Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Poczta Toni

Antonia Bertram
Antonia Bertram
Liczba postów : 461
Poczta Toni  Wto Gru 08, 2015 4:55 pm

Poczta Toni Tumblr_inline_mwqwy1R7aZ1rgofdh
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Wto Gru 08, 2015 5:13 pm

Do drzwi państwa Bertramów zapukał kurier z przesyłka do rąk własnych panienki Toni. Przyniósł bukiet z 18 czerwonych róż. Między kwiatami była mała karteczka.


Dni bez Twojej obecnosci sa piekłem.
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Czw Gru 17, 2015 10:21 pm


Kiedy mam Cie blisko, nie potrzebuje juz niczego wiecej. Odliczajac minuty do spotkania rozumiem, ze wszystko co mam jest bez znaczenia, bo nie lezysz obok objeta moim ramieniem.
A.


List:
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Sro Gru 23, 2015 3:50 pm


Toniu,
wiem, ze dluzy Ci sie czas, gdy sie nie widzimy. W oczekiwaniu na spotkanie moze urozmaicisz sobie wieczory i wybierzesz sie z przyjaciolka do teatru?
A.


List:

Do listu były dołączone dwa bilety na spektakl "Płomienie". Dwa miejsca w loży naprzeciw sceny.
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Czw Gru 24, 2015 9:25 pm


Przyjdz do mnie przed szkoła.
A.


List:
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Nie Sty 03, 2016 11:04 pm


Stalas sie demonem mojego zycia, wkradajac sie w jego mrok, cicho i bezszelestnie. Tak niespodziewanie, ze wciaz i wciaz dziwie sie, gdy trzymam Twe delikatne cialo w swoich silnych palcach. Tesknie za Twoim niewinnym spojrzeniem. Tak ciesze sie, ze jestes tylko moja.


List:

Dziewczyna dostała niewielką paczuszkę. W środku znalazła flakonik z perfumami i niepodpisany list.
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Pon Sty 04, 2016 7:26 pm


Uwierz, moja jasniejaca na niebie gwiazdko, naprawde bym tego chcial. Moc bez skrepowania trzymac Cie za reke podczas wspolnego spaceru. Spontanicznie pocalowac, kiedy tylko najdzie mnie na to ochota. Jednak wiemy oboje doskonale jak skonczyłoby sie ujawnienie naszej miłosci, przynajmniej teraz. Musisz byc moja mała tajemnica, a ja Twoja, inaczej stracimy sie na zawsze. Nie chce by ktokolwiek mi Cie odebrał.
A.


List:

Dziewczyna dostała niewielką paczuszkę. W środku znalazła flakonik z perfumami i niepodpisany list.
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Wto Sty 05, 2016 8:02 pm


Moja slodka,
chce, zebys nauczyla sie uzywac to malenstwo. Chce zebys piescila sie nim, kiedy myslisz o mnie w nocy. A kiedy nastepnym razem przyjdziesz - chce bys mi pokazala jak to robisz.
A.


List:

Dziewczyna dostała kolejny prezent, zaadresowany do rąk własnych. W pudełku był wibrator elektryczny.
Alexander Willoughby
Mistrz Gry
Alexander Willoughby
Liczba postów : 833
Re: Poczta Toni  Sro Lut 03, 2016 2:36 pm


Moja slodka laleczko,
dziekuje za Twoje cieple slowa. Z checia bym z Toba poswietowal, ale mam nawal pracy. Tesknie bardzo za Toba, kociaku.
A.


List:
dr Nathaniel Rocheford
dr Nathaniel Rocheford
Liczba postów : 358
Re: Poczta Toni  Czw Lut 11, 2016 11:08 pm

Droga Toniu,
tak szybko uciekłaś w parku. Mam nadzieję, że z nogą Natalie wszystko w porządku. Co u Ciebie słychać? Nie odzywałaś się po wieczorze u Byrona. Mam do Ciebie prośbę, w sumie propozycję. Nie chciałabyś pójść ze mną na wesele do Granta?
Napisz co u Ciebie!

Nate
dr Nathaniel Rocheford
dr Nathaniel Rocheford
Liczba postów : 358
Re: Poczta Toni  Pią Mar 04, 2016 11:36 am

Droga Toniu,
cóż to za choroba Cię dopadła tak nagle? Bardzo mi przykro! Mogę Ci jakoś ulżyć?  Zdrowiej! Do ślubu jeszcze trochę, może wydobrzejesz. Trzymam za to bardzo kciuki i życzę powrotu do zdrowia. Jedz dużo witamin!
Nate
Fabian Sinclair
Fabian Sinclair
Liczba postów : 1275
Re: Poczta Toni  Sro Mar 09, 2016 6:59 pm

Hej Tosia,
Nate mi wspominał, że jesteś chora ! Kurczę, taka szkoda, mam nadzieję, że się wykurujesz do wesela Granta, będzie niezła zabawa! Co prawda ja tam czysto służbowo, ale i tak... W każdym razie, wpadnę jutro w wolnej chwili z Zestawem Antykryzysowym, ostatnio tyle się wydarzyło !
Trzymaj się ciepło, do jutra !
Pawian Fabian.
Fabian Sinclair
Fabian Sinclair
Liczba postów : 1275
Re: Poczta Toni  Pią Mar 18, 2016 6:12 pm

Hej Tosiu!
Przepraszam, że nie przyszedłem, nie uwierzysz co się stało ! Wyrżnąłem na motorze, zwichnąłem nogę i przesiedziałem noc w szpitalu ! Obiecuję, że za kilka dni Cię odwiedzę, zdrowiej!
Fabian
Fabian Sinclair
Fabian Sinclair
Liczba postów : 1275
Re: Poczta Toni  Sob Kwi 02, 2016 9:15 am

Tosiu!
Czy jesteś na mnie zła? Nie dostałem odpowiedzi na żaden z ostatnich listów. Zaczynam się martwić, twoja choroba jest aż tak poważna ?? Odpisz mi proszę, inaczej przyjdę złożyć ci wizytę bez zapowiedzi !
Fabian
Sponsored content
Re: Poczta Toni 

Poczta Toni
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Poczta
» Poczta Vivi
» Poczta Red Ryder
» Poczta Emily
» Poczta Ledwitcha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pozostałe :: poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: