Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Pozostałe listy

Idź do strony : 1, 2  Next
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1786
Pozostałe listy  Sro Maj 28, 2014 11:28 am

Nie wszyscy, do których postaci chciałyby wysyłać listy, są postaciami fabularnymi posiadającymi własną skrzynkę pocztową. Ten temat powstał właśnie po to, by było gdzie te listy wysyłać.

Jeśli Twoja postać chce napisać do:
- Urzędu Skarbowego, Ratusza, Burmistrza, konkretnego Ministra, urzędnika itp.,
- rodziców, przyjaciół, znajomych, wrogów NPC,
- pracodawcy, współpracowników,
- właściciela lokalu NPC ze skargą lub pochwałą,
- kogokolwiek innego, kto nie ma swojej skrzynki,
może to zrobić właśnie tutaj.

Należy wtedy napisać posta z konta nadawcy listu, dodając na początku dane adresata.
Faye Salmons
Faye Salmons
Liczba postów : 784
Re: Pozostałe listy  Sro Maj 28, 2014 11:29 am

Drogi Tato.
Uregulowałam sprawę z węglem, mam nadzieję, że się nie gniewasz, że o tym zapomniałam.
Zakupiłam węgiel na najbliższe 2 tygodnie i chciałam prosić Cię o podreperowanie mojego budżetu, a także o kupowanie za mnie węgla.



Twoja Córka,
Faye
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Pozostałe listy  Sro Maj 28, 2014 11:31 am

List do Ojca
Kochany Tato!
Piszę do Ciebie, bo chciałabym zrealizować pewien plan, a wiem, że zawsze popierałeś taką działalność. Noszę się z zamiarem otwarcia czegoś w rodzaju małej jadłodajni w slumsach, przy sierocińcu. Chciałabym, by podawano tam jeden posiłek w tygodniu, jeśli cały plan się uda, to może nawet dwa? Oprócz, oczywiście, wolontariuszy, którzy mogliby mi w tym pomóc potrzebuję także pieniędzy. Oliver zgodził się na to, ale wątpię, by miał zamiar cokolwiek dokładać. Gdybyś mógł mi pomóc byłabym wdzięczna!


Twoja Córka,
Emily



List do Teściowej

Droga Mamo!
Piszę do Ciebie, bo wiem, że Mamie łatwiej dotrzeć do Ojca z różnymi pomysłami. Oliver zgodził się, bym zrealizowała plan wydawania posiłków przy sierocińcu w slumsach. Na razie myślałam o jednym posiłku tygodniowo, ale jeśli plan się powiedzie, to może udałoby się zwiększyć tę liczbę. Chciałabym, by Mama jakoś namówiła Ojca do przesłania mi na ten cel jakiejś sumy pieniędzy. Nie mam określonych limitów, ale Mama wie, że im więcej tym łatwiej to zorganizować.


Twoja Córka,
Emily




Do Dyrekcji sierocińca:
Do Dyrekcji Sierocińca
Piszę do Państwa z nietypową prośbą. Planuję otworzyć kuchnię polową, coś w rodzaju jadłodajni i potrzebowałabym Pańskiej pomocy. Dysponują Państwo dużą kuchnią, która, udostępniona na potrzeby jadłodajni mogłaby doskonale się spisać. Jestem w stanie sprezentować Państwu kosztorys takiego przedsięwzięcia w najbliższym czasie, jeśli tylko wyrażą Państwo zainteresowanie. Całość byłaby prowadzona w formie wolontariatu i obejmowała wydawanie posiłków najbiedniejszym i bezdomnym tego miasta.
Proszę o kontakt jeśli są Państwo zainteresowani pomocą miastu.
Z poważaniem,
Emily Black


Ostatnio zmieniony przez Emily Black dnia Czw Lip 17, 2014 12:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Logan Coben
Logan Coben
Liczba postów : 325
Re: Pozostałe listy  Sro Maj 28, 2014 11:35 am

 Do Rzecznika Praw Dziecka Wydziału ds. Rodziny Neozigguratu


Zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o przydzielenie mi opieki nad rodzeństwem, tj. Leną Coben, Lvem Coben, Tommy'm Coben i Carol Coben. Jako najstarszy z rodzeństwa, ja, niżej podpisany Logan Coben, czuję się w pełni odpowiedzialny za moich braci i siostry, a ich los szczególnie leży mi na sercu. Po tragicznych wydarzeniach, które spotkały naszą rodzinę, potrzebują opieki i rodzinnego ciepła. Jestem przekonany, że będę mógł im to zapewnić. Dlatego ponownie proszę o przyznanie mi opieki na rodzeństwem i możliwości stworzenia im domu, na jaki zasługują. Moje mieszkanie może nie jest duże, ale z pewnością wystarczy. Dodatkowo mogę zapewnić, że moje miesięczne wynagrodzenie pozwoli na utrzymanie siebie i mojego rodzeństwa.




Z poważaniem

Logan Coben
Isaak Burton
Isaak Burton
Liczba postów : 292
Re: Pozostałe listy  Sob Cze 21, 2014 11:43 am

Do Dedalusa

Doktorze,
plotki? Przykro mi, nie należę do osób, które słuchają plotek i czytają zigguratowskie szmatławce. Mogę znaleźć dla Pana czas. Gdzie i kiedy?
Burton
Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Pozostałe listy  Pon Wrz 22, 2014 9:52 am

List do Laboratorium Mechanicznego

Nazywam się Red Ryder mam 30 lat, chciałbym złożyć podanie do pracy w Laboratorium Mechanicznym na stanowisko Mechanika. Jestem mechanikiem w fabryce rur od pięciu lat. Posiadam sporę doświadczenie, a przede wszystkim duże umiejętności mechaniczne i techniczne. Posiadam umiejętności logicznego rozwiązywania problemów związanych z mechaniką. Dodatkowym atutem mogą być moje zainteresowania, w dziecinie silników i wszelkich urządzeń mechanicznych.
Jeśli była by taka możliwość, chciałby się spotkać z kimś na rozmowie, w celu złożenia swojej oferty.
Proszę o kontakt.

Z poważaniem Red Ryder
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Pozostałe listy  Czw Paź 16, 2014 5:47 pm

Do Burmistrza NeoZigguratu

W związku z niesłusznym oskarżeniem i karą więzienia, gdzie wycierpiałam zarówno psychicznie jak i fizycznie, wnoszę o stosowne odszkodowanie za poniesione straty.
Jednocześnie wnoszę o pisemne przeprosiny, które jednoznacznie oczyszczą mnie z zarzutów, co jeszcze do tej pory nie nastąpiło.


Podpisano

Charlotte Marchant
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Pozostałe listy  Pon Paź 20, 2014 6:43 pm

Do Urzędu, Wydziału Funduszu Zdrowia

Szanowni Państwo,
moja godność to Wiktoria Burnett. Jestem lekarzem medycyny ogólnej od 6 lat. Podczas mojej praktyki spotkałam się z wieloma przypadkami, zarówno tymi stanowczo rutynowymi, jak i ponad moje umiejętności, lecz mimo to zdrowie pacjenta zawsze było najważniejsze, więc wszelkie poważniejsze zabiegi wykonywałam z sukcesem.
Piszę z prośbą o możliwość otwarcia prywatnego gabinetu, przy swoim apartamencie na ulicy Xxxxxyyyy. Nadam temu gabinetowi wszelkie standardy i jestem otwarta na kontrole, które miałyby sprawdzić stan gabinetu. Tym samym nie mam zamiaru rezygnować z pracy w szpitalu publicznym, mając na uwadze i na sercu nie tylko zdrowie tych bogatszych mieszkańców naszego miasta, ale tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na prywatne leczenie - nie chcę ich opuszczać.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

dr Wiktoria Burnett
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Pozostałe listy  Pon Paź 20, 2014 8:38 pm

Do Komendanta Policji NeoZigguratu




W związku z niesłusznym oskarżeniem i karą więzienia, gdzie wycierpiałam zarówno psychicznie jak i fizycznie, wnoszę o stosowne odszkodowanie za poniesione straty.
Jednocześnie wnoszę o pisemne przeprosiny, które jednoznacznie oczyszczą mnie z zarzutów, co jeszcze do tej pory nie nastąpiło.


Podpisano

Charlotte Marchant
Faye Salmons
Faye Salmons
Liczba postów : 784
Re: Pozostałe listy  Sob Lis 08, 2014 10:54 am

Drogi Tato!
Kończy mi się węgiel!

Twoja kochająca córka,
Faye
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Pozostałe listy  Wto Gru 09, 2014 1:55 pm

Do Burmistrza NeoZigguratu!

Ja, Sylvia Valmount zrzekam się należnego mi spadku po Francisie Danforthcie, jednocześnie oddając decyzję na co go przeznaczyć władzom miasta.

Z poważaniem,
Sylvia Valmount
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Pozostałe listy  Pon Sty 05, 2015 3:36 pm

Szanowny Panie Collins

Muszę przyznać, że pańska propozycja wzbudziła we mnie duże zainteresowanie i pragnę porozmawiać o warunkach osobiście.
Proszę wskazać tylko termin i miejsce spotkania.


Z poważaniem,
Charlotte Marchant
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Pozostałe listy  Pią Sty 09, 2015 8:57 pm

Do Dziekana Wydziału Medycznego Uniwersytetu NeoZigguratu!

Zwracam się z prośbą o wyrażenie zgodny na przyjęcie na studia doktorskie o specjalności chirurgicznej w trybie niestacjonarnym w roku akademickim 2865/2866.
Jestem absolwentką Wydziału Medycznego gdzie otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

dr Wiktoria Burnett


Załączniki:
-dyplom ukończenia studiów medycznych
-referencje od dyrekcji szpitala
Isaak Burton
Isaak Burton
Liczba postów : 292
Re: Pozostałe listy  Nie Sty 11, 2015 12:21 pm

Do Dedalusa

Doktorze, odnalazł się. I.B.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Pozostałe listy  Pon Sty 12, 2015 1:21 pm

Do Burmistrza NeoZigguratu

Wnoszę o stosowne odszkodowanie, za eksplozję , która doszczętnie zniszczyła moje mieszkanie przy ulicy XXX. Według ustaleń policji, nie była to ani awaria bojlera, ani żadnego innego urządzenia a celowe działanie. Jest wciąż ustalane, czy była to jedynie próba zastraszenia czy morderstwa. Niemniej jednak, nadal nie znaleziono sprawcy, którego możnaby pociągnąć do odpowiedzialności, a ja pozostałem bez środków do życia i dachu nad głową. Nie mam też u kogo się zatrzymać, a nocowanie w miejscu pracy nie jest ani komfortowe ani bezpieczne ( O higienie nie wspomnę) . Wnoszę więc o przyznanie mi rekompensaty pieniężnej w związku ze stratami materialnymi o dyskomforcie psychicznym nie wspominając.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
z poważaniem
dr Joshua Grant
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Pozostałe listy  Wto Sty 13, 2015 10:26 am

Do Burmistrza NeoZigguratu

Zwracam się z prośbą o dotację na węgiel do mechanicznych skrzydeł. Skrzydła będą mi służyć do pracy służbowej, pomogą mi jeszcze bardziej efektywnie wykorzystywać moje możliwości do oczyszczania miasta z elementu, który szerzy się w zastraszającym tempie. Pomoże działać mi to sprawniej i szybciej, a przestępcy będą mogli czuć się jeszcze bardziej zagrożeni.
Z racji tego iż praca policjanta nie jest wysoko opłacana, a służymy dla dobra wszystkich, proszę o dotację w wysokości 70%. Zakup sfinansuje z własnych środków, ale niestety utrzymanie będzie trudne.

Z poważaniem Nathan Lamb
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Pozostałe listy  Pią Sty 16, 2015 12:53 pm

Do Wielki Audytor Sulejman
Sanktuarium


Zwracam się z prośbą, a zarazem zapytaniem, czy nie znalazła by się praca w Sanktuarium dla mężczyzny w sile wieku.
Umiem ciężko pracować, mógłbym sprzątać sanktuarium, dokonywać napraw i zajmować się konserwacją. Żadna praca nie jest mi obca, nie mam niestety referencji, pracowałem trochę w gospodarstwach rolnych, trochę w fabryce, jednak obecnie poszukuję czegoś co pozwoliło by mi pracą oczyszczać duszę. Za dach nad głową i niewielkie wynagrodzenie pragną bym służyć pomocą w Sanktuarium i dla samego Wielkiego Audytora.

Z poważaniem Bernd Vogt


w adresie zwrotnym był podany adres Camerona Cato
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Pozostałe listy  Sob Sty 17, 2015 1:50 am

Do Burmistrza NeoZigguratu

Zwracam się z rozpatrzeniem mojego wniosku o ograniczenie/limitowanie sprzedaży alkoholu wysokoprocentowego. Podanie swoje motywuje rozwiązłością wśród społeczeństwa. Brakiem zachowania postaw moralnych oraz etycznych. Alkohol jest drogą do rozwiązłości, a także brakiem zachowania podstawowych norm etycznych. Prowadzi do patologi rodzinnych, przemocy i braku poszanowania słabszej jednostki, jaką jest dziecko. Skutkiem jest rozłam podstawowej jednostki społecznej jaką jest rodzina, a przecież to ona stanowi i jest filarem rozwoju miasta. W swoim piśmie proszę też o wsparcie w walce z innymi środkami powodującymi rozwiązłość w mieście miedzy innymi kokainą i opium.

Z poważaniem Nathan Lamb

Patrick Moncreiff
Patrick Moncreiff
Liczba postów : 602
Re: Pozostałe listy  Nie Sty 18, 2015 1:33 pm

Zaproszenie zostało wysłane jeszcze dostępujących osób:
Pani Marchant (NPC)
Ethelbert
Andy Collins - wydawca płyty (NPC)
Henrietta (NPC)
Naczela Mary Daily (NPC)
Dyrektor kabaretu (NPC)
Dyrektor teatru (NPC)

Pozostałe listy 2mq0ykm
Pozostałe listy 24oy8n9
Faye Salmons
Faye Salmons
Liczba postów : 784
Re: Pozostałe listy  Pon Sty 26, 2015 9:26 pm

Drogi Ojcze!
Znów braknie mi węgla. Mógłbyś wysłać mi trochę?

Twoja ukochana córka, Faye.
Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Re: Pozostałe listy  Sob Sty 31, 2015 8:45 pm

Do Dziekana Wydziału Zoologicznego Uniwersytetu NeoZigguratu!

Zwracam się z prośbą o wyznaczenie drugiego terminu egzaminów na studia doktorskie w roku akademickim 2865/2866.
Prośbę swą motywuję miesięczną niedyspozycją, związaną z problemami rodzinnymi.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Romesey Hannon
Hazel Blackshear
Hazel Blackshear
Liczba postów : 343
Re: Pozostałe listy  Czw Lut 05, 2015 11:27 am

Do Prezesa Laboratorium Mechanicznego

Szanowny Panie,

zwracam się z uprzejmą prośbą o przedsięwzięcie działań w celu warunkowego zwolnienia naszego pracownika Reda Rydera. Umiejętności tego mechanika mogą się okazać niezbędnymi podczas planowanej ekspedycji naukowej, o której rozmawiałam z Panem dwa tygodnie temu.

Chciałabym wyrazić również nadzieję, że priorytetowy będzie dla Pana sukces ekspedycji, nie moralne komplikacje w jakie uwikłał się pan Ryder. A zapewniam, że jego umiejętności mogą przyczynić się do sukcesu planowanych działań.

Z poważaniem,
Hazel Blackshear.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Pozostałe listy  Pon Lut 09, 2015 1:07 pm

Do Osela, syna Osela.

Szanowny panie Osel!
Spotkaliśmy się na wieczorze kawalerskim Henry'ego Marchanta i rozmawialiśmy przez moment o Laboratorium. Przyznam, że bardzo by mi zależało by odwiedzić to miejsce, jako, że szukam odpowiedzi na parę dręczących mnie pytań, oczywiście natury naukowej. Czy byłby Pan tak uprzejmy i dał mi możliwość odwiedzenia laboratorum ? Jestem pewien, że wizyta w tym miejscu, pomoże mi rozwiązać pewien technologiczny problem.

z poważaniem

dr Joshua Grant.

dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Pozostałe listy  Sro Lut 18, 2015 4:12 pm

Drogi Ojcze,
W związku z moją niedawną przeprowadzą chciałbym prosić Cię o wsparcie finansowe w wysokości 100 Kredytów. Liczę na rychły przelew.
Twój syn,
Victor Howard
Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Re: Pozostałe listy  Pon Mar 02, 2015 4:54 pm

Sekretariat ds. doktorantów Wydziału Biologii

Podanie

Proszę o przydzielenie pokoju w Domu Asystenta

Romesey Hannon
Sponsored content
Re: Pozostałe listy 

Pozostałe listy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
Similar topics
-
» Pozostałe
» Listy Meg
» listy do Mad
» Listy do Marry
» Listy do Patricka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: