Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Poczta Fanny Marchant

Idź do strony : Previous  1, 2
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Poczta Fanny Marchant  Pią Gru 19, 2014 2:28 pm

First topic message reminder :

Poczta Fanny Marchant - Page 2 Tumblr_mmyy4bKQ9f1qig8njo1_500


Ostatnio zmieniony przez Fanny Marchant dnia Sob Sty 31, 2015 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Fanny Marchant  Wto Gru 08, 2015 5:45 pm


Wesołego Swieta Ognia Fanny. Mysle, ze beda pasowac do Twojej olsniewajacej sukni.


Do listu dołączone zostało drobne pudełeczko z nazwą najlepszego jubilera w mieście. A w środku - klik
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Poczta Fanny Marchant  Czw Gru 10, 2015 11:03 pm

Fanny,

Jak się okazało pierścionek jest dla mnie. Albo Josh miał na tyle oleju w głowie, by w ostatniej chwili zmienić zdanie, jeśli zamierzał wpierw dać go Webb. Chyba zdążył zorientować się, że agresywna Isabela, to nie Isabela, którą chciałoby się mieć na wyciągnięcie ręki. W każdym razie ma mi się wkrótce oświadczyć. Nie rozpowiadaj tego... jeszcze. Dam znać kiedy możesz mi gratulować!
Powiedz proszę, że poalkoholowego bólu głowy dostałaś po jakimś bankiecie, a nie przez Henry'ego! Mam nadzieję, że powoli wam się znowu układa? A przynajmniej pozwolę sobie założyć, że tę suknię dostałaś w ramach przeprosin?

Isabela
Wodzirej
Wodzirej
Liczba postów : 797
Re: Poczta Fanny Marchant  Pon Gru 14, 2015 3:53 pm

WEZWANIE


Wzywa się panią do osobistego stawienia w dniu X maja o godz. 11:00 na komisariacie policji w NeoZigguracie przy Ul. Piątej jako świadek w sprawie incydentu, jaki miał miejsce na obrzeżach miasta.


Wezwana powinna posiadać przy sobie dokument tożsamości.
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Fanny Marchant  Czw Sty 07, 2016 11:22 pm


Droga Fanny,
jestem pod wrazeniem Twoich umiejetnosci organizacyjnych, juz od wielu lat. Przeszłas sama siebie tym przyjeciem. Nawet gwiazda Sissy nie była w stanie go zepsuc, a juz na pewno odciagnac mojego spojrzenia od Twojej olsniewajacej sukni.
Dziekuje za miła rozrywke. Szkoda, ze nie zdazylismy razem zapalic. Mam nadzieje, ze bedzie jeszcze ku temu okazja.
Alexander


List:
Oliver Black
Oliver Black
Liczba postów : 1893
Re: Poczta Fanny Marchant  Sro Sty 13, 2016 6:00 pm

Do Pani Marchant dostarczono bukiet kwiatów wraz z bilecikiem.

Szanowna Pani Marchant!

W imieniu swoim i żony chciałbym podziękować za doskonałe przyjęcie.

Z poważaniem
O. Black

Nicolas Fitzroy
Nicolas Fitzroy
Liczba postów : 1438
Re: Poczta Fanny Marchant  Wto Sty 19, 2016 6:02 pm

Również wesołego Święta Ognia, Fanny. Mam nadzieję, że przyjęcie się udało.

Do listu było dołączone pudełeczko: klik
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Poczta Fanny Marchant  Wto Lut 09, 2016 3:41 pm

Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Poczta Fanny Marchant  Pon Lut 29, 2016 1:09 pm

Do Fanny Marchant

Zapewne mój list Panią zaskoczy. Nie do końca jestem pewien z trafności mojego pomysłu. Chciałbym się spotkać z Panią jako dziennikarką, ale i nie tylko. Co powie Pani na wspólną kolację dnia XX w Filemonie?

Nathan Lamb
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Poczta Fanny Marchant  Pon Lut 29, 2016 10:50 pm

Na kopercie był dopisek "PILNE", co by Fanny nie zwlekała z otwarciem listu.

Fanny,

Naina Webb wysłała mi czek na 1000 Kredytów dla Josha! Myślisz, że powinnam odesłać?

Isa
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Poczta Fanny Marchant  Wto Mar 01, 2016 10:25 am

Fanny,

Prosiła żebym potraktowała to jako prezent ślubny. Może to brudne pieniądze? Kto wie? Cukiernia nie przynosi przecież takich dochodów! Mogę to sprawdzić na posterunku. Z drugiej strony... 1000 Kredytów piechotą nie chodzi.

Isabela
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Poczta Fanny Marchant  Wto Maj 17, 2016 9:18 pm

Szanowna Pani Marchant,

Jako, że jest Pani właścicielką lokalu "Chimera" chciałabym zapytać o koszty i możliwości cateringu posiłków ciepłych na bal charytatywny, który zamierzam zorganizować.
Do dyspozycji Pani pracowników zostałaby udostępniona w pełni wyposażona kuchnia w moim apartamencie.
Zebrane na balu pieniądze przeznaczone zostaną na budowę i prowadzenie jadłodajni w trzeciej strefie.
Pozostałe po balu potrawy zostaną rozprowadzone po najbiedniejszych mieszkańcach tamtej strefy.

Z pozdrowieniami,
Emily Black
Sponsored content
Re: Poczta Fanny Marchant 

Poczta Fanny Marchant
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
Similar topics
-
» Fanny Marchant
» Fanny Marchant- Diana Cotton - 7.05.2866
» Henry Marchant
» Henry Marchant
» Charlotte Marchant - Moncreiff

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: