Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Pozostałe listy

Idź do strony : 1, 2  Next
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1786
Pozostałe listy  Sro Maj 28, 2014 11:28 am

First topic message reminder :

Nie wszyscy, do których postaci chciałyby wysyłać listy, są postaciami fabularnymi posiadającymi własną skrzynkę pocztową. Ten temat powstał właśnie po to, by było gdzie te listy wysyłać.

Jeśli Twoja postać chce napisać do:
- Urzędu Skarbowego, Ratusza, Burmistrza, konkretnego Ministra, urzędnika itp.,
- rodziców, przyjaciół, znajomych, wrogów NPC,
- pracodawcy, współpracowników,
- właściciela lokalu NPC ze skargą lub pochwałą,
- kogokolwiek innego, kto nie ma swojej skrzynki,
może to zrobić właśnie tutaj.

Należy wtedy napisać posta z konta nadawcy listu, dodając na początku dane adresata.
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Pozostałe listy  Wto Sty 13, 2015 10:26 am

Do Burmistrza NeoZigguratu

Zwracam się z prośbą o dotację na węgiel do mechanicznych skrzydeł. Skrzydła będą mi służyć do pracy służbowej, pomogą mi jeszcze bardziej efektywnie wykorzystywać moje możliwości do oczyszczania miasta z elementu, który szerzy się w zastraszającym tempie. Pomoże działać mi to sprawniej i szybciej, a przestępcy będą mogli czuć się jeszcze bardziej zagrożeni.
Z racji tego iż praca policjanta nie jest wysoko opłacana, a służymy dla dobra wszystkich, proszę o dotację w wysokości 70%. Zakup sfinansuje z własnych środków, ale niestety utrzymanie będzie trudne.

Z poważaniem Nathan Lamb
Aaron Fechner
Aaron Fechner
Liczba postów : 1240
Re: Pozostałe listy  Pią Sty 16, 2015 12:53 pm

Do Wielki Audytor Sulejman
Sanktuarium


Zwracam się z prośbą, a zarazem zapytaniem, czy nie znalazła by się praca w Sanktuarium dla mężczyzny w sile wieku.
Umiem ciężko pracować, mógłbym sprzątać sanktuarium, dokonywać napraw i zajmować się konserwacją. Żadna praca nie jest mi obca, nie mam niestety referencji, pracowałem trochę w gospodarstwach rolnych, trochę w fabryce, jednak obecnie poszukuję czegoś co pozwoliło by mi pracą oczyszczać duszę. Za dach nad głową i niewielkie wynagrodzenie pragną bym służyć pomocą w Sanktuarium i dla samego Wielkiego Audytora.

Z poważaniem Bernd Vogt


w adresie zwrotnym był podany adres Camerona Cato
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Pozostałe listy  Sob Sty 17, 2015 1:50 am

Do Burmistrza NeoZigguratu

Zwracam się z rozpatrzeniem mojego wniosku o ograniczenie/limitowanie sprzedaży alkoholu wysokoprocentowego. Podanie swoje motywuje rozwiązłością wśród społeczeństwa. Brakiem zachowania postaw moralnych oraz etycznych. Alkohol jest drogą do rozwiązłości, a także brakiem zachowania podstawowych norm etycznych. Prowadzi do patologi rodzinnych, przemocy i braku poszanowania słabszej jednostki, jaką jest dziecko. Skutkiem jest rozłam podstawowej jednostki społecznej jaką jest rodzina, a przecież to ona stanowi i jest filarem rozwoju miasta. W swoim piśmie proszę też o wsparcie w walce z innymi środkami powodującymi rozwiązłość w mieście miedzy innymi kokainą i opium.

Z poważaniem Nathan Lamb

Patrick Moncreiff
Patrick Moncreiff
Liczba postów : 602
Re: Pozostałe listy  Nie Sty 18, 2015 1:33 pm

Zaproszenie zostało wysłane jeszcze dostępujących osób:
Pani Marchant (NPC)
Ethelbert
Andy Collins - wydawca płyty (NPC)
Henrietta (NPC)
Naczela Mary Daily (NPC)
Dyrektor kabaretu (NPC)
Dyrektor teatru (NPC)

Pozostałe listy - Page 2 2mq0ykm
Pozostałe listy - Page 2 24oy8n9
Faye Salmons
Faye Salmons
Liczba postów : 784
Re: Pozostałe listy  Pon Sty 26, 2015 9:26 pm

Drogi Ojcze!
Znów braknie mi węgla. Mógłbyś wysłać mi trochę?

Twoja ukochana córka, Faye.
Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Re: Pozostałe listy  Sob Sty 31, 2015 8:45 pm

Do Dziekana Wydziału Zoologicznego Uniwersytetu NeoZigguratu!

Zwracam się z prośbą o wyznaczenie drugiego terminu egzaminów na studia doktorskie w roku akademickim 2865/2866.
Prośbę swą motywuję miesięczną niedyspozycją, związaną z problemami rodzinnymi.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Romesey Hannon
Hazel Blackshear
Hazel Blackshear
Liczba postów : 343
Re: Pozostałe listy  Czw Lut 05, 2015 11:27 am

Do Prezesa Laboratorium Mechanicznego

Szanowny Panie,

zwracam się z uprzejmą prośbą o przedsięwzięcie działań w celu warunkowego zwolnienia naszego pracownika Reda Rydera. Umiejętności tego mechanika mogą się okazać niezbędnymi podczas planowanej ekspedycji naukowej, o której rozmawiałam z Panem dwa tygodnie temu.

Chciałabym wyrazić również nadzieję, że priorytetowy będzie dla Pana sukces ekspedycji, nie moralne komplikacje w jakie uwikłał się pan Ryder. A zapewniam, że jego umiejętności mogą przyczynić się do sukcesu planowanych działań.

Z poważaniem,
Hazel Blackshear.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Pozostałe listy  Pon Lut 09, 2015 1:07 pm

Do Osela, syna Osela.

Szanowny panie Osel!
Spotkaliśmy się na wieczorze kawalerskim Henry'ego Marchanta i rozmawialiśmy przez moment o Laboratorium. Przyznam, że bardzo by mi zależało by odwiedzić to miejsce, jako, że szukam odpowiedzi na parę dręczących mnie pytań, oczywiście natury naukowej. Czy byłby Pan tak uprzejmy i dał mi możliwość odwiedzenia laboratorum ? Jestem pewien, że wizyta w tym miejscu, pomoże mi rozwiązać pewien technologiczny problem.

z poważaniem

dr Joshua Grant.

dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Pozostałe listy  Sro Lut 18, 2015 4:12 pm

Drogi Ojcze,
W związku z moją niedawną przeprowadzą chciałbym prosić Cię o wsparcie finansowe w wysokości 100 Kredytów. Liczę na rychły przelew.
Twój syn,
Victor Howard
Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Re: Pozostałe listy  Pon Mar 02, 2015 4:54 pm

Sekretariat ds. doktorantów Wydziału Biologii

Podanie

Proszę o przydzielenie pokoju w Domu Asystenta

Romesey Hannon
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Pozostałe listy  Pon Mar 02, 2015 11:12 pm

Sekretariat ds. doktorantów Wydziału Biologii
Podanie
Proszę o przydzielenie pokoju w domu asystenta.

Leanne Amelie Hearness
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Pozostałe listy  Pon Mar 23, 2015 10:40 am

Drodzy Mamo i Tato,
Piszę do was w, jak myślałam, dość nietypowej sprawie. W związku z moim wypadkiem stoję przed potrzebą zakupu protez, których mój mąż nie chce sfinansować.
Jako, że po zakupie kawiarni wciąż nie jestem do końca samodzielna finansowo - proszę Was o wsparcie. Przesyłam więc plany protez z dokładnym wyliczeniem kosztów ich stworzenia.

Z wyrazami szacunku, ukochana córka,
Emily Black
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Pozostałe listy  Pon Kwi 27, 2015 9:39 pm

Do dyrektora szpitala

Podanie,
zwracam się z uprzejmą prośbą o przyznanie mi zasłużonej podwyżki. Pracuję sumiennie w szpitalu już od siedmiu lat, kolejki do mnie sięgają wielu miesięcy w przód, często zostaję po godzinach specjalnie dla pacjentów a w porównaniu z innymi specjalistami o podobnym stażu, zarabiam ciut więcej niż przeciętny stażysta.
Do tego czynnie przyczyniam się do rozwoju protetyki, chociażby wynalezieniem modułu czucia do protez. Obecnie pracuję nad projektem, który nie tylko usprawni pracę wszystkich protetyków, ale też i innych specjalistów, towarzyszących nam podczas operacji wszczepiania mechanicznych kończyn.
Na koniec pragnę przypomnieć, że w ciągu tych siedmiu lat, tylko dwa razy byłem na urlopie zdrowotnym ( i pragnę przypomnieć, że w obu przypadkach nie było w tym mojej winy)
Liczę na rychłe rozpatrzenie mojej prośby.
z poważeniem
dr Joshua Grant

Faye Salmons
Faye Salmons
Liczba postów : 784
Re: Pozostałe listy  Pią Cze 26, 2015 10:02 pm

Kochany tato!
Prowadzenie butiku, śpiew i gra na pianinie pochłaniają cały mój czas! Nie znalazłam znów chwili by kupić węgiel. Czy jesteś w stanie zamówić go dla mnie?
Twoja ukochana córka,
Faye Salmons
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Pozostałe listy  Pon Lip 20, 2015 10:37 pm

Kochany papo

Pragnę Cię poinformować, że na studiach doskonale sobie radzę i że nie musisz się o nic martwić. Zapewne jesteś ze mnie dumny. Jestem tego pewna.
Wiesz jednak, że muszę również brać udział w różnych towarzyskich zobowiązaniach na których oczywiście muszę się odpowiednio prezentować. Proszę Cię kochany papo prześlij mi stosowne fundusze na ten cel.

Twoja kochając córka
Aurora
kpt. John Silver
kpt. John Silver
Liczba postów : 197
Re: Pozostałe listy  Czw Lip 23, 2015 1:42 pm

Do Burmistrza miasta NeoZiggurat oraz Resortu Obrony.

Wprowadzić niezwłocznie należy zwiększoną liczbę kontroli w Trzeciej Strefie ze względów bezpieczeństwa społeczeństwa. Szczególną uwagę zwrócić na osoby, które prawdopodobnie posiadać mogą nielegalnie zakupioną broń.

Kpt. John Silver
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Pozostałe listy  Wto Lip 28, 2015 11:00 am

Do Burmistrza NeoZigguratu

Zwracam się z prośbą o sfinansowanie kosztów ucha mechanicznego, oraz wypłatę odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu.
Prośbę motywuję tym iż ucho straciłem podczas pełnienia służby, broniąc mieszkańców przed niepoczytalnym człowiekiem jakim był Anthony Walker. Kto wie ile by szkód wyrządził innym obywatelom. Ów mężczyzna nie posiadał żadnych norm i postaw obywatelskich, nie raz był zatrzymywany za burdy, nie szanował majestatu prawa.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem
Oficer Nathan Lamb
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Pozostałe listy  Pią Lip 31, 2015 9:45 am

Do Ratusza, wydział pozwoleń.

W związku z narastającą falą przemocy. Coraz śmielszymi atakami na cywilów a także funkcjonariuszy rządowych. Wojsko i policję.
Zwracam się do Państwa o przyznanie drugiej służbowej broni. Dla poprawy bezpieczeństwa innych oraz własnego.
Wystarczającym był by Rewolwer podstawowy typu 2.

Z poważaniem
Oficer Nathan Lamb
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Pozostałe listy  Pią Lip 31, 2015 11:14 am

Do burmistrza NeoZigguratu

Zwracam się z prośbą o przyznanie tymczasowej opieki nieletniej Kendry Kenway dla Nainy Webb.
Pani Webb zna dobrze Kendrę, przyuczała ją do zawodu w swojej Cukierni, jest szanowaną w mieście osobą. Nie była notowana i ma odpowiednie warunki do tego by tymczasowo podjąć opiekę.
Osobiście nie wniosłem oskarżenia dotyczącego postrzelenia mnie podczas rutynowego zatrzymania. Wszystko zostało opisane w raporcie który załączam do swojego listu.
Myślę że takie rozwiązanie było by zdecydowanie lepsze dla rozwoju młodej Kenway.
Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem
Oficer Nathan Lamb
Gertrud Osel
Gertrud Osel
Liczba postów : 132
Re: Pozostałe listy  Sob Sie 01, 2015 4:06 pm

Kochany tatku!

Aurorce i mi kończy się węgiel, a także zasoby finansów. Oczywiście znalazłem uczciwą pracę by poznać jej smak - piszę dla Kroniki, ale moje zarobki to jedynie symboliczny ril (pomyślałem, że tak będzie dobrze).
Mam nadzieję, żeś zdrów, podobnie jak i mamcia.

Twój kochany synek, Gertrud.
Emily Black
Emily Black
Liczba postów : 3278
Re: Pozostałe listy  Sob Sie 01, 2015 8:53 pm

Drogi Ojcze,
Wiesz dobrze, że na to własne widzimisię czekałam batdzo długo. Teraz wiem, że za długo. Oczywiście, jak zawsze chętnie się z Tobą spotkam. Gdzie chciałbyś się zobaczyć?
Emily
Nicolas Fitzroy
Nicolas Fitzroy
Liczba postów : 1438
Re: Pozostałe listy  Wto Sie 18, 2015 9:55 am

Do dyrekcji Laboratorium Mechanicznego

Szanowny Panie Osel,

z przyjemnością mogę poinformować, iż projekt, który prowadziłem od kilku miesięcy mogę uznać za zakończony. Prototyp silnika napędzanego nowym pierwiastkiem jakim jest uranium został skończony.
W związku z zaistniałą sytuacją, radosną jak mniemam dla laboratorium oraz rządu, proszę o sfinansowanie prób uruchomienia. Potrzebny byłby automobil oraz miejsce oddalone około 500 metrów od murów miasta. Jakiekolwiek zagrożenie jest oczywiście minimalne, jednakże ostrożność w pionierskich odkryciach jest podstawą do dalszych badań.

Z wyrazami szacunku,
inż. Nicolas Fitzroy


W załączniku zostały przesłane stosowne notatki i szkice.


Ostatnio zmieniony przez Nicolas Fitzroy dnia Wto Wrz 29, 2015 9:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Pozostałe listy  Czw Wrz 24, 2015 5:22 pm

Kochany Papo

Nie wiem jak to jest możliwe, że węgla tak szybko ubywa. Ledwo się obejrzałam a już zapasy się skończyły dlatego bardzo Cię proszę o nową dostawę dla Twej ukochanej córeczki, która z zapałem studiuje.
Na uczelni poznałam bardzo miłego doktoranta - Pana Hannona. Zajmuje się on badaniami nad nieznanym gatunkiem pająka. Szuka on pomocy w organizacji wyprawy na pustynie i pomyślałam, że mój niezastąpiony, wspaniały Papa na pewno pomoże młodemu ambitnemu człowiekowi.
Kochany Papo musimy się kiedyś umówić na kolację, tęsknie za Tobą i maman.

Kochająca Aurora
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Pozostałe listy  Nie Wrz 27, 2015 9:13 am

Do dyrekcji Laboratorium Mechanicznego

Szanowny Panie Osel,

zwracam się z uprzejmą prośbą o możliwość spotkania i przedstawienia mojego nowego projektu, w Pana laboratorium. Jestem pewien, że gdy zapozna się Pan z dokumentami, które załączyłem, wzbudzę wasze zainteresowanie. Odszedłem od prób modyfikowania starego typu protez (czego owocem jest moduł czucia, o którym było całkiem głośno) zasilanych węglem i zaprojektowałem zupełnie nowy typ. Reszta informacji znajduje się w załącznikach. Ufam, że będę mógł osobiście przedstawić mój projekt i przekonać do jego wyższości nad przestarzałą już technologią

Z wyrazami szacunku
dr Joshua Grant


Do listu dołączony jest uproszczony opis działania Ultimy i jej szkice.
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Re: Pozostałe listy  Pon Wrz 28, 2015 7:33 am

Kochany Papo

Bardzo dziękuję Ci za węgiel i już nie mogę się doczekać naszego spotkania, wszak bardzo się za Tobą stęskniłam.

Twoja córeczka
Aurora
Sponsored content
Re: Pozostałe listy 

Pozostałe listy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
Similar topics
-
» Pozostałe
» Listy Meg
» listy do Mad
» Listy Lennoxa
» listy do Lucy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: