Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Raven - Theresa 14.09.2

Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 3:15 pm

Długo nad tym myślał. W końcu jednak, trzymając w ręce zaproszenie na ślub Moncrieffa i Charlotte Marchant (tutaj go niego ścisnęło w sercu), podniósł słuchawkę telefonu i wystukał numer. Do Theresy Reebentoff. Czekał, aż ta odbierze. Nie wiedział, że była zajęta dosiadaniem Aarona, który porwał jej majtki.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 3:26 pm

O poranku śpiącą Theresę ze snu wyrwał dźwięk telefonu. Podniosła najpierw jedną powiekę, potem drugą. Zdecydowanie nie miała ochoty odbierać. A mimo to wyplątała się z satynowej pościeli i poszła do salonu, by podnieść tę cholerną słuchawkę telefoniczną, która nie chciała przestać dzwonić.
- Reebentoff. - powiedziała sennie.
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 3:31 pm

- Crow - odpowiedział równie konkretnie. - Dostałem... zaproszenie na wesele. Czy pójdziesz ze mną?
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 3:35 pm

- Hmm...? - mruknęła nieco zaskoczona. Przetarła oczy. - W ramach czego?
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 3:36 pm

Jak to, w ramach czego? Zupełnie nie zrozumiał, o co pytała.
- No... w ramach zaproszenia?
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 4:18 pm

Nie musiała pić kawy, by się rozbudzić. Wystarczyła rozmowa z Ravenem.
- Może inaczej. - zmarszczyła nosek. - Zapraszasz mnie jako kogo i dlaczego?
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 4:35 pm

- Jako osobę towarzyszącą - powiedział swoim irytująco oczywistym tonem. - Ponieważ chciałbym, żebyś poszła tam ze mną.
Zmarszczył brwi. Uważał, że te jej pytania są bez sensu. Bo o co tu pytać?
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 4:42 pm

- Czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę jakie były nasze relacje przez ostatnie tygodnie?
Rozejrzała się, czy nie ma przypadkiem pod ręką papierosów. Znowu to samo. Raven żył w wycinku swojej rzeczywistości, w której zawsze wszystko było oczywiste. Zupełnie ignorując fakt, że takie nie jest. Westchnęła.
- Mam rozumieć, że zajmiesz się mną na weselu tak, bym nie czuła się znudzona i była przy twoim boku? - w jej głosie pobrzmiewało rozbawienie. To samo, które go irytowało momentami.
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 4:47 pm

- Staram się to naprawić - teraz i on zaczął się irytować. Nie dość, że robiła z niego rogacza, smarowali o nim w gazetach, szlajała się bogatymi narkomanami (tak, O'Shea miał na myśli. Dobrze, że nie wiedziało Aaronie.), w ogóle go nie słuchała, to on jeszcze ją za to przepraszał. A mógł jej przylać, kiedy miał okazję.
- Jeśli będziesz się przyzwoicie zachowywać, to na pewno.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 4:49 pm

- Słucham? - uniosła brew. - Chcesz coś naprawić czy chcesz, żebym była kimś innym? Wiesz jaka jestem. I powinieneś też wiedzieć, że nie sypiam z innymi mężczyznami, jeśli o to ci chodzi.
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 4:54 pm

- Czy przyzwoite zachowanie się naprawdę jest dla ciebie takie trudne? - milczał przez dłuższą chwilę. - Nic nie mówiłem o sypianiu. Ale winny zawsze się tłumaczy...
Tak, jak na przesłuchaniach. Przestępcy zawsze się głęboko tłumaczyli, jeszcze zanim w ogóle zostało im zadane pytanie. Teraz zadziało się tak samo.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 5:20 pm

- Skoro uważasz, że jestem winna, to dlaczego dzwonisz? - odparła znudzonym tonem głosu. - Rzecs w tym, że nasze pojęcia przyzwoitości się od siebie różnią. Bedziesz mi musiał przedstawić swoją.
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 5:39 pm

- Szanuj mnie, a uszanuję ciebie - znowu milczał przez chwilę. Musiał zapalić papierosa. Może mogła usłyszeć cichy odgłos rozpalanej zapałki. - To jak z tym zaproszeniem?
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 6:09 pm

Milczała przez chwilę. Pomyślała o nocnej wizycie Aarona. Szanuj mnie, a uszanuję ciebie. och, cholera, tu jest pies pogrzebany, bo Theresie szacunek się chyba nie należał. Robiła co chciała i jak chciała, miała swoje zasady, w które nikogo nie wtajemniczała. Chyba pierwszy raz w duchu przyznała przed sama sobą, że Raven ma rację. I ma powód, by zgrzytać zębami.
- Przyjedź po mnie tak, żebyśmy zdążyli na czas do Ratusza. - powiedziała w końcu.
Cholera wie, co chodziło jej po głowie.
Raven Alistair Crow
Raven Alistair Crow
Liczba postów : 1206
Re: Raven - Theresa 14.09.2  Pią Sty 23, 2015 6:22 pm

- Dobrze.

I się rozłączył.
Sponsored content
Re: Raven - Theresa 14.09.2 

Raven - Theresa 14.09.2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Raven Alistair Crow
» Raven Alistair Crow
» Raven Alistair Crow
» Theresa Reebentoff
» Theresa Reebentoff

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: Rozmowy telefoniczne-
Skocz do: