Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Quentin Kavinsky

Tyrone MacDuff
Tyrone MacDuff
Liczba postów : 42
Quentin Kavinsky  Sro Sie 24, 2016 12:54 pm

Imię i Nazwisko: Quentin Kavinsky (Valentine Ashford)
Twarzy użycza: Alain Delon
Wiek: 29
Profesja: Malarz

Statystyki:
Inteligencja: 20/100
Kondycja: 10/100
Reakcja: 10/100
Celność: 10/100
Technika: 10/100
Percepcja: 10/100
Cecha dodatkowa: talent plastyczny - malarstwo: 20/100

Charakter:
Nie jest skomplikowanym człowiekiem. Tak jak każdy dąży do zaspokajania swoich potrzeb kierując się przy tym własnymi zasadami. Życie dało mu w kość na tyle, aby nie mieć wyrzutów sumienia w podejmowaniu różnych środków do osiągnięcia celu. Lubi swoją niezależność. Jest inteligentny i sprytny, ciężkie dzieciństwo ukształtowało jego charakter. Zawiera w sobie wiele sprzeczności przez co w oczach innych wygląda na niezdecydowanego. Hedonista i egoista, który skrywa w sobie pokłady artystycznej wrażliwości. Trudno go przekonać do czegokolwiek z czym się nie zgadza lub nie lubi. W relacjach z drugim człowiekiem nie bywa szczery, boi się zaangażowania.

Historia:
Nieślubny syn majętnego biznesmena i służącej, która 29 lat temu powiła na świat dwóch uroczych chłopców, ale tylko jeden z nich otrzymał szansę na dostanie życie. Edmund Ashford przysposobił jednego z bliźniaków po śmierci syna z prawego łoża, a drugiego odesłał na drugi koniec miasta dbając o to, aby prawda nie wyszła na jaw. Quentin odkąd pamiętał musiał radzić sobie sam; łapał się każdej możliwej pracy marząc po cichu o artystycznej karierze. Przejawia niezwykły talent w odzwierciedlaniu rzeczywistości na papierze. Dobra pamięć do szczegółów i szybkie łączenie faktów wielokrotnie ratowały mu skórę. O swoim prawdziwym pochodzeniu dowiedział się mając 23 lata. Od tamtej pory rodzina Ashfordów stała się jego chorobliwą obsesją. W przeciągu kilku lat dowiedział się niemal wszystkiego o swojej prawdziwej rodzinie. Najbardziej interesował go Valentine, bliźniak podobny do niego wyłącznie z wyglądu bo charakterami różnili się diametralnie. Rozpustnik, leń i snobistyczny melancholik. Przyglądanie się ich wystawnemu życiu wywoływało w nim frustracje. Quentin podjął kilka prób kontaktu z ojcem i bratem, ale wszystkie spełzły na niczym. Groźba z ust Ashforda stała się początkiem zemsty Kavinskiego. Uszkodził pojazd w wyniku czego Edmund został kaleką przykutym do łóżka, a jego żona zmarła. Potem przyszedł czas na brata, tutaj jednak okazja trafiła się dopiero z planowanym lotem do Neozigguratu. Nie chciał zabijać Val'a, nie mając jednak wyjścia zrobił to przywłaszczając sobie jego tożsamość oraz majątek.  Wejście w nową rolę okazało się niezwykle stresujące. Nie chcąc kusić losu zdecydował się wykorzystać możliwość opuszczenia miasta i rozpoczęcia nowego etapu z nieczystym sumieniem.

Dodatkowe:
- w Neozigguracie ma owdowiałą przed rokiem krewną
- w swoim rodzinnym mieście oswoił dzikiego psa
- rysuje wszystkim i na wszystkim, na ciele też
- udawanie Valentine'a kosztuje go wiele wysiłku; po katastrofie "cierpi" na amnezje


Ostatnio zmieniony przez Quentin Kavinsky dnia Sro Sie 24, 2016 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Quentin Kavinsky  Sro Sie 24, 2016 1:05 pm

Akcept.

Brak pracy (do znalezienia fabularnie), brak zarobków. Mieszkanie w Drugiej Strefie.
Bardziej szczegółową historię postaci czy cokolwiek sobie zażyczysz możesz umieścić w Innych.
Pierwsze kroki i niezbędne tematy do założenia przed rozpoczęciem rozgrywki znajdziesz tutaj.
Niezbędnik Twojej postaci znajduje się tutaj. Aby został uzupełniony, napisz w nim po prostu post zawierający informacje dotyczące ekwipunku oraz mieszkania.

Uzupełnij proszę pola profilu. Miłej gry!
Quentin Kavinsky
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Quentin Kavinsky
» Quentin Kavinsky

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: karty postaci-
Skocz do: