Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Liściki Aurorki

Idź do strony : Previous  1, 2
Aurora Osel
Aurora Osel
Liczba postów : 305
Liściki Aurorki  Pon Lut 23, 2015 6:39 pm

First topic message reminder :

flower
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Liściki Aurorki  Nie Lip 26, 2015 12:12 am

Kochana Auroro,

Dobrze więc, opowiem Ci historię psikusa, którego moja droga siostra przebaczyć mi długi czas nie potrafiła. Była to chyba najbardziej zmyślna rzecz jakiej dokonałem. A nuż zdarzyło się tak, że na potrzeby tej psoty musiałem nauczyć się pleść warkoczę. Dla podlotka jak ja było to nie lada wyzwanie, gdy jednak wreszcie stanąłem na wysokości zadania, mogłem wcielić swój niecny plan w życie. Była to najbardziej zmyślna rzecz jakiej dokonałem, albowiem zbudziwszy się wcześnie rano, zakradłem się do łóżka mojej siostry i przyplotłem jej włosy do ramy łóżka. Od kilku dni z kolei karmiłem ją bajkami o potworach spod łóżka. Szybko skoczyłem więc do schowka na węglem i umazany już na czarno wyskoczyłem spod jej łóżka, wrzeszcząc w niebogłosy. Finał tej histori możesz sobie wyobrazić, podobnie jak to, że koniec końców ojciec złoił mnie pasem i odechciało mi się podobnych numerów. Zaskoczyłem Cię? Pewnie nie spodziewałaś się, że w głębi duszy siedzi we mnie taki diabeł? No, jeśli kiedyś tam był, mój szanowny pan ojciec już dawno temu przegonił go hen daleko.
Awans? Nie sądzę. Wciąż się uczę, a choć świetnie mi idzie (nie chwaląc się) specjalizację rozpocząłem dopiero niedawno. Zwykle musi minąć przeszło trzy lata niż lekarz stanie się chirurgiem. Nie mam wcale tak dużo lat, jeśli stąd wynikała Twoja pomyłka, Auroro. Miło mi jednak, że pokładasz we mnie taką wiarę. Naprawdę to doceniam.

Pozdrawiam!
Victor
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Liściki Aurorki  Pon Lip 27, 2015 8:54 am

Kochana Auroro,

Tak, otrzymałem zaproszenie! Doktor Grant to mój dobry przyjaciel, więc i na pewno pojawię się na przyjęciu. Sam miałem cichą nadzieję, że i Ty tam będziesz. I choć mojej siostry na zabawie na uświadczysz, będzie tam moja przyjaciółka, Emma Cassell, która z pewnością równie chętnie opowie Ci o moich wybrykach z dziecięcych lat, bowiem mam trochę za uszami. Choć nigdy nie powtórzyłem już czegoś równie zmyślnego jak historia, którą miałaś okazję przeczytać w poprzednim liście. Cieszę się jednak, że i Ty masz w sobie coś z rozbójnika, skoro rozbawił Cię mój psikus!
Niemniej, droga Auroro, wracając na chwilę do kwestii naszego spotkania, wygląda na to, że wkrótce się poznamy. Mam tylko nadzieję, że nie zaniechamy przez to naszej korespondencji listowej, gdzie jak już oboje zauważyliśmy łatwiej nam się przed sobą otworzyć. Nie chciałbym stracić przyjaciółki, którą w Tobie odnalazłem.

Z gorącymi pozdrowieniami!
Twój Victor
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Liściki Aurorki  Czw Sie 27, 2015 8:18 pm

Kochana córko,
Przekazuję Ci 300K na bieżące wydatki oraz 70JW.
Niezmiernie cieszę się z Twoich osiągnięć. Pilnuj Gertruda.

Kochający Ojciec
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Liściki Aurorki  Wto Wrz 01, 2015 7:48 am

Droga Auroro,

Obiecaliśmy sobie, że nie przestaniemy do siebie pisywać. A jednak za każdym razem, gdy siadałem przy biurku, odkładałem pióro w przekonaniu, że to Ty powinnaś napisać pierwsza. Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak głupie było to założenie. I choć chciałem napisać z zapytaniem podjęcia naszej korespondencji, nie jestem pewien czy powinienem. Powinienem?

Z najlepszymi życzeniami,
Victor
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Liściki Aurorki  Nie Wrz 06, 2015 8:47 pm

Auroro,

Jeśli brak obustronnej chęci, nawet obietnica nie nada korespondencji sensu.

Victor
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Liściki Aurorki  Nie Wrz 27, 2015 8:51 pm

Córciu,

Oprócz odpowiedniej ilości węgla, którą oczywiście Ci przesyłam, obiecuję, że przyjrzę się sprawie pana Hannona. Wolałbym jednak omówić to przy okazji rodzinnego spotkania. Swoją drogą, będę miał dla Ciebie propozycję, ale o szczegółach opowiem osobiście.

Kochający ojciec


Tatko przesłał Autorze 100JW węgla.
Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Re: Liściki Aurorki  Pon Lis 23, 2015 7:13 am

Tęsknie. Romek

Liściki Aurorki - Page 2 Data-35roz-500x500
Odette Sinclair - Pirce
Odette Sinclair - Pirce
Liczba postów : 652
Re: Liściki Aurorki  Pon Lis 23, 2015 10:39 am

Liściki Aurorki - Page 2 19enx8j
Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Re: Liściki Aurorki  Pon Lis 23, 2015 8:32 pm

Dzień po liście od Aurory

Droga Aurorko

Z przyjemnością będę Ci towarzyszył, jeśli tylko tego pragniesz. Zadzwonię wieczorem, bo stęskniłem się za Twoim głosem.
Czy kwiaty sprawiły wystarczająco dużo przyjemności z rana?

Twój Romek
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Liściki Aurorki  Pią Gru 18, 2015 10:54 pm

Liściki Aurorki - Page 2 OECz6eu
Romesey Hannon
Romesey Hannon
Liczba postów : 703
Re: Liściki Aurorki  Czw Maj 26, 2016 9:02 pm

Najdroższa Auroro

Wybacz, że ostatnio jestem tak zajęty. Mój ojciec chorował i oprócz nauki, musiałem wspomóc matkę. Myślę o Tobie i nie mogę się doczekać spotkania.
Trafiła mi się okazja do wyruszenia na pustynię. Muszę znaleźć więcej Buibuiów, by prace nad jego jadem nie poszły na marne.
Jak tylko wrócę, będę cały Twój.

Romesey.
Sponsored content
Re: Liściki Aurorki 

Liściki Aurorki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: