Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Romesey Hannon

Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Romesey Hannon  Pon Kwi 21, 2014 8:07 pm

***
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Romesey Hannon  Pią Lip 18, 2014 2:24 pm

Nie.
Lea.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Romesey Hannon  Wto Sie 05, 2014 5:49 pm

Wygrałam dwa bilety na teatr ognia w loży VIP.
Możemy pójść jak chcesz.
Lea.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Romesey Hannon  Wto Paź 07, 2014 9:50 am

Drogi Romeseyu Hannon,
OBIECUJĘ, że jeśli coś Ci się stanie podczas tej wyprawy - przyjdę do Ciebie i jeszcze Ci dołożę.
Uważaj na siebie.

Leanne
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Romesey Hannon  Sob Sty 31, 2015 12:13 pm

Romku.
Dostałam się na doktorat.
Leanne
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Romesey Hannon  Sob Lut 14, 2015 5:52 pm

Romesey Hannon XaI3wTx
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Romesey Hannon  Pon Mar 02, 2015 12:14 am

NeoZiggurat, 1.10.2865 r.


Szanowny Panie Hannon,

zawiadamiamy, że w związku z pozytywnym wynikiem rozmowy rekrutacyjnej oraz wysoką oceną z egzaminu na studia doktoranckie przyznano Panu stypendium Doktoranta w wysokości 15 Kredytów (słownie: piętnastu 0/100 K) oraz pokrycie kosztów zakwaterowania w Domu Asystenta lub ekwiwalent węglowy tegoż w wysokości 3,75 jednostki węgla (słownie: trzy 75/100 JW). Podanie o przydzielenie pokoju w Domu Asystenta należy złożyć w sekretariacie ds. doktorantów Wydziału Biologii do dn. 10 października br.


Z poważaniem,
Romesey Hannon W6rUPpx
Prodziekan ds. Nauki
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Romesey Hannon  Pon Mar 02, 2015 11:04 pm

NeoZiggurat, 3.10.2865 r.

Szanowny Panie Hannon,

Pana podanie o przydzielenie pokoju w Domu Asystenta zostało rozpatrzone pozytywnie. Tym samym informujemy Pana, że Pana stypendium doktoranckie będzie wynosiło 15 kredytów (słownie: piętnaście 0/100 K) i będzie wypłacane na koniec każdego tygodnia w kasie sekretariatu socjalnego.

Z poważaniem,
Romesey Hannon TpQstqX
Sekretarz ds. socjalnych doktorantów Wydziału Biologii
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Romesey Hannon  Pią Kwi 24, 2015 4:55 pm

ZNALAZŁAM KAKTUSA!
Leanne
Gertrud Osel
Gertrud Osel
Liczba postów : 132
Re: Romesey Hannon  Nie Maj 03, 2015 7:24 pm

Romesey Hannon S5fCNxm
Drake Ballard Crow
Drake Ballard Crow
Liczba postów : 244
Re: Romesey Hannon  Pon Maj 25, 2015 12:00 am



Kapitan Morgan w piątek o osiemnastej. Będę przy barze.

D. Crow



Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Romesey Hannon  Wto Lip 07, 2015 1:29 pm

Panie Hannon

Jakże miło mi było otworzyć ten list i przekonać się, że to Pańska ręka skreśliła do mnie te słowa, choć oczywiście rozumiem, że czas tak zajętej osoby musi być szczelnie zapełniony co do minuty.
Szczerze Panu gratuluję znalezienia kolejnego okazu pająka. Domyślam się, jak bardzo cieszy się Pan z tego znaleziska i jak wielkie otwiera to przed Panem możliwości. Obiecuję, że będę jedną z pierwszych, które zakupią Pańską książki oczywiście liczę na autograf od Pana o skromnej dedykacji nawet nie marząc.
Panie Hannon z przyjemnością się z Panem spotkam. Wszak ma Pan dla mnie zaległe opowieści o wyprawie na pustynie i to nie jednej a jak się okazuje dwóch.

Pozdrawiam serdecznie
Aurora Osel

Wodzirej
Wodzirej
Liczba postów : 797
Re: Romesey Hannon  Czw Lis 05, 2015 2:02 pm

A cóż to ? Kurier z rana dostarcza do mieszkania Ramzjiego imponujący bukiet czerwonych róż, symbolu gorącej jak piaski pustyni miłości ! Możesz je sobie postawić w wazoniku, nie ma za co ! W środku nie było żadnej karteczki, ciekawe kimże jest twój tajemniczy wielbiciel? Albo wielbicielka? Kto wie?  
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Romesey Hannon  Pon Lis 23, 2015 4:20 pm

Drogi Romesy

Dziękuję za kwiaty, które dziś otrzymałam. Są naprawdę przepiękne. Postawiłam je w mojej sypialni by jutro po przebudzeniu spojrzeć w pierwszej kolejności na nie.
Ja również za Tobą tęsknię i chciałabym zapytać czy uczynisz mi tę przyjemność by towarzyszyć mi na pokazie mody organizowanym przez pannę Price?

Aurora
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Romesey Hannon  Wto Lis 24, 2015 8:20 am

Drogi Romku

Kwiaty sprawiły mi ogromną radość. Chodzę i uśmiecham się od ucha do ucha co jest Twoją zasługą a co wzbudza niepohamowaną ciekawość w Gercie.
Cieszę się, że zgodziłeś się mi towarzyszyć w Twoim towarzystwie ta impreza będzie na pewno udana.
Odliczam godziny do Twego wieczornego telefonu.

Twoja Aurora
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Romesey Hannon  Czw Cze 02, 2016 9:06 am

Sąd NeoZigguracki
Pierwsza Strefa
Aleja 2/11


WEZWANIE

Komornik Sądowy przy Sądzie NeoZiggurackim zawiadamia Pana Romeseya Hannon o wezwaniu do zapłaty należnych 6JW w terminie 7 dni od daty doręczenia niniejszego pisma. Na wierzyciela została tym samym nałożona kara wysokości 20 Kredytów za niedotrzymanie umowy w pierwszym terminie. Niedopełnienie opłaty skutkować będzie odpowiednią egzekucją materialno-finansową wykonaną przez przydzielonego do sprawy komornika.


James Prigs
Komornik Sądowy
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Romesey Hannon  Pon Lip 11, 2016 8:49 am

W związku z nieuregulowaniem zapłaty do wezwania Komornika Sądowego z Twojego konta została pobrana kwota odpowiednia do uregulowania braków węgla w przeliczniku 9K = 1JW + dodatkowe 50K opłaty.

11,25*9 + 50 = 151,25
Sponsored content
Re: Romesey Hannon 

Romesey Hannon
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Romesey Hannon
» Romesey Hannon

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pozostałe :: poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: