Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Pike

Clementina Pike
Clementina Pike
Liczba postów : 633
Pike  Sob Lis 29, 2014 9:22 pm

Listy w zardzewiałej skrzynce.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Pike  Sob Lis 29, 2014 9:25 pm

Moja Młoda Damo,

jeśli chcesz... Nie. Jeśli potrafisz wykazać się nietuzinkowymi manierami i sprostać moim oczekiwaniom, przyjdź na bal charytatywny Brownsa. Przy wejściu podaj swoje nazwisko i powiedz, że Cię oczekuję. Wszystko zostanie ustalone.

Do zobaczenia.

Reebentoff
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Pike  Wto Sty 27, 2015 5:34 pm

Clem,
w najbliższym czasie wracam na pustynię. Wspominałaś kiedyś, że też byś chciała. Piszesz się?
Tony

PS : Porządnie się zastanów, nie będę pod dniu cię odprowadzał usmarkanej ze strachu
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Pike  Sob Lut 14, 2015 4:13 pm

Pike VwUCMFN
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Pike  Sro Mar 11, 2015 7:24 pm

Clem dostała średniej wielkości paczkę z 10 JW.

Bierz i nie dyskutuj. Kiedyś będziesz mogła się odwdzięczyć.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Pike  Czw Mar 12, 2015 10:20 am

Moja Droga,

chciałabyś coś napsocić?
A przy okazji zarobić?

Przemknij się do mnie do Centrum, a porozmawiamy o szczegółach.

TR
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Pike  Wto Mar 17, 2015 9:11 am

Spotkajmy się, musisz coś dla mnie sprzedać... Osobiście nie mogę. Zarobisz.

AF
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Pike  Wto Kwi 28, 2015 7:44 am

Moja droga niesforna Clementine,

nie mogę Ci napisać, że nasz przyjaciel jest bezpieczny. Trudno jest być bezpiecznym w miejscu, w którym jest. Ale mogę Cię zapewnić, że jakkolwiek beznadziejnie wygląda ta sytuacja, to nie musimy się obawiać jej finału.

Bądź spokojna i nie wpakuj się w żadne tarapaty. A jeśli będzie potrzebować mojej pomocy - daj znać. Możesz mnie nie lubić i nie szanować, ale jesteś kimś bardzo ważnym dla Aarona. I dlatego nie pozwolę, by stała Ci się jakakolwiek krzywda.


T.R.


PS. Nie nadużywaj tego.
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Pike  Czw Gru 10, 2015 12:51 pm

Siostrzyczko,

Skoro czytacz to wiedz że żyje, mam się dobrze, nie jem pomarańczy, a suszone mięso. To poprawia kondycję i daje więcej siły.
Chciałem Cię mocno przeprosić, że znowu dałem ciała, być może nie nadaję się na brata, opiekuna kogokolwiek. Jestem na pustyni, żaden proces się nie odbył, nie zabili mnie, ale jest parę osób które zasługują na śmierć bardziej niż ja. Jeszcze trochę potrwa zanim wrócę do miasta. Wierze, że dajesz sobie radę bo kto jak nie ty. Nie pakuj się zbytnio w kłopoty. Po powrocie ogarnę wszystko i już będzie dobrze. Jak dawniej. Trzymaj się ciepło i nie daj kopać w tyłek.

Brat


PS. Mam do Ciebie ogromną prośbę. Dostarcz ten list Theresie.


W kopercie była druga koperta, a w niej list na którym widniało tylko "Theresa Reebentoff"

LIST:
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Pike  Sob Mar 12, 2016 11:24 pm

Może i ledwo radzisz sobie z czytaniem, a poskładanie słów w całe zdania zajmuje ci pół godziny, ale mimo to posiadasz skrzynkę na listy. Mało tego, czasem te listy dostajesz!
Tak było i dzisiaj. Clementina znalazła w swojej skrzyneczce grubą kopertę, która pełna była... zboczonych zdjęć!
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Pike  Czw Cze 02, 2016 9:11 am

Sąd NeoZigguracki
Pierwsza Strefa
Aleja 2/11


WEZWANIE

Komornik Sądowy przy Sądzie NeoZiggurackim zawiadamia Panią Clementine Pike o wezwaniu do zapłaty należnych 10,5JW w terminie 7 dni od daty doręczenia niniejszego pisma. Na wierzyciela została tym samym nałożona kara wysokości 20 Kredytów za niedotrzymanie umowy w pierwszym terminie. Niedopełnienie opłaty skutkować będzie odpowiednią egzekucją materialno-finansową wykonaną przez przydzielonego do sprawy komornika.


James Prigs
Komornik Sądowy
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Pike  Pon Lip 11, 2016 8:33 am

W związku z nieuregulowaniem zapłaty do wezwania Komornika Sądowego z Twojego konta została pobrana kwota odpowiednia do uregulowania braków węgla w przeliczniku 9K = 1JW + dodatkowe 50K opłaty.

141,75 + 50 = 191,75
Sponsored content
Re: Pike 

Pike
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Clementina Pike
» Clementina Pike

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: