Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Od Administracji

Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Od Administracji  Pią Lut 21, 2014 3:40 pm

First topic message reminder :

W tym miejscu będą się pojawiać informacje od Administracji.
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Czw Lip 16, 2015 12:40 pm

W dziale "Ogłoszenia" pojawiło się subforum "Strefa Fabularna". Zostały tam przeniesione tematy dotyczące rozgrywki:
- prośby o kostki
- poszukiwania osoby do popisania
- szukam pracy / zatrudnię
- progi, projekty / premie, podwyżki
Dodany został też temat, w którym umieszczane będą listy gończe. Mam nadzieję, że zebranie tego w jednym, konkretnym miejscu trochę ułatwi szukanie.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Sob Sie 01, 2015 1:33 pm

Moi drodzy! Założyłam dziś naszego forumowego Tumblra. Znajdziecie go pod adresem:


Każdy, kto posiada konto na tumblr.com może podać mi swój adres e-mail, by dostać zaproszenie i móc dodawać tam posty.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Nie Sie 30, 2015 4:31 pm

POJAWIŁ SIĘ NOWY DZIAŁ/SUBFORUM: WODZIREJOWO

Znaleźć go można w dziale Ogłoszenia. Jako osobne subforum znajduje się pod Strefą Fabularną. Widoczny jest tylko z konta Wodzireja.
Jest tak po to, by nie psuć osobom nie zaglądającym na to konto zabawy. Oczywiście jeśli uznacie, że dział powinien być widoczny dla wszystkich, zostanie upubliczniony.
Znajdziecie tam sprawy, którymi może się zająć Wodzirej, jednocześnie pomagając w dalszym rozwoju fabuły na forum. Wodzirej również niedawno otrzymał dostęp do Tuneli, które są ukryte dla wszystkich postaci, które nie znalazły do niech wejścia.
Wszelkie pytania lub skargi oraz pomysły można kierować do administracji forum.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Wto Wrz 15, 2015 12:24 am

Już niebawem czeka nas kolejny Weekend z Elitą. Od 26 września od godziny 00:01 do 27 września do 23:59 będzie można tworzyć postacie należące do najwyższej klasy społecznej - Szczytu szczytów.

Zasady Weekendu z Elitą:
1. Karty postaci z elity dodane przed 26 września lub po 27 września nie będą akceptowane.
2. Jeden gracz może stworzyć tylko jedną postać z elity, bez względu na to, ile postaci z tej klasy społecznej już ma.
3. Postacie polityków mogą mieć o 10 punktów umiejętności więcej na start. Postacie te będą przyjmowane również na warunkach nieco korzystniejszych niż te, które zostały opisane TUTAJ


Jeśli ktokolwiek z Was miał pomysł na postać należącą do tej strefy, będzie miał możliwość ją stworzyć.
Rafael Harag
Rafael Harag
Liczba postów : 87
Re: Od Administracji  Sob Wrz 26, 2015 5:02 pm

W Offtopie pojawił się dwa istotne tematy, na które warto rzucić okiem i się wypowiedzieć. Jeden dotyczy przeskoku czasowego, który pojawiał się w luźnych rozmowach już od jakiegoś czasu ( znajdziecie go klikając tutaj ). Drugi odnosi się do forumowego kalendarza i problemów jakie z nim już od dawna mamy ( temat znajdziesz klikając tutaj ).
Zachęcamy wszystkich do głosowania i wypowiadania się. Nawet, jeśli Wam to "obojętne".

W tym wydaniu "Dupereli od Administracji" chciałabym też losowy temat z Wademekum w ramach akcji "Odświeżamy pamięć!". TUTAJ znajdziesz kilka informacji na temat życia codziennego w NeoZigguracie, które mogą ułatwić rozgrywkę.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Nie Lis 01, 2015 5:48 pm

PRZESKOK I INNE

Po raz kolejny, wynik głosowania ankiety wskazał na miesięczny przeskok czasowy. Więcej na ten temat można przeczytać w specjalnie przygotowanym dziale "Przeskoki Czasowe", w temacie z numerem #3. Każda postać powinna zamieścić tam posta z informacjami na temat tego, jakie zmiany zaszły w jego życiu w tym okresie.

* DODATKOWO

 • Obok miesięcznego przeskoku nastąpiła zmiana sposobu przeliczania czasu na forum. Od tej pory kalendarz działa na zasadzie tygodniowej. Informujemy jednocześnie, że w celu zdynamizowania gry, przeskoki mogą odbywać się coraz częściej. Równocześnie, gracze nadal posiadają możliwość tworzenia w tej sprawie ankiet w offtopie (jest to nawet wskazane).
 • Powstały dwa nowe działy - Policja oraz Kalendarzowe. W pierwszym z nich użytkownicy zyskują dostęp do prowadzonych aktualnie spraw policyjnych oraz listów gończych. W temacie została zamieszczona instrukcja. Subforum "Kalendarzowe" powstało w celu usprawnienia prowadzonych eventów oraz uniknięcia niepotrzebnego chaosu. Znaleźć je można w Strefie Fabularnej.
 • Nastąpiła ważna zmiana dotycząca ciąży oraz sposobu starzenia się dzieci. Rezygnujemy z ustalonych wcześniej sztucznych przyspieszeń. Zarówno ciąża jak i dorastanie dziecka odbywa się naturalnie. Ustaliliśmy wiek dzieci urodzonych niedawno. Pozostałe wydarzenia zostały do tych dat dostosowane. Każdy użytkownik forum ma obowiązek przyjąć podjęte zmiany.  
  Spoiler:
 • Ruszyła nowa Loteria Wydarzeniowa - listopad/grudzień. Ponownie informujemy, każdy z graczy może zgłaszać swoje pomysły dotyczące niespodzianek w Loterii Wydarzeniowej, Przedmiotów Dodatkowych, artykułów w Podszewce, Kronice, czy Mary Daily (gotowe teksty będziemy co jakiś czas nagradzać), czy też swoich pomysłów na akcje fabularne.
 • Przypominamy o specjalnym subforum "Wodzirejowo", które powstało stosunkowo niedawno i jest dostępne dla graczy z konta Wodzireja. Hasło u administracji.
 • Zachęcamy do wynajmowania lokali usługowych. Szczególnie graczy i postaci, którzy jeszcze z takiej możliwości nie skorzystali, a by chcieli.
 • Jeśli postać prowadzi już jakiś lokal usługowy, może zamówić ulotki. Więcej informacji tutaj >>
 • Przypominamy o możliwości gry w Kości oraz Rzut monetą w Kapitanie Morganie. Zasady opisane są w pierwszym poście tematu. Czytaj więcej >>
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Czw Lis 26, 2015 12:34 pm

Kochani! Jak co roku (czyli drugi rok) urządzamy forumowe Mikołajki. Jeśli jesteście chętni wziąć udział w tegorocznej zabawie, zapraszam do wpisania się do TEGO tematu.

Ogłaszam "konkurs" na artykuł do "Podszewki". Temat jest dowolny, byle był pikantną plotką. Ważne, żeby tematy się nie powtarzały. Tekst powinien mieć ok. 6-8 linijek (takich jak tu, na forum, w postach). Można dodać do tego zdjęcie. W nagrodę dostać można 2 punkty dowolnej umiejętności dla swojej dowolnej postaci.

Oaz (J. Grant) w nagrodę za pomoc w prowadzeniu "Podszewki" i "Kroniki" nawet po zejściu Liliane z tego świata, otrzymuje 5 punktów umiejętności dla swojej dowolnej postaci. Dziękujemy Ci! Gdzie te punkty trafią? K6:
1-Inteligencja
2-Kondycja
3-Reakcja
4-Celność:
5-Technika
6- Percepcja
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Sro Gru 09, 2015 1:28 pm

swiateczny konkurs


Na czym w tym roku polega zabawa? Waszym zadaniem jest zrobić zdjęcie przedmiotów, które nawiązują do Waszej lub cudzej postaci. Im oryginalniej, tym lepiej. Nie musicie być mistrzami fotografii, żeby wziąć w tym udział. Liczy się pomysłowość i dobra zabawa! Wygrany zostanie wyłoniony w formie głosowania, podczas którego nie będzie wiadomo, które zdjęcie jest czyje.


  ZASADY:
 • zdjęcia należy wysyłać na konto Admina do dnia 23-12-2015 (data może ulec zmianie)
 • w tytule wiadomości należy wpisać "Konkurs 2015"
 • liczymy na kreatywność
 • zdjęcie nawiązuje do Twojej lub cudzej postaci
 • każdy gracz może wysłać tylko jedno zdjęcie (może to być kilka zdjęć połączonych w jedno) lub kilka, z których administracja wybierze jedno
 • administracja nie bierze udziału w konkursie
 • dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda, dla uczestników upominek

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Sro Lut 03, 2016 12:59 pm

UWAGA


Najmilsi, razem z szefem do spraw wypłat podjęłyśmy decyzję o małej zmianie w systemie ich otrzymywania. Od dziś, t.j. 3-02-2016 wypłaty otrzymywać będą tylko te postacie, które w swoim poście w Punktach Dodatkowych zaznaczą obecność postaci w pracy. Wcześniejsze pensje zostaną przyznane normalnie, wedle starej zasady.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Czw Lut 25, 2016 9:51 pm

tokeny


Po długim zastoju nie tylko w samym dziale z Tokenami, ale i na forum czas się wziąć znowu do roboty. W ostatnim czasie rozmawiałyśmy w administracyjnym gronie o sprawach technicznych. Przygotowałyśmy nawet kilka rzeczy, które musiałyśmy odłożyć ze względu na brak czasu. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami nowym systemem punktowym na forum. Od razu zaznaczam, że nie chodzi tu o umiejętności postaci.
Od dnia dzisiejszego wszystkie Przedmioty Specjalne nabyć można za Tokeny. Te natomiast zdobyć można na kilka sposobów:

 • w nagrodę za wykonywaną przez postać pracę
 • za dodatkowe sesje z udziałem Mistrza Gry
 • za wykonane Wyzwania Tokenowe
 • wymienić PF na Tokeny  ( 1 Token = 100 PF )

Jednocześnie pragnę powiadomić, że lista Przedmiotów Specjalnych oraz Tokenowych Wyzwań została zaktualizowana i zwiększona.
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Wto Mar 22, 2016 2:22 am

drugie urodziny!


Ogólne pitu pitu ( w dodatku z mocnym opóźnieniem) nie odda tego co chcemy Wam powiedzieć. Dlatego dziś każda z nas osobno zabiera głos.

Kochani, to już dwa lata! Niesamowicie cieszę się, że udało nam się tyle wytrzymać. Przez ten czas wiele razem przeszliśmy - zarówno dobrych jak i złych momentów. Gra wciąż nam się rozwija, podobnie dzieje się z naszymi postaciami. To niesamowite, jak udało nam się razem stworzyć ten świat! Przed nami na pewno jeszcze więcej. Dziękuję Wam wszystkim za to, że jesteście. Uwielbiam spędzać z Wami czas i znać Was to naprawdę coś wspaniałego. Za każdym razem nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z Wami. Oby tak dalej, z całego serca, dziękuję!
Derp

Z całą pewnością, ale i uciechą, mogę powiedzieć, że dokonaliśmy czegoś naprawdę wspaniałego. Forum z dwuletnim stażem to wyczyn i cieszę się, że to wszystko nam się jakoś nadal rozwija. Powoli, bo powoli, nie zawsze mamy czas, niekiedy szybciej, ale zawsze się jakoś dogadujemy. Te dwa lata to nie tylko wspomnienia czegoś co napisaliśmy, ale również co razem przeżyliśmy i za to wszystkim dziękuję. <3
Judka

Forum z dwuletnim stażem to naprawdę coś, w czasach, kiedy co niektóre upadają po miesiącu.
I to nie jest tylko nasza zasługa, administracji. To w dużej mierze zasługa graczy, którzy chętnie działają, wymyślają świetne akcje, spiski i najrozmaitsze relacje. To zasługa ludzi kreatywnych i pomysłowych, a my się cieszymy, że możemy przyczynić się do czegoś tak świetnego. Mieliśmy wzloty i upadki, zdarzają się kłótnie i niesnaski, ale coś musi w tym Zigguracie być, że nadal tu jesteśmy!
Franka

Wszystkie cztery dziękujemy użytkownikom, że spędzili z nami te dwa obfite fabularnie lata. Dołożymy wszelkich starań jako Mistrzowie Gry i Adminki, by przed nami było jeszcze raz tyle!
Zoja


W związku z drugimi urodzinkami mamy dla Was upominki! Jednym z nich są 4 punkty statystyk, które możecie przypisać jednej swojej postaci.  Po dodaniu punktów prosimy o wpisanie informacji o tym do swojego posta TUTAJ.
Do Waszej dyspozycji oddajemy również dodatkowe lokacje:


Przed nami również trzecia edycja Kryształowych Zeppelinów, którą jak zawsze poprzedza krótkie ustalenie kategorii: KLIKAJ TUTAJ! Z czasem będą pojawiać się tam kolejne lokacje.

Wszystkiego najlepszego!

I ostatnia niespodzianka - do adminowego piekiełka dołączył Piotrek! Witamy pana Silvertone'a/ Millera na pokładzie i życzymy mu cierpliwości z czterema babami! <3

Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Pią Kwi 01, 2016 8:18 pm

karuzela smiechu


Jesteśmy opóźnieni, jak zwykle. Gdyby nasze forum było człowiekiem, byłby to ktoś cofnięty w rozwoju. Z okazji prześmiesznego Prima Aprilis mam dla Was Loterię Żartu, za sprawą której będziecie zrywać boki co nie miara.
Przed Wami kości losowe. Może rzucić nimi każdy chętny, a następnie opisać to, co mu się przytrafiło gdzieś w prowadzonej przez siebie sesji. Warto wspomnieć o odegranym wydarzeniu TUTAJ.

2K6:


  2- Idąc chodnikiem tak zagapiasz się na przechodzącą obok piękną kobietę/przystojnego mężczyznę, że nie zauważasz latarni i wpadasz na nią. Będzie guz!
  3- Sąsiad, który wbijał gwóźdź w swoją ścianę, by powiesić sobie obraz przebił się do Twojej sypialni.
  - O, przepraszam pana/ią bardzo! - zawołał przez dziurę wielkości pięści.
  4- Bez względu na to co teraz piszesz, Twoja postać musi pilnie pobiec do toalety. Inaczej nie wytrzyma!
  5- Wypiłeś za dużo, idziesz śpiewać serenadę osobie pochodzącej z tej samej grupy społecznej, która wyrzuciła los przed Tobą (jeśli jesteś pierwszy, to na odwrót- pierwszej po Tobie).
  6- W swojej skrzynce pocztowej znajdujesz list od organizatorów konkursu. Wygląda na to, że ktoś nazywający się tak samo jak Ty wygrał konkurs na najładniejszą pupę. Sąsiedzi już o Tobie rozmawiają.
  7- Przechodzący obok Ciebie sprzedawca kwiatów uderza Cię przypadkowo bukietem w twarz.
  8-Idąc gdzieś zahaczasz spodniami/sukienką o jakiś odstający, ostry kant. Nie, na swoje szczęście się nie skaleczyłeś/aś. Jedynie Twe odzienie się podarło! Złośliwie, akurat na pupie.
  9- Lunatykujesz. Tak się składa, że osoba przed Tobą zostawiła otwarte drzwi (ewentualnie się wkradasz), wchodzisz komuś do łóżka.
  10- Do drzwi Twojego mieszkania ktoś zaczął pukać. Kiedy otworzyłeś/aś okazało się, że to jakiś pijak. Mało tego, zamiast przeprosić, zazionął Ci w twarz alkoholowym oddechem i zaczął gramolić do środka bełkocząc, że koniecznie musisz go przenocować. Postacie należące do Szczytu szczytów trafiają na pijanego sąsiada.
  11- Potykasz się na ulicy, uderzasz szczęką o ławkę i... tracisz ząb. Czeka Cię wizyta u dentysty!
  12-Otrzymujesz +1 punkt do umiejętności, którą Twoja postać ma najmniej rozwiniętą (umiejętności dodatkowe się nie liczą). Post zaczynasz słowami: Tego Ranka (tutaj wpisz imię swojej postaci) obudził/a się czując, że potrafi coś więcej...


Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Wto Kwi 05, 2016 1:19 am

krysztalowe zeppeliny- nominacje


W tym roku postanowiliśmy nasz plebiscyt Ziggu Najpiękniejszych przeprowadzić w nieco inny sposób. Tym razem głosowanie, które odbędzie się w formie ankiety poprzedzą nominacje.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do wskazywania swoich typów!Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Nie Kwi 10, 2016 5:01 pm

kilka spraw organizacyjnych


Niedługo zabierzemy się za uporządkowywanie forum, mały remont administracyjny. Dlatego też, ażeby ułatwić sobie pracę a Wam późniejszą grę mamy kilka spraw, o których chcielibyśmy z Wami porozmawiać. Zapraszam do tematu:Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Czw Maj 26, 2016 11:11 pm

kilka spraw organizacyjnych


Dziś zostały dodane dwa nowe pola profilu, które każdy gracz powinien uzupełnić: skrzynka pocztowa postaci oraz niezbędnik .
Do gry dodany został również dział "Retrospekcje", który znajdziecie w Strefie Fabularnej. Można w nim prowadzić niepunktowane rozgrywki dotyczące przeszłości postaci.
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Nie Maj 29, 2016 1:32 pm

kilka spraw organizacyjnych


Dział z Maszynami i nieruchomościami został zablokowany i przeniesiony do Archiwum. Od pewnego czasu jego funkcję pełnią Niezbędniki. Podobna rzecz zadziała się również se Skarbonkami, które znaleźć mogliście w subforum z Tokenami (te również znajdziecie w swoim Niezbędniku).
Dział "Inne" (bądź "pamiętniki") znaleźć możecie w Strefie Fabularnej, w subforum "Retrospekcje".


Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Wto Maj 31, 2016 2:48 pm

kilka spraw organizacyjnych


Powiadamiamy, że z dniem dzisiejszym do regulaminu zostanie dopisany nowy punkt.

Wątki erotyczne w fabule będą obserwowane przez administrację. Nie zakazujemy ich, ponieważ jest to część życia i cześć prywatnych wątków. Jednak chcemy zaznaczyć, że przesadnie epatujące seksualizmem i wulgarnością opisy będą karane. Można opisać stosunek w sposób literacki a niekoniecznie pornograficzny, ponieważ forum nie jest miejscem na takie rzeczy. Pamiętajmy, że nasza strona nie ma ograniczeń wiekowych i starsi użytkownicy mogą przejść koło wulgarnych opisów obojętnie, ale tych młodszych może to odrzucić, a w głowie powstać okropny obraz realnego życia seksualnego - a tego byśmy nie chcieli. Jeżeli użytkownik po upomnieniu nie podporządkuje się do prośby admina - będzie karany banem, bądź innymi konsekwencjami.

W dziale Tokenów powstał <<nowy temat z wyzwaniami na pisanie>>. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią oraz do wzięcia udziału w zabawie!
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Wto Lip 19, 2016 10:31 pm

kilka spraw organizacyjnych • Temat z poszukiwaniami postaci został przeczyszczony. Pojawił się w nim także wzór poszukiwań, który obowiązuje od tej chwili i ma na celu ułatwić przeglądanie go tym, którzy chcą stworzyć postać na podstawie poszukiwań.
 • Przeczyszczony został również temat z zarezerwowanymi wizerunkami. W razie gdyby na liście coś się nie zgadzało, proszę o kontakt z Administracją. Na liście oznaczone zostały wizerunki, których można użyć. Przy niektórych znajduje się czerwona gwiazdka oznaczająca, że wygląd można przejąć (w razie ewentualnych pytań czy zastrzeżeń proszę pisać do Derpa [Fanny Marchant lub konto Admina]).
 • Pensje planujemy na stałe przydzielać miesięcznie, nie jak wcześniej, tygodniowo. Wiąże się to oczywiście z przemnożeniem aktualnych zarobków przez 2.
 • System przystępowania do eventów zostanie lekko zmieniony (miejmy nadzieję, na lepsze). Kiedy pojawi się event, w odpowiednim dziale (klik) poinformujemy Was tematem z opisem przedsięwzięcia, na które możecie się zapisać. Będzie nam łatwiej przyznawać punkty za zakończoną misję.
 • Przygotowujemy się do przeskoku czasowego.Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Pią Lip 22, 2016 11:39 pm

kilka spraw organizacyjnych


W najbliższą niedzielę, tj. 24 lipca 2016 roku czeka nas kolejny, czwarty już, przeskok czasowy, który przesuwaliśmy przez kilka tygodni. Więcej na jego temat, a także o tym co się działo w czasie, który przeskoczymy możecie przeczytać w tym temacie


 • W dziale Tokenów czeka <<temat z wyzwaniami na pisanie>>. Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie!
 • Zachęcamy do wynajmowania lokali usługowych. Szczególnie graczy i postaci, którzy jeszcze z takiej możliwości nie skorzystali, a by chcieli.
 • Jeśli postać prowadzi już jakiś lokal usługowy, może zamówić ulotki. Więcej informacji tutaj >>
 • Przypominamy o możliwości gry w Kości oraz Rzut monetą w Kapitanie Morganie. Zasady opisane są w pierwszym poście tematu. Czytaj więcej >>

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Wto Sie 16, 2016 5:12 pm

kilka spraw organizacyjnych • Kilka dni temu zaktualizowany został temat "listy gończe", w którym znajduje się spis poszukiwanych w mieście przestępców oraz informacja o tym ile można dostać za złapanie ich lub informację na ich temat.
 • Emily i Oliver Black rozpoczęli właśnie planowany od dawna bal charytatywny. Przyjęcie odbywa się w apartamencie Emily Black. Wstęp dla mieszkańców Pierwszej i Drugiej Strefy, za symboliczną kwotę 50 Kredytów, które zostaną przekazane na cele charytatywne.
 • Zaktualizowany został spis multikont graczy. Teraz znajdują się tam jedynie aktywne konta. Temat znajduje się tutaj. Razem z aktualizacją pojawił się niewielki memoriał poświęcony wszystkim postaciom, którym przytrafiło się zginąć. Klik!
 • System przystępowania do eventów zostanie lekko zmieniony. Kiedy pojawi się event, w odpowiednim dziale poinformujemy Was tematem z opisem przedsięwzięcia, na które możecie się zapisać. Podobnie jest już w dziale "kalendarzowe". Będzie nam łatwiej przyznawać punkty za zakończoną misję.
 • Serdecznie dziękujemy za pomoc przy powstaniu ostatniej Kroniki i Podszewki. Beth, Oaz i Teri- wybranym przez Was postaciom możecie dodać 2 punkty statystyk do dowolnej umiejętności.Wasza wybrana postać otrzyma także 1 Token.
 • Tabelka ze zdrowiem została aktualizowana. Pojawiła się w niej nowa rubryczka dla tych, którzy posiadają protezy. Prosimy o dopisanie się w temacie.
 • Z grona administracji odchodzi Zoja. Serdecznie dziękujemy jej za niemały czas i pracę, jakie włożyła w forum i życzymy udanej dalszej gry. Na pokładzie witamy natomiast Callie (Esme Grant), która już od jakiegoś czasu prowadzi niektórym z nas rozgrywki.

Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1780
Re: Od Administracji  Wto Sie 30, 2016 6:08 pm

kilka spraw organizacyjnych


Zmianie uległo ułożenie tematów w związku z obiecywaną wcześniej poprawką.


 • W sekcji fabularnej zostało utworzone subforum <<Wydarzenia>>, w którym od tej pory będą umieszczane tematy z poszczególnymi sesjami i eventami. Postaci będa miały możliwość samodzielnego zapisywania się go poszczególnej zabawy. Ułatwi to również kontakt w relacji MG prowadzący - gracze, itd.
 • W środku znajdują się również zakładki z przeskokami czasowymi oraz kalendarzowe. Zachęcamy do zapoznania się z nowym układem.
 • Dotychczasowy temat w wydarzeniami został przemianowany na
  <<Dziennik wydarzeń>>.
 • O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Od Administracji  Pon Wrz 19, 2016 6:48 pm

kilka spraw organizacyjnych • Temat z nominacjami na Miss i Mistera forum ostał zamknięty. Powstały dwa tematy-ankiety, w których możecie oddawać swoje głosy. Mister Zigguratu, Miss Zigguratu. Zapraszam do głosowania.

Sponsored content
Re: Od Administracji 

Od Administracji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Podstawy gry :: Ogłoszenia-
Skocz do: