Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Shoshana Alatriste-Smith

Shoshana Alatriste-Smith
Shoshana Alatriste-Smith
Liczba postów : 18
Shoshana Alatriste-Smith  Sro Sie 24, 2016 12:06 am

Imię i Nazwisko: Shoshana Alatriste-Smith
Twarzy użycza: Segovia Amil
Wiek: 24
Profesja: Siostra Joachima

Statystyki:
Inteligencja: 25/100
Kondycja: 10/100
Reakcja: 10/100
Celność: 2/100
Technika: 10/100
Percepcja: 10/100
Cecha dodatkowa: zdolności analityczne 3/100

Charakter:
Była dzieckiem, kiedy zaczęła się wojna. Była też dzieckiem, kiedy się skończyła. Ma szczęście, że niektóre wspomnienia się w jej pamięci zatarły. Do dziś jednak Zuzanna boi się dźwięków, które mogą przypominać wybuch. Pyskata, młodsza dużo od swojego brata została rozpuszczona ponad stan, w jakim można sobie na takie rozpuszczanie dzieci pozwalać. Zawsze była otoczona matczyną i braterską osłonką; zdążyła się jednak kilka razy boleśnie zderzyć z rzeczywistością.
Niewiele sobie robi ze świętości - to chyba u Alatriste'ów rodzinne, żeby sobie sacrum profanować. Spsuło ją to wszystko, niesamowicie - całe to powojenne, nowe życie. Przykład miała aż nader prosty, kluczącego swoimi ścieżkami Joachima. Gębę miewa niewyparzoną, bo i nikt jej nie zabraniał odszczekiwać.

Historia:
Ojciec zmarł na krótko po jej narodzinach. Wiele obowiązków, które spoczywały do tej pory na głowie rodziny przejął kilkunastoletni zaledwie Joachim. Przyznać trzeba, że sobie radzili. Nawet, jeśli młody Alatriste chwytał się prac niekoniecznie legalnych, a tym bardziej bezpiecznych. Nie dość, że najmłodsza, to w dodatku córka. Matka dmuchała i chuchała na nią ile mogła, żeby Zuzanna była szczęśliwa. Nawet, jeśli za oknem słychać było strzały, jeśli mieszkanie sąsiadów ktoś podpalił, a jeszcze innego zabrano na przesłuchania, z których nie wrócił. Wojnę pamięta jednak jako cień, który tylko czasem wywołuje w niej skrywany głęboko lęk.
Za mąż wyszła młodo, choć niekoniecznie z własnego wyboru. Mąż jej był ówczesnym wspólnikiem Joachima. Dzieci nie mieli, Zuzanna sama się o to postarała dokonując dwóch aborcji. Interes jej brata kwitł dopóty, dopóki wspólnik nie zaczął stawać się niewygodnym dodatkiem. Sama Zuzanna najzwyczajniej w świecie nie darząc męża należytą mu sympatią podjudziła brata zwierzając mu się w sekrecie z tego, że Smith nie waha się podnosić na nią rękę. Z premedytacją mijała się z prawdą. Od roku jest wdową przyodzianą w czerń choć wcale nie zachowuje się jak na osobę pogrążoną w żałobie przystało.

Dodatkowe:
- Po pożarze, w którym zginęła rodzina Joachima, przyjechała z dalszej części miasta do brata.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Shoshana Alatriste-Smith  Sro Sie 24, 2016 12:56 am

Akcept.

Brak pracy, brak zarobków. Mieszkanie w Drugiej Strefie.
Bardziej szczegółową historię postaci czy cokolwiek sobie zażyczysz możesz umieścić w Innych.
Pierwsze kroki i niezbędne tematy do założenia przed rozpoczęciem rozgrywki znajdziesz tutaj.
Niezbędnik Twojej postaci znajduje się tutaj. Aby został uzupełniony, napisz w nim po prostu post zawierający informacje dotyczące ekwipunku oraz mieszkania.

Uzupełnij proszę pola profilu. Miłej gry!
Shoshana Alatriste-Smith
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Shoshana Alatriste-Smith
» Shoshana Alatriste-Smith
» Joachim Alatriste
» Joachim Alatriste
» Joachim Alatriste

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karty postaci z poprzedniej rozgrywki-
Skocz do: