 pm

Poczta Emily Zl5jkp
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Poczta Emily  Czw Lip 17, 2014 12:44 pm

Sz.P. Emily Black

Nie wiem czy mnie pani pamięta, spotkaliśmy się w Bistro, rozmawialiśmy o jakże ważnej sprawie. Pomocy dla najuboższych. Chciałbym przekazać pani dobą wiadomość. Moi mocodawcy wygospodarowali znaczna sumę pieniędzy na pani pomysł. Radość jest podwójna gdyż będę mógł przekazać te pieniądze pani już w przyszłym tygodniu. Odezwę się do Pani wkrótce.
Dla umilenia chwil przesyłam skromny upominek.

Z poważaniem Steven Graf


Do litu było dołączone pudełeczko czekoladek.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Poczta Emily  Pią Lip 18, 2014 11:10 am

Szanowna Pani Black,

rozumiemy, że cel, który Pani przyświeca, jest szczytny i godny najwyższych pochwał. Jednak pomieszczenia, którymi dysponujemy, ledwo wystarczają na potrzeby sierocińca, więc o dodatkowej działalności na dzień dzisiejszy nie może być mowy. Owszem, sama kuchnia jest duża, jednak jej wyposażenie jest mocno przestarzałe i wymagałoby co najmniej modernizacji. Borykamy się również z problemami z personelem, bowiem zatrudnieni wpracownicy już teraz mają pełne ręce roboty.
Jest jeszcze jedna sprawa. Nawet gdyby udało się rozwiązać powyższe trudności, na terenie sierocińca mogą przebywać wyłącznie dzieci i uprawnione osoby. z tej przyczyny nie możemy udostępnić Pani żadnego z pomieszczeń na stołówkę.
Niesiemy pomoc miastu opiekując się sierotami, porzuconymi dziećmi, które los pokarał utratą bliskich. Trwamy dzięki pomocy miasta i naszych Dobroczyńców i tak udaje nam się zaspokoić jedynie najbardziej podstawowe potrzeby naszych podopiecznych.

Z wyrazami szacunku,
Poczta Emily DW3KiFE

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Poczta Emily  Pią Lip 18, 2014 11:15 am

Najdroższa Emily!

Tak bardzo się cieszę, że chcesz pomagać najuboższym. Masz takie dobre serduszko. Matka na pewno byłaby z Ciebie dumna.
Ale czy na pewno w Twoim stanie powinnaś sobie zaprzątać swoją śliczną główkę takimi sprawami? To na pewno będzie Cię kosztowało dużo stresu, a przecież Tobie nie wolno się denerwować! Nie lepiej by było odłożyć ten wspaniały pomysł na później?

Twój kochany tatuś
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Poczta Emily  Pią Lip 18, 2014 11:19 am

Droga Emily,

rozumiem, dlaczego piszesz w tej sprawie do mnie. Obiecuję porozmawiać z Teodorem w tej sprawie, ale wiedz, że nie będzie to łatwe. W obecnej sytuacji może się stanowczo sprzeciwić temu pomysłowi przez wzgląd na Twój stan. I trudno się z nim nie zgodzić, że nade wszystko powinnaś troszczyć i się o siebie i maleństwo.
Zrobię jednak co w mojej mocy, by Ci pomóc.

Emmelina Black
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1786
Re: Poczta Emily  Pią Wrz 12, 2014 1:02 pm

Poczta Emily TgsAkgp
Oliver Black
Oliver Black
Liczba postów : 1893
Re: Poczta Emily  Pią Wrz 26, 2014 4:50 pm

Poczta Emily 1055vkz

Dostarczono kwiaty i pudełeczko z logiem znanego jubilera, w środku znajdował  się diamentowy wisiorek zawieszony na misternie plecionym łańcuszku.

Na bileciku było npaisane

Dziękuję.
O.
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Poczta Emily  Pią Paź 24, 2014 7:58 am

ŚNIŁAŚ MI SIĘ DZISIAJ...
Joel Miller
Mistrz Gry
Joel Miller
Liczba postów : 340
Re: Poczta Emily  Sro Paź 29, 2014 9:45 pm

W skrzynce Emily pojawił się liścik od anonimowego nadawcy. Jego treść brzmiała następująco:

     " Droga Emily. Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Przeżyliśmy razem tak fascynujące chwile... musimy to powtórzyć.

         
 Nie mogę przestać o Tobie myśleć, cudownie pachniesz."
"
Silas Kenway
Silas Kenway
Liczba postów : 603
Re: Poczta Emily  Wto Lis 25, 2014 5:39 pm

Gdzie i kiedy ?
Silas
Silas Kenway
Silas Kenway
Liczba postów : 603
Re: Poczta Emily  Wto Lis 25, 2014 5:45 pm

Emily,
Jutrzejszy dzień nie wchodzi w grę, tak jak kilka następnych. Mogę być u Ciebie jeszcze dzisiaj, lub jak wolisz gdzieś poza, to możemy umówić się tam, gdzie podniosłem twój portfel. Jeżeli nie dziś, to najwcześniej w niedzielę.

Silas
Silas Kenway
Silas Kenway
Liczba postów : 603
Re: Poczta Emily  Wto Gru 02, 2014 4:37 pm

Emily,
nic nie szkodzi, masz przecież swoje zobowiązania. Poczekam.
Kiedy cię znów zobaczę ?
Silas


Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Poczta Emily  Wto Gru 09, 2014 2:52 pm

Szanowna Pani Emili Blek.
Czy mogłybyśmy siem spotkać ? Bo siem bardzo stenskniłam i mi smutno, bo ciocia jest w śpionczce. Mam nadzieje, że Dżolin i Kris mają siem dobrze.
Ja do Pani nie przyjdę, bo znów trafie na tego mje za uszy wtargał ! Mogłybyśmy się spotkać w parku?
Mia Kendra Kenłej

Silas Kenway
Silas Kenway
Liczba postów : 603
Re: Poczta Emily  Czw Gru 11, 2014 8:56 pm

Emily,
potrzebowałem bycia sam na sam z myślami, dziękuję, że to uszanowałaś. Pozwoliło mi to wiele zrozumieć i podjąć parę decyzji.
Nie pracuję już w fabryce, zaproponowano mi pracę w ochronie za nieco wyższą stawkę. Fabryka pochłaniała mnóstwo mojego czasu, zaniedbywałem przez to Mię. Teraz będzie już lepiej.
Będę niedługo musiał zniknąć na kilka dni, w związku ze zleceniem o którym rozmawialiśmy. Chciałbym przed tym się z Tobą zobaczyć

Twój na zawsze
Silas.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Poczta Emily  Wto Gru 16, 2014 12:50 am

Szanowna pani Black.
Jest mi trudno to pisać, bo wiem, że był to Pani przyjaciel. Silas Kenway, nie żyje, wychodzi na to, że popełnił samobójstwo. Nie wiemy co zrobić z jego córka, prawdopodobnie trafi do domu dziecka.
Składam szczere kondolencje.
joshua Grant
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Poczta Emily  Sro Gru 17, 2014 10:58 am

Droga Pani Black,

Pani krótki list brzmi dla mnie niepokojąco. Zastanawiam się, o też mogło się takiego wydarzyć, że porzuca Pani wszelkie plany.

Proszę mnie odwiedzić. Może będę potrafiła Pani pomóc.

Z wyrazami szacunku,
Theresa Reebentoff
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Poczta Emily  Czw Gru 18, 2014 3:25 pm

Droga
Emily,
wiem, że to niecodzienne dla Ciebie dostawać list ode mnie, lecz mam ważną sprawę. Mówią Ci coś imiona Kendra, bądź Mia? Pewien mężczyzna przyprowadził ją do mnie pod opiekę, jest wystraszona. Mówi, że Ciebie zna. Możesz przyjść do mojego mojego mieszkania?

Wiktoria
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Poczta Emily  Sro Gru 24, 2014 9:18 am

Szanowna pani Black,
nie spodziewałem się, że jest Pani osobą, którą każdy zna i tak łatwo będzie mi zdobyć Pani adres.
Pytała Pani o pamiątki, więc trochę pogrzebałem. Znalazłem tylko to.
Wpadnę niebawem na kawę !
Tony Walker.


PS : List zawiera zdjęcie ślubne Chrisa, na którym stoi uśmiechnięty z Tonym i popijają whisky.
Robert Pearson
Robert Pearson
Liczba postów : 286
Re: Poczta Emily  Czw Gru 25, 2014 12:37 am

Poczta Emily LWGFAcg
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Poczta Emily  Czw Gru 25, 2014 12:50 am

Pani Black,

Kendra zniknęła. Zostawiła mi list, że nie może siedzieć za długo w jednym miejscu. Mam wrażenie, że się boi i chodzi o policję. Znajdę ją, nie mogła odejść daleko.

Wiktoria
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Poczta Emily  Wto Gru 30, 2014 10:43 pm

Szanowna Pani Black,
Kendra przyszla do mnie wczoraj poźnym wieczorem. Poodzierana, głodna i odwodniona. Nie mam kluczy do mieszkania więc jesteśmy w cukierni. Boi się policji i że ktoś ją znajdzie i zrobi jej krzywdę. Probowalam jej to wyjasnic, ale chyba mnie nie slucha. Oprocz tego z nią dobrze.
Naina Webb
Sponsored content
Re: Poczta Emily 

Poczta Emily
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
Similar topics
-
» Henry - Emily
» Emily Black
» Emily Black
» Emily - Oliver, 6.08.2865
» poczta Quinna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pozostałe :: poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: