Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Wysoko w przestworzach!

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Wysoko w przestworzach!  Wto Sie 30, 2016 8:46 pm
wysoko w przestworzach


Czyli próbny lot samolotu!
Od fatalnego lądowania kaan-ańskiego samolotu na pustyni niedaleko miasta Ziggurat minęło sporo czasu. Grupie ratunkowej udało się ocalić kilku z pasażerów, którzy zostali zdani na łaskę obcego rządu. Byli traktowani ulgowo, jednak nie wszyscy mieszkańcy podzielali decyzje ratusza. Przez te kilka miesięcy Kaan-ańczycy musieli dostosować się do postawionej przed nimi nowej i często zaskakującej rzeczywistości.

Pojawiła się wizja, która dała nadzieję na powrót do domu. Trzech obywateli Kaan-anu odpowiedzialnych za maszynę podczas pustynnego lotu zgodziło się podjąć współpracę z Neoziggurackim Laboratorium Mechanicznym. Efektem wspólnych działań Birdie, Dimitra oraz Rafaela, po miesiącach nerwów i ciężkiej pracy, było zamknięcie projektu wraz z uznaniem go za kompletny.

Informacje o locie próbnym obiegły całe miasto w błyskawicznym tempie – od środków masowego przekazu po pocztę pantoflową. Należy bowiem przyznać, że dla mieszkańców Zigguratu nowo powstała maszyna latająca jest fenomenem, ewenementem na skalę nowej ery. W przededniu wydarzenia każde radio ryczało na całe ziggurackie gardło „Przyjdźcie i zobaczcie na własne oczy!”. Dziennikarze przygotowywali się do relacji rozpisując się zawczasu na ramach gazet o wadach i zaletach przedsięwzięcia. W powietrzu wisiało jednak zastanowienie - czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?


  • Pierwsza część sesji odbędzie się przy udziale pracowników odpowiedzialnych za powodzenie projektu nowego samolotu. Możliwość dołączenia do tego etapu mają również chętni mechanicy i pracownicy Laboratorium Mechanicznego, w charakterze współpracownika lub naocznego świadka tworzącej się historii. <<Link do rozpoczęcia!>>>
  • Druga część sesji będzie otwarta dla wszystkich bez wyjątku.  Dla zachowania porządku i fabularności, wspomniane części mają następować po sobie w odstępstwie jednego lub dwóch dni fabularnych. MG poinformuje graczy w tym temacie o możliwości dołączenia do wskazanego wcześniej tematu.
  • Samolot, jak zwykli nazywać tę maszynę Kaan-ańczycy, stał się w krótkim czasie obiektem fascynacji całego Zigguratu. Temat projektu nie raz przewijał się w rozmowach mieszkańców, niezależnie od strefy, którą zajmowali.
  • Sesja ma być szybka, zakładam zakończenie na koniec tego tygodnia.
  • Poniżej można się zapisywać do eventu, do czego już teraz serdecznie zapraszam. W udostępnionej, podczas części drugiej lokacji, będzie można obserwować próbny lot, który… może (choć nie musi) przysporzyć niespodzianek.

Zapraszamy!
Rafael Harag
Rafael Harag
Liczba postów : 87
Re: Wysoko w przestworzach!  Sro Sie 31, 2016 7:37 pm

A, wrzucę w to Ravena.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Wysoko w przestworzach!  Czw Wrz 01, 2016 9:22 pm

Rozpoczynamy część drugą, link znajdziecie o tutaj!
- Pragnę przypomnieć, że Neoziggurat jest miastem rozlanym na sporym terenie. Przedostanie się na step, nawet ze strefy III wymaga czau. W wypadku pozostałych stref czas ten oczywiście się wydłuża.
- W ramach ułatwienia dodam, że miejscem sugerowanym dla uczestników części drugiej jest bezpieczna okolica hangaru (obok punktu medycznego, stacji mechanicznej lub wieży strażniczej).
Zapraszam!
Sponsored content
Re: Wysoko w przestworzach! 

Wysoko w przestworzach!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Podstawy gry :: STREFA FABULARNA :: WYDARZENIA-
Skocz do: